Diğer Horace and Pete 1. Sezon Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x10 (Final)

Çok ilginç bir final oldu. Final dedim çünkü bu noktadan sonra devam edeceğini sanmıyorum. Devam etse bile farklı adda, farklı formatta olur.

Bölümün başında dizinin tiyatral yanı belki de ilk kez bu kadar çok hissedildi. :)

Sylvia'ya kızdım dizi boyunca ama biraz olsun hak verdim bu bölümde. Berbat bir baba, sorunlu bir aileden çıkmış. Onun için Horace and Pete's mekanının kötü şeyler ifade etmesi gayet anlaşılabilir. Tabii bu Pete için nefret beslemesini açıklamıyor.

Pete'in geri gelmesine sevinmiştim de yani niye öldürdü Horace'ı gerçekten çok enteresan. Mantıklı bir gerekçe bulamadım ben.

Horace ile ilgili Alan Alda'dan dinlediğimiz hikayeyi bir de Steve Buscemi'den dinlemek iyiydi. :):)

IMDb'den 9.8 puan almış ama o kadar iyi bir bölüm olduğuna kesinlikle katılmıyorum.

8+ /10

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
1x9 ve 1x10

Dizi güzeldi gerçekten onu söyleyeyim. Son 2 bölüm de gayet iyiydi. 9 biraz durağandı ama.

9. bölümün son sahnesi iyiydi. Uncle Pete'i yeniden görmek iyiydi. Son bölümü ise çok beğendim. Flashback sahneleri sade ama etkileyiciydi. Sonu da üzdü ama ben de Pete'in neden bıçakladığına anlam veremedim. Muhtemelen anlık bir halüsinasyon gördü. Oğlunun da mekana geldiği sahne de bir burukluk hissettim. İki karakter de üzücü karakterlerdi.

8.5/10