Hollanda 6-1 Türkiye | 2022 Dünya Kupası Grup Elemeleri - 6. Maçı

Hollanda'da oynadığımız için olsa gerek, İngiltere'nin gitmesine izin vermediği İngiltere'de oynayan futbolcularımız bu maçta oynayabiliyor. Türkiye risk altındaydı çünkü, Hollanda değil. Gerçi Cebelitarık maçında da Çağlar oynamış dikkat etmemiştim, diğerleri oynamamıştı.

Benim için Galatasaray > A Milli Takım'dır. Hatta bana kalsa milli takımlar tamamen yasaklanmalı, milli maç olayı yüzünden ligler sekteye uğruyor sürekli. Yasaklanmasa bile en azından ligler devam ederken olmamalı, ligler 2 ay erken biter bu sayede ve ondan sonra kampa girip bir çırpıda ne kadar milli maç varsa hallederler. Ama umarım bir gün milli takım maçlarının olmadığı bir dünyaya uyanırız....
Son dediğin olabilir ama ilk dediğine kesinlikle katılmıyorum yani milli takımlar yasaklanmalı kısmına

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski
Burak ve Kenan yerine Halil ve Kerem olabilirdi ama hoca garanti oynamayı seçmiş. Ben bir beraberlik bekliyorum. Galibiyet baya sürpriz olur.

Ben beraberliğe bile şükrederim, son iki maçtaki performansımıza baz alarak konuşmak gerekirse.

Son düzenleme:
Orkun Kökçü aşırı kötü oynuyor. Rakibi Hollanda ligi oyuncuları sandı galiba. :A

Gerçi Orkun değil, takım olarak aşırı kötü bir oyun var. Kötü oyunu geçtim oyun bile yok aslında. :A

Şenol Güneş artık bu takımı idare edemiyorsun, artık istifa et!

Bu oyuncular kendi takımlarında fark yaratan oyuncu oluyor, bu takımda bam güm oynayan oyuncuya dönüşüyor. Şenol Güneş farkı da işte burada devreye giriyor.

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD
Bu oyuncular kendi takımlarında fark yaratan oyuncu oluyor, bu takımda bam güm oynayan oyuncuya dönüşüyor. Şenol Güneş farkı da işte burada devreye giriyor.
İngiltere'de 2 kupa kazanan adamı ne hâle getirdi. 2 yıl önce kendisiyle beraber yılın ilk 11'ne seçilen Van Dijk terlemedi bile.

• Beğendim
Reactions: Araf
Letonya'yı, Karadağ'ı yenemezsen Hollanda'nın gollerine ağlarsın. :)

Şenol Güneş aşırı formsuz. Yıldız gördüğümüz futbolcularımızın hepsi düşüşte. Sonuç olarak büyük umutlar beslediğimiz milli takım eski karanlık günlerinde...

• Beğendim
Reactions: 12.Adam
Letonya'yı, Karadağ'ı yenemezsen Hollanda'nın gollerine ağlarsın. :)

Şenol Güneş aşırı formsuz. Yıldız gördüğümüz futbolcularımızın hepsi düşüşte. Sonuç olarak büyük umutlar beslediğimiz milli takım eski karanlık günlerinde...
Üzücü olan da birini 3-1'den diğerini de 2-0'dan verdik. :(

• Beğendim
Reactions: bazinga and 12.Adam
Euro 2020'de bizi tehlikeli bir takım olarak görüyorlardı ama biz sadece bir gol atıp gol üstüne gol yedikten sonra sıfır puanla sonuncu olduk. Geldiğimiz nokta sinirimi bozuyor.