Hollanda 6-1 Türkiye | 2022 Dünya Kupası Grup Elemeleri - 6. Maçı

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,372
Puanı
1,060
Hollanda ile Türkiye milli takımları dünya kupası grup elemeleri 6. maçında karşı karşıya gelecek.

21.45'te başlayacak maç ile ilgili yorumlar bu konudan yapılabilir.

Hollanda - Türkiye maçı 21.45'te TRT 1'de!

Son düzenleme:

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,203
Puanı
1,061
Son maçın sonucundan sonra bu maçta herhangi bir sürpriz beklemiyorum. Yine de başarılar..

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Fenerbahçe'nin ve Galatasaray'ın konusu daima tam zamanında açılıyor ama Türkiye'den umudu kestiğimiz için, Hollanda ile maç yapacak dahi olsak konu çok geç açılıyor ve bu konuyu açan @emreemreu oluyor. :A
Benim için Galatasaray > A Milli Takım'dır. Hatta bana kalsa milli takımlar tamamen yasaklanmalı, milli maç olayı yüzünden ligler sekteye uğruyor sürekli. Yasaklanmasa bile en azından ligler devam ederken olmamalı, ligler 2 ay erken biter bu sayede ve ondan sonra kampa girip bir çırpıda ne kadar milli maç varsa hallederler. Ama umarım bir gün milli takım maçlarının olmadığı bir dünyaya uyanırız....

• İlginç
  • Olmamış
Reactions: Gerekli24 and Araf

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,372
Puanı
1,060
İlk 11 belli oldu.

Uğurcan - Kaan, Merih, Çağlar, Mert Müldür - Olay, Orkun, Hakan, Cengiz, Kenan - Burak

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,373
Puanı
1,060
Şenoooooooooool :A
1 hatayla kaleci değiştiriyorsan Uğurcan'ı milli takıma bile davet etme Şenooooooooooooooooooooooooooooooooooool

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060
Benim için Galatasaray > A Milli Takım'dır. Hatta bana kalsa milli takımlar tamamen yasaklanmalı, milli maç olayı yüzünden ligler sekteye uğruyor sürekli. Yasaklanmasa bile en azından ligler devam ederken olmamalı, ligler 2 ay erken biter bu sayede ve ondan sonra kampa girip bir çırpıda ne kadar milli maç varsa hallederler. Ama umarım bir gün milli takım maçlarının olmadığı bir dünyaya uyanırız....
Milli takım maçları yüzünden maçların sekteye uğradığı doğru. Geri dönüşte ya sakatlar oluşuyor ya da formda olan takım düşüşe geçiyor. Bu konuda katılıyorum ama milli maçlar da olmalı. Milli maçlar elbette sıkıntıları da getiriyor ama takımları da nefes aldırıyor. Şu anda milli maçlar olmasaydı, takımlar maçlar oynanırken düzenini oturtmaya çalışırdı ve sıkıntılar oluşurdu. Milli maçlar olurken takımlar rahat bir nefes alır.

• İlginç
Reactions: Tolstoyevski

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,373
Puanı
1,060
+1
Fenerbahçe>Milli takım

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Milli takım maçları yüzünden maçların sekteye uğradığı doğru. Geri dönüşte ya sakatlar oluşuyor ya da formda olan takım düşüşe geçiyor. Bu konuda katılıyorum ama milli maçlar da olmalı. Milli maçlar elbette sıkıntıları da getiriyor ama takımları da nefes aldırıyor. Şu anda milli maçlar olmasaydı, takımlar maçlar oynanırken düzenini oturtmaya çalışırdı ve sıkıntılar oluşurdu. Milli maçlar olurken takımlar rahat bir nefes alır.
Milli maçlar varken takımlar bırak nefes almayı, daha da kötüye gidiyor. Çoğu futbolcu sonuçta milli takımlarına gidiyor, antrenman düzeni mahvoluyor, sakatlıklar oluşuyor... Daha bugün mesela bizim Cicaldau'nun takım arkadaşının covid testi pozitif çıkmış, büyük ihtimalle Cicaldau da pozitif çıkacak ve Trabzon maçında oynayamayacak... Zamanında Luyindama'yı da milli takımı yüzünden kaybettik zaten, o sakatlıktan sonra kendine gelemedi.
------

Milli takım iyiye gitseydi @Tolstoyevski ve @xdragxx: "Milli takım > ..." :A

Asla.
Dünya kupası mı uefa kupası mı desen uefa kupası derim mesela.

Galatasaray'ın UEFA Kupasında yarı final oynamasını bile Türkiye'nin Dünya Kupasını almasına tercih ederim. Ha gönül ister ki ikisi de olsun, hem kupayı alalım hem de kulüp nezdinde iyi noktalara ulaşılsın ama hangisini seçersin diye sorsalar...

UEFA Kupası çeyrek finale kadar GS çıkabilsin ve çeyrekte elensin mi yoksa Türkiye Dünya kupasını alsın mı diye sorsalar o kadar da değil tabii, UEFA çeyreğin bir önemi yok milli takım Dünya Kupasını alsın derdim o kadar da milli takım düşmanı değiliz :A 2008'de o Nihat'ın son dakika golünde sevinçten az kalsın camdan aşağı düşüyordum...

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: Araf and xdragxx

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060
Milli maçlar varken takımlar bırak nefes almayı, daha da kötüye gidiyor. Çoğu futbolcu sonuçta milli takımlarına gidiyor, antrenman düzeni mahvoluyor, sakatlıklar oluşuyor... Daha bugün mesela bizim Cicaldau'nun takım arkadaşının covid testi pozitif çıkmış, büyük ihtimalle Cicaldau da pozitif çıkacak ve Trabzon maçında oynayamayacak... Zamanında Luyindama'yı da milli takımı yüzünden kaybettik zaten, o sakatlıktan sonra kendine gelemedi.
Ben oyuncu bazında katılıyorum ama kulüp bazında nefes alıyor diyorum. Menajer milli arada takımla ilgili ayarlamalar yapar, gelenleri gidenleri takıma adapte etmeye çalışır. Oyuncu bazında dersek bir sıkıntı. Fenerbahçe'de Altay, Szalai, Zajc, Tisserand, Min-jae Kim ve Enner Valencia milli takıma gitti. Bir şey olsa, kale ve savunma hattı çöktü, santrafor da öyle. Valencia milli arada sakatlanıp dönmüştü, testi pozitif de çıkmıştı, net hatırlıyorum. Bu gibi durumlar da oluyor. Milli ara oyuncu bazında büyük sıkıntılar oluşturuyor.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,281
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
------

Galatasaray'ın UEFA Kupasında yarı final oynamasını bile Türkiye'nin Dünya Kupasını almasına tercih ederim. Ha gönül ister ki ikisi de olsun, hem kupayı alalım hem de kulüp nezdinde iyi noktalara ulaşılsın ama hangisini seçersin diye sorsalar...

UEFA Kupası çeyrek finale kadar GS çıkabilsin ve çeyrekte elensin mi yoksa Türkiye Dünya kupasını alsın mı diye sorsalar o kadar da değil tabii, UEFA çeyreğin bir önemi yok milli takım Dünya Kupasını alsın derdim o kadar da milli takım düşmanı değiliz :A 2008'de o Nihat'ın son dakika golünde sevinçten az kalsın camdan aşağı düşüyordum...
UEFA kupası yarı finali ne la?