CBS How I Met Your Mother 9. Sezon (Final Sezonu) Yorumları

İki bölümü de izledim ilk bölümde çok güldüm ama ikinci o kadar da komik değildi. Düğüne sezonun sonuna doğru gelirler herhalde her bölüm 1 saat :F

09x03ü izledim ortalama bir bölümdü yaşlıların zombiye benzetilmesi olayı çok iyiydi. :D

Ama son sahnedeki olayı çok saçma buldum ben.

9x3'ü ben de izledim şimdi. Vasattı bence. Her bölüm 1-2 saat gidecekleri de belli oldu. :(

Bölümdeki en sevdiğim şey The Princess Bride göndermeleri oldu. O filmi henüz 1-2 hafta önce izlemiş olmam iyi bir şans oldu. :D Bu arada Mandy Patinkin'i de baya andılar @Forumdash :D

Son sahnedeki olaydan bir şey çıkmayacak orada kalması saçma bence de. :(

İzledim pek gülemedim gülememe sebebim demek ki filmi bilmediğimden olmuş @OzaN :X Tek güldüğüm kısım kesinlikle zombi kısımlariydi:F "yavaş yavaş yürüyor konuşarak beynimizin etini yiyecekler" :F:F 1'er saat ilerlemesine katlanırım ama 2 ay filan ara veriyorlar sonraki arada artık düğün bittsin anneyle olan maceraları izleyerek ugurlayalım :( Efsaneler niye uzadikça saçmalıyor resmini yapmak için elime fırçayı aldım :bağır:Efsane diyince aklıma artık bu tablo gelir:bağır:

S09 B04 izledim geçen hafta zombilere gülmüştüm bu bölüm hiç bişeye gülemedim:( Marshall'da bi gelemedi düğün yerine:bağır:

Geçen hafta ki bölüme göre daha iyi bir bölümdü bence. Marshall'ın ekranda donması filan komediydi :D

Komedi anlamında biraz daha iyiydi. Marshall bence bölümün yıldızıydı. :D

Konu olarak ise yine sapıttılar. Barney - Robin - Ted ilişkisinden iyice bıktım. Bu işi tekrar tekrar kurcalayıp duruyorlar. Ne olurdu düğün sezonun ilk bölümü olsa, Ted'in anneyle nasıl tanıştığını detaylı olarak görsek ve sezon finalinde de Ted'in düğününü görsek... :(

Bu bölüme de çok güldüm ama komedi anlamında önceki bölüm daha iyi gibiydi. :)

Robin'le Ted'in olayı da artık bitse iyi olur :/

9x5'i izledim.

Sezonun komedi olarak en iyi bölümüydü bence. Marshall baştan sona bölümün yıldızıydı :D Sonuda iyi bitti, Gelin-Kaynana savaşı başladı :D

9x5'i izledim birkaç gün rötarlı da olsa.

Fena değildi güldüren noktalar oldu. Barney'nin kardeşinin annesine şikayet etmesi. :D Barney'nin annesini ve kardeşini satması görülmeye değerdi. :D

7.5'tan 8 alır benden bu bölüm. :)

Yalnız genel olarak dizinin eski günlerinden eser yok. Bu ara Fox Life'ta ilk sezonlarına denk geliyorum her açıdan çok çok daha iyi. :)

9x6'yı izledim.

Güzel bir bölümdü. Ted reyizin yanlış seçimleri güldürdü, çok şükür bölümün sonunda anneyle ilgili bişey söyledi :D Sözde final sezonu ama anneden bahsetmiyorlar hiç :(

9x6

Bu bölüm diğer bölümlere göre daha iyiydi.

Gelecek haftadaki bölüm çok iyi olacak gibi. :D

Çok iyi gidiyo ya Barney reyiz her zaman ki gibi formunda :D

nedense sürekli yan sekmede duran diziyi bir türlü izleyemiyorum 9*5 e baktım en son iyi gibiydi nasip kısmetse 9*6 yı da bi ara izlerim :D

9x6 izledim. Geçen son 3-4 bölüme çok iyiydi.Bu bölüm bayaa güldüm.Son sezon böyle gitse iyidir:)