'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a 10 Sürpriz İsim!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
1617886024480-png.101325

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a, 10 yeni isim!

Yönetmen koltuğunda Onur Tan'ın oturduğu, senaryosunu Bahadır Özdener'in kaleme aldığı, başrolünde Hızır Çakırbeyli karakteri ile Oktay Kaynarca'nın yer aldığı dizinin kadrosuna Uğur Yücel ve Levent Ülgen'in ardından yeni isimler dahil oldu.

Çekimleri gelecek hafta başlayacak olan dizinin kadrosuna; Tardu Flordun, Ragıp Savaş, Burcu Binici, Hazım Körmükçü, Nurseli İdiz, Yosi Mizrahi, Serdar Deniz, Servet Pandur, Eren Vurdem ve Alara Turan da dahil oldu.

EEşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, yeni sezonuyla yakında ATV'de!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Karakter detayları da şöyleymiş:
Tardu Flordun: Tufan’ın yeğeni, ‘Masa’nın yeni üyesi
Ragıp Savaş: Emine ve Tipi’nin yeğeni, ‘Masa’nın yeni üyesi
Burcu Binici: Emine’yle Tipi’nin yeğeni
Hazım Körmükçü: İdris Reis’in yeğeni, ‘Masa’nın yeni üyesi
Nurseli İdiz: ‘Dişi İplikçi’ Madam Anna
Yosi Mizrahi: Madam Anna’nın avukatı, ‘Masa’nın yeni üyesi
Uğur Yücel: Şanlıurfalı ağa, ‘Masa’nın yeni üyesi
Serdar Deniz: Şanlıurfalı ağanın sağ kolu
Levent Ülgen: Hızır’ın kuzeninin eşi ve uzaktan akrabası
Servet Pandur: Hızır’ın kuzeni
Eren Vurdem: Hızır’ın kuzeninin oğlu
Alara Turan: Hızır’ın kuzeninin kızı

Kaynak: Ali Eyüboğlu
Bu yeni kadroyla yeni dizi başlatırsın, öyle bir kadro ve iyi de isimler.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,607
Puanı
860
Yuhhhh bu isimler ne böyle? EDHO gözü kararttı bu sene zirveyi kimseye vermeyecek.

Bu sezon net bir baş rol diyeceğimiz kadın oyuncu olmayacak sanırım.

Karakter detaylarını da beğendim. İlk üç sezon havasını yakalayacaklar hissini aldım. Zaten merakla bekliyordum şimdi hepten sabırsızlandım.

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,622
Puanı
1,061
Oha resmen yeni bir dizi kadrosu kadar sağlam oyuncular transfer etmişler :eek: Urfalı aile ve Madam Anna tarafı aşırı ilgimi çekti, diziye yeniden başlayabilirim :A

• Beğendim

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Paraya resmen kıymışlar helal olsun zaten ana kadro efsane gelenler artık çıtayı o kadar yükselmiş ki bu sezon ilk defa edho'nun bütün gruplar'da 11-12'yi zorlamasını istiyorum biliyorum çok zor ama neden olmasın bir de atv'nin en büyük kozları Kuruluş ve EDHO sezona çok iyi transferler yaparak girdi(girecek)

• Beğendim

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Paraya resmen kıymışlar helal olsun zaten ana kadro efsane gelenler artık çıtayı o kadar yükselmiş ki bu sezon ilk defa edho'nun bütün gruplar'da 11-12'yi zorlamasını istiyorum biliyorum çok zor ama neden olmasın bir de atv'nin en büyük kozları Kuruluş ve EDHO sezona çok iyi transferler yaparak girdi(girecek)
Aynen öyle, paraya kıymışlar. Zaten yaşandığı söylenen kriz de bu yüzden çıkmış ortaya Ali Eyüboğlu'nun yazısına göre:
ATV’nin yaz tatilindeki dizilerinden biri hariç hepsi eylülde sete çıktı, bazılarının yayını bile başladı. Ekimde seyircisiyle buluşması planlanan ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın (EDHO) ise yeni bölüm çekimleri bile yapılmadı. Çünkü yapım ekibiyle ATV arasındaki ‘tamamen duygusal’ mesele yeni bitti.

Yedinci sezonuna girecek dizi yapım ekibinin ATV’den ciddi bir zam istemesinin iki sebebi vardı.
Birincisi; diziye yeni sezonda katılacak karakterleri canlandıracak oyunculara ödenecek para. İkincisi de; baştan beri dizide oynayan oyunculara bölüm başına ödenen paraların piyasanın altında kalmış olması...

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Aynen öyle, paraya kıymışlar. Zaten yaşandığı söylenen kriz de bu yüzden çıkmış ortaya Ali Eyüboğlu'nun yazısına göre:
Hak ettiler bence 6 yıldır atv'yi salı günlerinde sırtladı kaç dizi geldi gitti bazıları geçmeye başardı ama onlar da düştü EDHO ise hala dimdik ayakta.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Hak ettiler bence 6 yıldır atv'yi salı günlerinde sırtladı kaç dizi geldi gitti bazıları geçmeye başardı ama onlar da düştü EDHO ise hala dimdik ayakta.
Her ne kadar izlemesem de başarısı cidden ortada. Ekip ile sorun yaşamadan kanalın direk kabul etmesi yada kanalın bunu teklif etmesi gerekirdi.

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
6 yıldır kazandırdığı paraların yanında bu hiç bir şey olur ama bilemiyorum. :A
Dediğin çok doğru ama 'welcome to capitalism', diğer yandan sorun yaşamaları bu sezonu çok önemli yapıyor çünkü muhtemelen atv bunun karşılığını isteyecek aynı şey KVP ile oluyordu ve sonunda para yüzünden ayrıldılar aynı şey EDHO ile yaşanırsa şaşırmam.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy