Hollanda 6-1 Türkiye | 2022 Dünya Kupası Grup Elemeleri - 6. Maçı

Neyse ki Hollanda acımasız bir takım değil. Yoksa maç çok başka yerlere gidecekti.
Bu sefer katılıyorum ilk yarı sonrası ben başka şeyler düşünüyordum
------

Euro 2020'de bizi tehlikeli bir takım olarak görüyorlardı ama biz sadece bir gol atıp gol üstüne gol yedikten sonra sıfır puanla sonuncu olduk. Geldiğimiz nokta sinirimi bozuyor.
Benim de aşırı derecede hem de çünkü biz bu takıma 6 önce 4 attık şimdi tam tersi. Letonya Karabağ hataları olmasa yine de liderdik. Dünya kupası yine haram bize :(

Şenol Güneş bu durumda da istifa etmiyorsa, TFF de kovmuyorsa, vay halimize! Milli takım paradan da önemli!

Şenol Güneş bu durumda da istifa etmiyorsa, TFF de kovmuyorsa, vay halimize! Milli takım paradan da önemli!
Şu ana kadarki başarısı nedeniyle ben Euro 2020 sonrası kararsızdım ama şu anda göz göre göre elimizden gidiyor kesinlikle hoca değişikliği lazım hem hoca için hem de olumsuz havayı dağıtmak için

• Beğendim
Reactions: Araf
Biliyorum tek sıkıntı bu değil ama Uğurcan sen baya kötü kaleci olma yolundasın be aslanım :A
Ben seni izlerken panter diyordum son 1 senedir kediye dönüşmeye başladın....

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam
Yeni mi çıkıyorsunuz maçtan
------

Biliyorum tek sıkıntı bu değil ama Uğurcan sen baya kötü kaleci olma yolundasın be aslanım :A
Ben seni izlerken panter diyordum son 1 senedir kediye dönüşmeye başladın....
Hoca gitsin de sonra en önemsiz meseleleri yine tartışırız fark olunca o da dağıldı.

• Güldürdün
Reactions: xdragxx
Hoca gidince kalecimiz Altay olmalı zaten. Tamamen objektifim bu konuda 2020'de Uğurcan 10 tane Altay eder diyen biriyim :A
Uğurcan Altay kim oynarsa oynasın takıma çok fark edeceğini sanmıyorum.
------

Ve 90+10 Kenan Karaman'dan 6'lık geliyor. 5-6 😎

Şu ana kadarki başarısı nedeniyle ben Euro 2020 sonrası kararsızdım ama şu anda göz göre göre elimizden gidiyor kesinlikle hoca değişikliği lazım hem hoca için hem de olumsuz havayı dağıtmak için
En büyük başarsı Euro 2020'ye taşımaktı ama onu da mahvetti. İnatçı kişiliğini milli takıma taşımayacaktı, taşıdı ve her defasında geriye düştük.

• Beğendim
IMG_20210907_233624.jpg

• Güldürdün
Şenol Güneş maç sonunda: "Cengiz Ünder gol attı ama beş gol atardık ama atamadık. Sağlık olsun. İstifa çözüm değil, istifa etmeyeceğim."

• Güldürdün
Reactions: Yakamoz-Asi
Ulen bir lavaboya gittim, 5-0'dan 6-1 olmuş. :A
Ben de gittim 6-0 dı 6-1 olmuş.

En büyük başarsı Euro 2020'ye taşımaktı ama onu da mahvetti. İnatçı kişiliğini milli takıma taşımayacaktı, taşıdı ve her defasında geriye düştük.
Şenol'un genel huyu öyle iyi başlıyor sonra bir kötü gidince takımdan ayrılmazsa takımın başına her şey geliyor.
------

Bir Şenol Güneş eleştir bari artık. Altay'ın olsa tabiki 1-0 kazanacaktık değil mi?

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and Araf
Şenol'u eleştirmeye zahmet bile etmiyorum. :D

Uğurcan da Karadağ maçı sonrası erkenden otobüse binmeli şovlar yapmasın, böyle rezil olur sonra.
Oynamadığı maçtan sonra duş mu alacaktı adam? Maç bitti efendi gibi gitti otobüste oturup arkadaşlarını bekledi. Bazı arkadaşları gibi oynamadı diye milli formalı fotoğraflarını mı kaldıraydı? :D

• Güldürdün
Reactions: HeisenBerg
Şenol'u eleştirmeye zahmet bile etmiyorum. :D

Uğurcan da Karadağ maçı sonrası erkenden otobüse binmeli şovlar yapmasın, böyle rezil olur sonra.
Abi başka oyuncu yok mu Kenan Hakan Yusuf falan bıktım cidden artık. Altay olsa hadi 4-1 bitsin maç. Bizim komple düzeltmemiz lazım