NOW Hudutsuz Sevda - Dizi Yorumları

Alemdar

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
3,939
Puanı
410
@Emre Ozansoy @ömer karataş Hiç sıkıntı yok Bahadır Özdener er ya da geç karşına geçenlerden intikam almıştır.

Kendisi bir kez bile BBCS postu beğenmedi ne Oktay'ın ne de Onur Tan'ın.

Şimdi ise Onur Tan'da KVP ile yalakalık yapmaya başladı ne zamandan beri ? Oktay'la ayrıldığından beri. Halbuki KVP'den sonra gerek Reaksiyon, gerek EDHO, gerek BBCS zamanı bir kez olsun Vadi'den bahsetti mi ? Yok

Burak ile Esra cidden gram korkutmuyor, kaçan kitle bile olsa er ya da geç Hudutsuz'a dönecek :)

• İlginç
Reactions: ömer karataş

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,582
Puanı
280
@Emre Ozansoy @ömer karataş Hiç sıkıntı yok Bahadır Özdener er ya da geç karşına geçenlerden intikam almıştır.

Kendisi bir kez bile BBCS postu beğenmedi ne Oktay'ın ne de Onur Tan'ın.

Şimdi ise Onur Tan'da KVP ile yalakalık yapmaya başladı ne zamandan beri ? Oktay'la ayrıldığından beri. Halbuki KVP'den sonra gerek Reaksiyon, gerek EDHO, gerek BBCS zamanı bir kez olsun Vadi'den bahsetti mi ? Yok

Burak ile Esra cidden gram korkutmuyor, kaçan kitle bile olsa er ya da geç Hudutsuz'a dönecek :)
inşallah gerekenler yapılıp geri döner izleyici dediğin gibi

Alemdar

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
3,939
Puanı
410
inşallah gerekenler yapılıp geri döner izleyici dediğin gibi
Şimdilik kaçan kitle yok ki Ömer ki geri gelsinler :)

@Emre Ozansoy da bilir ki sosyal medya reyting getirmez. İstedikleri kadar HalZey diye ağlasınlar cart curt :)

Sosyal Medya reyting getirseydi, Gelsin Hayat Bildiği Gibi, Ateş Kuşları, Kendi Düşen Ağlamaz, Adım Farah, Safir falan filan bitmezdi hacı :)

Yeni sezonda belli olur her şey

• Beğendim

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,582
Puanı
280
Şimdilik kaçan kitle yok ki Ömer ki geri gelsinler :)

@Emre Ozansoy da bilir ki sosyal medya reyting getirmez. İstedikleri kadar HalZey diye ağlasınlar cart curt :)

Sosyal Medya reyting getirseydi, Gelsin Hayat Bildiği Gibi, Ateş Kuşları, Kendi Düşen Ağlamaz, Adım Farah, Safir falan filan bitmezdi hacı :)

Yeni sezonda belli olur her şey
her şey senaryo'da bitiyor ne kadrolar oldu diziler bitti

• Aynen
Reactions: Alemdar

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,766
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Şöyle bir haber gelecek gibi yakın zamanda, Dedikoducu Çocuk 20'ye yakın karakterin katılacağını söylemiş sohbet odasında. @Alemdar @batuhankaralar @ömer karataş

Alemdar

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
3,939
Puanı
410
Şöyle bir haber gelecek gibi yakın zamanda, Dedikoducu Çocuk 20'ye yakın karakterin katılacağını söylemiş sohbet odasında. @Alemdar @batuhankaralar @ömer karataş

Rızvan Leto yeni sezon ilk bölümde rol alıp ölecek mi bilmiyorum henüz o bilgiye ulaşamadım, ama büyük ailesinden gelecekler var diyorlar. Sanırım EDHO tarzına dönecek dizi ve dediğin gibi 10 kişi katılabilir :D

• Beğendim

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,766
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Rızvan Leto yeni sezon ilk bölümde rol alıp ölecek mi bilmiyorum henüz o bilgiye ulaşamadım, ama büyük ailesinden gelecekler var diyorlar. Sanırım EDHO tarzına dönecek dizi ve dediğin gibi 10 kişi katılabilir :D
Muhammed Cangören, Eren Vurdem, Levent Özdilek, Yalçın Hafızoğlu hatta son sezonda EDHO'da izleyemediğimiz Nurseli İdiz, çok iyi renk katar. Geçen hafta çalışmalar başlamıştı, birkaç güne haberler gelmeye başlar.

• Beğendim

Alemdar

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
3,939
Puanı
410
Muhammed Cangören, Eren Vurdem, Levent Özdilek, Yalçın Hafızoğlu hatta son sezonda EDHO'da izleyemediğimiz Nurseli İdiz, çok iyi renk katar. Geçen hafta çalışmalar başlamıştı, birkaç güne haberler gelmeye başlar.
Cidden görmek istediğim isimler komik rol olmasa bile Muhammed Cangören, Uğur Yücel'i çok isterdim ama olmaz :( Yalçın Hafızoğlu, Serdar Deniz, Tardu Flordun falan gelse iyi olur

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,582
Puanı
280
eren vurdem güzel atlar diyarında dizisinde oynayacak onun dışınaki boşta olanlar gelebilir ama

Reaksiyon puanı
151
Puanı
44
now yeni diziler alıyor . toplam 4 tane yeni dizi almış. daha fazla dizi alacak gibi duruyor. en ufak reyting kaybında hudutsuzu harcar. kanal her sene en az 10 yeni dizi alıyor.

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,766
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
now yeni diziler alıyor . toplam 4 tane yeni dizi almış. daha fazla dizi alacak gibi duruyor. en ufak reyting kaybında hudutsuzu harcar. kanal her sene en az 10 yeni dizi alıyor.
Olmayan hikayeleri ile devam ettirdiği Yabani ve Kirli Sepeti'nden sıra gelmez harcaması için Hudutsuz Sevda'ya.

• Beğendim