NOW Hudutsuz Sevda - Dizi Yorumları

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,764
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bu saatten sonra olmaz bence aga
Yıllardır ailenin içinde olan bir karakter; Zeynep'in süt annesi, Nedime'nin dert ortağı. Ailenin ne kadar pis işleri varsa illa ki birilerini biliyordur, bunlar ile patlatabilirdi ama güzel Türkçe'nin büyük yazarı BÖ, potansiyeli kullanmadı. :A

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

Alemdar

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
3,939
Puanı
410
Yıllardır ailenin içinde olan bir karakter; Zeynep'in süt annesi, Nedime'nin dert ortağı. Ailenin ne kadar pis işleri varsa illa ki birilerini biliyordur, bunlar ile patlatabilirdi ama güzel Türkçe'nin büyük yazarı BÖ, potansiyeli kullanmadı. :A
Yeni sezon hikayesini gelecek hafta hazırlamaya başlicakmış 😂 B.Ö şimdi Paris'te 😂

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,603
Puanı
310
Türkçenin büyük yazarı Bahadır Özdener mi? Iyykk kusucam şimdi. Şöyle yorumlar yapıp, bana yorumlar yaptırmaya zorluyorsunuz. 😅

• Harika
Reactions: Carpe Diem

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,764
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Türkçenin büyük yazarı Bahadır Özdener mi? Iyykk kusucam şimdi. Şöyle yorumlar yapıp, bana yorumlar yaptırmaya zorluyorsunuz. 😅
@Alemdar ile önceki mesajlarımızdan beri aramızda olan bir muhabbet o, biliyor olman gerekir konuda yazılan tüm mesajları okuyorsan. Bu mesajı da bir önceki mesajı alıntılayıp yazmak yerine bu şekilde yazman komik ve kimsenin tutup da seni yorum yapmaya zorladığı falan yok.

Alemdar

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
3,939
Puanı
410
@Alemdar ile önceki mesajlarımızdan beri aramızda olan bir muhabbet o, biliyor olman gerekir konuda yazılan tüm mesajları okuyorsan. Bu mesajı da bir önceki mesajı alıntılayıp yazmak yerine bu şekilde yazman komik ve kimsenin tutup da seni yorum yapmaya zorladığı falan yok.
Kaldı ki Bahadır kendine bile demiyor ama Raci Şaşmaz için 'Güzel Türkçe'nin yazarı' der ki gayet de haklı kendi adıma. Unutulmaz replikleri kim yazdı ? Raci. O yüzden bu kadar salağa yatma be @Hobbit, hele sen @Carpe Diem KV'nin replikleri dillere destan oldu, kitabı bile var, ne kadar da kötüsünüz :A

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,764
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kaldı ki Bahadır kendine bile demiyor ama Raci Şaşmaz için 'Güzel Türkçe'nin yazarı' der ki gayet de haklı kendi adıma. Unutulmaz replikleri kim yazdı ? Raci. O yüzden bu kadar salağa yatma be @Hobbit, hele sen @Carpe Diem KV'nin replikleri dillere destan oldu, kitabı bile var, ne kadar da kötüsünüz :A
Bu görselin yeterli olduğunu düşünüyorum. :A

1br9qfwlejoau1513wf.jpg

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,603
Puanı
310
önceki mesajlarımızdan beri aramızda olan bir muhabbet o, biliyor olman gerekir konuda yazılan tüm mesajları okuyorsan. Bu mesajı da bir önceki mesajı alıntılayıp yazmak yerine bu şekilde yazman komik ve kimsenin tutup da seni yorum yapmaya zorladığı falan yok.
Bende takılıyorum zaten. @Alemdar ile herhangi bir problemim yok. Sen niye buna bu kadar takıldın ki?

Bu mantıkla gidersek Ethem Özışık ve Gökhan Horzumun da kitapları mevcut. (İkiside kütüphanemde mevcuttur.) Çukur/Poyraz Karayel.
Eşit diyebilir miyiz o zaman. 🥰

Alemdar

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
3,939
Puanı
410
Bende takılıyorum zaten. @Alemdar ile herhangi bir problemim yok. Sen niye buna bu kadar takıldın ki?

Bu mantıkla gidersek Ethem Özışık ve Gökhan Horzumun da kitapları mevcut. (İkiside kütüphanemde mevcuttur.) Çukur/Poyraz Karayel.
Eşit diyebilir miyiz o zaman. 🥰
Hangi kitapları ? Bir Mucize Olsun kitabını anlatsana biraz.

Ethem Özışık cidden Poyraz Karayel'de bir şaheser yazdı. Ama.. Söz ve Maraşlı'yı ne hale getirdi hepimiz biliyoruz ona rağmen Raci ve Bahadır ardından Ethem'i koyarım Top 3'tür kendisi :)

Ama Çukur'u asla sevmedim, sevemedim, sevmicem de o yüzden Gökhan Horzum kalemini sevmem pek :)

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,603
Puanı
310

Ethem Özışık cidden Poyraz Karayel'de bir şaheser yazdı. Ama.. Söz ve Maraşlı'yı ne hale getirdi hepimiz biliyoruz ona rağmen Raci ve Bahadır ardından Ethem'i koyarım Top 3'tür kendisi :)

Ama Çukur'u asla sevmedim, sevemedim, sevmicem de o yüzden Gökhan Horzum kalemini sevmem pek :)
Maraşlı 18'e kadar mükemmeldi. Sonra bozdu. :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,264
Puanı
1,061

Maraşlı 18'e kadar mükemmeldi. Sonra bozdu. :)
Asiye queen in ruhuna havale ettim sizi :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,264
Puanı
1,061
@serhatt tan bahsediyor sanırım :A

• Güldürdün
Reactions: serhatt