NOW Hudutsuz Sevda - Dizi Yorumları

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,847
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
İlk bölümü bugün ile birlikte 4. defa izledim. Her dizinin ilk bölümlerine ayrı bir özen gösteriliyor, hatta sahneler tek ekip ile çekiliyor ama Hudutsuz Sevda cidden bir başka. Umarım yeni sezonun ilk bölümü de böyle olur, hem senaryo anlamında hem reji anlamında.

Alemdar

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
3,984
Puanı
410
Dizinin bu kadar iyi çekilmiş az sahnesi vardır sanırım. Tüm oyuncuların performansı zirvede, Rızvan bile ilk kez geçti bana. Yeni sezonun ilk bölümlerinden böyle sahneler bekliyorum.
An itibariyle sıkı tutunun....

Galiba Burak Sergen diziden ayrılmış.... @Emre Ozansoy seni kaynaklar ne diyor hacı ?

O kadar kişi ayrıldı ama ilk defa bu kadar şaşırdım, özellikle bağlanan son ile eğer ayrılık doğru ise... Hikaye nereye gidiyor ?

Bahadır Özdener ayrılsaydı diziden bu kadar şaşırmazdım. Dizi an itibariyle sallantı'da gözümde, Bahadır Özdener yeni sezonda ya EDHO kadrosu gibi bir şey kurup vezir olacak ya da çocuk dizisi yazıp rezil...

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,847
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
An itibariyle sıkı tutunun....

Galiba Burak Sergen diziden ayrılmış.... @Emre Ozansoy seni kaynaklar ne diyor hacı ?

O kadar kişi ayrıldı ama ilk defa bu kadar şaşırdım, özellikle bağlanan son ile eğer ayrılık doğru ise... Hikaye nereye gidiyor ?

Bahadır Özdener ayrılsaydı diziden bu kadar şaşırmazdım. Dizi an itibariyle sallantı'da gözümde, Bahadır Özdener yeni sezonda ya EDHO kadrosu gibi bir şey kurup vezir olacak ya da çocuk dizisi yazıp rezil...
Karaktere yeni sezonda hikaye açmak için partner getirdiler, oyuncu istedi muhtemelen. Okuma provaları sonrasında olduğu gibi bir oyuncu değişikliği olabilir, karakterinin diziden çıkması diziyi tehlikeye sokar.

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,587
Puanı
280
yeni sezonda şöyle bir üçlü raconlu sahnelerde ön planda güzel olur bence
fikret(behzat) halil ibrahim(ilyas) oğuz(yaman)capture-20240610-162540.png

Alemdar

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
3,984
Puanı
410
Karaktere yeni sezonda hikaye açmak için partner getirdiler, oyuncu istedi muhtemelen. Okuma provaları sonrasında olduğu gibi bir oyuncu değişikliği olabilir, karakterinin diziden çıkması diziyi tehlikeye sokar.
Umarım yeni sezon ilk bölümde gözükerek ölür. Leto ailesi komple suikaste uğrayarak başlamalı dizi. HalZey'i birleştirir aynı zamanda Zeynep'de yaralanırsa.

Karakter diziden çıkabilir Raci veya Bahadır, oyuncu değiştirmeyi sevmez. Direk yok ederler.

yeni sezonda şöyle bir üçlü raconlu sahnelerde ön planda güzel olur bence
fikret(behzat) halil ibrahim(ilyas) oğuz(yaman)Ekli dosyayı görüntüle 127325
Diziye Hakan Boyav katılmalı bence :)

• Aynen

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,587
Puanı
280
Umarım yeni sezon ilk bölümde gözükerek ölür. Leto ailesi komple suikaste uğrayarak başlamalı dizi. HalZey'i birleştirir aynı zamanda Zeynep'de yaralanırsa.

Karakter diziden çıkabilir Raci veya Bahadır, oyuncu değiştirmeyi sevmez. Direk yok ederler.

bencede yakışır hakan boyav fikret hiç yaralanmadı o da yaralanmalı yada tek o yaralansın ve rızvan ölmüş olur sadece

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,847
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

Eğer değişiklik olmayacaksa sezonun ilk bölümünde gözüküp ayrılmalı zaten, hatta Halil İbrahim'e öldü süsü verip onun öldürmesi daha çok ilgi çeker. Tek sorun, tüm mal varlığı Gamze'ye kalacak. Nedime & Gamze sahneleri gereksiz olur. :A

• Beğendim

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,587
Puanı
280
Eğer değişiklik olmayacaksa sezonun ilk bölümünde gözüküp ayrılmalı zaten, hatta Halil İbrahim'e öldü süsü verip onun öldürmesi daha çok ilgi çeker. Tek sorun, tüm mal varlığı Gamze'ye kalacak. Nedime & Gamze sahneleri gereksiz olur. :A
bence halo öldürmez ya gamze zehirler yada yeni düşmanlar fikret'i vuracaklarken rızvan önüne atlar şaşırtıcı bir şekilde öyle ölür

Alemdar

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
3,984
Puanı
410
Bence Gamze'nin ailesi Rızvan'ı vuracak hatta direk Letolar ile uğraşacaklar 😂

• Beğendim

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,847
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
o zaman sana güle güle biz devam ededenler hudutsuz sevda'dan devam :)
Bir değişiklik olmazsa perşembe günü yayınlanacak Siyah Kalp. Kapadokya'da çekilen dizileri severim, kadrosu da iyi. Hudutsuz Sevda'nın beklentimi karşılayıp karşılamamasına bağlı. :A

• Güldürdün

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,587
Puanı
280
hüseyin avni danyal edho'da son kez oynamıştı ayrılmadan önce burak sergen'de 35'te gözükür öyle ayrılır bence flashback sahnesi olsa'da

• Aynen
Reactions: Emre Ozansoy