Klasik How I Met Your Mother - Dizi Yorumları

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
@bazinga @Tolstoyevski diziyi şimdi bitirdim. Siz de benim gibi alternatif finali gerçek final olarak kabul edin bence :A

Robin'i karakter olarak severdim. Ama koca 9 sezon sonunda mutlu olması gereken en son karakterdi. Ted'e yaptıkları ortada aynı zamanda Barney'e de attığı büyük kazıklar var. Barney'i sevgilisinden ayırıp sonra hiçbir şey olmamış gibi yüzüne bakmaya devam etmesi bile rezillik.
Sonrasında Tolsto hocama katılıyorum çok bencil. Sırf işi için Barney'i ordan oraya sürüklüyor sonra kötü adam yine Barney oluyor hadi ordan. İlk final kesinlikle rezalet. Ted anneleriyle nasıl tanıştıklarını anlatacak ve ölümüyle bitirecek çocuklarda gram göz yaşı, duygusallık olmayacak yaaaa annemi boşver git Robin teyzeyle evlen diyecekler. Bu finali ancak Robin fan boyları yazardı herhalde. Zaten gelen tepkilerden ne kadar saçmaladıklarını kendileri de anlamış olacaklar ki alternatif final yayınlamışlar ve bana göre gerçek final alternatif final
Alternatif final diye bir bölümü olduğunu bilmiyordum, o yüzden zaten günlerce sinirden kendime gelememiştim hayal kırıklığından dolayı. :eek: Yakında bakarım o bölüme. :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Alternatif final diye bir bölümü olduğunu bilmiyordum, o yüzden zaten günlerce sinirden kendime gelememiştim hayal kırıklığından dolayı. :eek: Yakında bakarım o bölüme. :A
Hocam çok farklı bir bölüm olarak düşünme :A Gelen tepkilerden sonra yayınladıkları dvd'de iki farklı son yapmışlar. Alternatif finalde Tracy ölmüyor. Ted dizinin 9 sezonunu kısa bir özet geçiyor ve annenizle işte böyle tanıştım diyip dizi bitiyor. Çocukların hadi Robin teyzeye git saçmalığı yok yani :D

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Hocam çok farklı bir bölüm olarak düşünme :A Gelen tepkilerden sonra yayınladıkları dvd'de iki farklı son yapmışlar. Alternatif finalde Tracy ölmüyor. Ted dizinin 9 sezonunu kısa bir özet geçiyor ve annenizle işte böyle tanıştım diyip dizi bitiyor. Çocukların hadi Robin teyzeye git saçmalığı yok yani :D
Olsun tam istediğim son bu sondu, keşke böyle final yapsalardı tekrardan lanet ediyorum kararlarına... :A

• Beğendim

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Olsun tam istediğim son bu sondu, keşke böyle final yapsalardı tekrardan lanet ediyorum kararlarına... :A
Hocam kendileri de sonrasında büyük yanlış yaptıklarını anlamışlar zaten :A Gelen tepkilerin farkındayız alternatif final var sakin olun demişler. Ama keşke finaldeki o saçma son sahne hiç gerçek olmasaydı.
Hatta o eve veda gecesinden sonra Robin'den bir daha hiç haber alamadık diye de ekleme gelseydi :D

• Üzücü
Reactions: Tolstoyevski

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bilmiyorum daha önce bu konuya yazmış mıydım ama uzun bir süre önce diziyi ikinci tur izlemeye başlamıştım. Altyazısız olarak izliyorum İngilizce'ye de katkı olması açısından. Şu sıralar 4. sezonu bitirmek üzereyim. Çok iyi gidiyor ama sanki ilk 3 sezon sonrası hafif bir düşüş başlamış. Son sezonları ikinci kez izlemek ister miyim emin değilim özellikle son sezon ciddi hayal kırıklığıydı. :( Finali hatırladıkça sinir oluyorum ben de. :A @xdragxx @Tolstoyevski

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Bilmiyorum daha önce bu konuya yazmış mıydım ama uzun bir süre önce diziyi ikinci tur izlemeye başlamıştım. Altyazısız olarak izliyorum İngilizce'ye de katkı olması açısından. Şu sıralar 4. sezonu bitirmek üzereyim. Çok iyi gidiyor ama sanki ilk 3 sezon sonrası hafif bir düşüş başlamış. Son sezonları ikinci kez izlemek ister miyim emin değilim özellikle son sezon ciddi hayal kırıklığıydı. :( Finali hatırladıkça sinir oluyorum ben de. :A @xdragxx @Tolstoyevski
Finali işte ben de ancak alternatif finalle kabul edebilirim ama o da kendimi kandırmak olur.

Dizinin Lilly'si finali kendilerinin de pek sevmediğini söylemiş. Cenaze sahnesi falan çekilmiş sonra o sahneler gösterilmemiş falan. Biraz oldu bittiye gelmiş bir final.

Bana göre dizi ilk 6 sezon baya iyi. 7-8 ortalama 9'da da sağlam bölümler olsa da yanlış planlama söz konusu :D

• Beğendim
Reactions: bazinga

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ayrıca bende diziyi izlerken muhteşem bir yaşlanma gerçeği yüzüme yüzüme vurdu. Dizinin başında karakterler 27-28 yaşlarındaydı ve özellikle son sezonda artık 34-35 yaşlarına gelmişlerdi :A Ayrıca böyle zamanda atlama yapıp 40'lı yaşları falan gösterildiği vakit bir garip oldum :D
Nedense 25'ten sonra hayatın çok hızlı aktığını ve birden ne olduğunu anlamadan kendimizi 30'ların sonlarında görebileceğimiz hissine kapıldım.

• Beğendim
Reactions: bazinga

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Beterin beteri varmış dostlarrr. Bugün bir özür ile karşınızdayım.
HIMYM izlerken Lily Aldrid benim tüm izlediğim dizilerde en nefret ettiğim karakter olmuştu. Öyle ki ekrana çıkınca ciddi anlamda modumu düşürüyordu... Ama bugün senden özür diliyorum Lily keşke senden nefret etmeseymişim.
Beterin beteri vardır derler ya çok doğru bir laf. Lily senden beteri de varmış be kızım.

68379c8f6c58b4ea-600x338.jpg

Bak en azından küçük minyon tatlı bir şeysin. Tamam her şeye karışman, bencil olman deli ediyordu ama senin bu özelliklerinin x10'nun başka bir karakterde buluşacağını nerden bilebilirdim ki. Günün birinde HIMYM'i arada tekrar izlersem senin sahnelerinde sana en ufak bir sinirim olmayacak söz artık seni seviyorum.

Lily Aldrin>Monica Geller. Monica Geller zaten senden beter karakter gelirse o diziyi bırakırım ruh sağlığım önemli mlsf.

• Güldürdün
Reactions: Dosi

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Abartıda son nokta :F :F
Yok artık :eek:
Nefret ettiğin bir insanla sürekli vakit geçirmeye çalıştığını düşün :A Aynı olay mlsf...
Breaking Bad'i hiç izlemedim ama orada bir kadın karakter için de aynı şeyi diyorlar o dizi en azından sitcom değil kötü karakter olabilir ama bu dizi sitcom beeeeeeeeeeeee

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Nefret ettiğin bir insanla sürekli vakit geçirmeye çalıştığını düşün :A Aynı olay mlsf...
Breaking Bad'i hiç izlemedim ama orada bir kadın karakter için de aynı şeyi diyorlar o dizi en azından sitcom değil kötü karakter olabilir ama bu dizi sitcom beeeeeeeeeeeee
What, BB izlemedin mi :eek: şiddetle öneririm :A
Ben o diziyi manyakça izleyip 1 hafta dolmadan tüm sezonları izlemiştim :A

İşin zor be. Üzüldüm adına :A

• Üzücü

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
What, BB izlemedin mi :eek: şiddetle öneririm :A
Ben o diziyi manyakça izleyip 1 hafta dolmadan tüm sezonları izlemiştim :A

İşin zor be. Üzüldüm adına :A
Çok popüler kültür işi gibi geliyor bana o yüzden hep erteliyorum :A
Biliyorum zor son sezonlarda rolü çok daha fazla olacak senaristlerin kulağını çınlatmaktan başka bir şey gelmiyor elimden....

• Güldürdün

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
  • Beğendim