Hissikablelvuku Geri Dönüyor!

Pardon sen yorum yazmışsın zaten.
yok o sorun değil de çok üstüne düşüyorsun. Emek var ortada. hem de bayağı anladığmız kadarıyla ama hayat o kadar düzgün değil ki.
Aylarca gece gündüz kitap yazıp 50 tane kopya satamayan yazarlar var.
Çok klişe oldu ama öyle.
Neyse merakla bekliyoruz.

O kadar da değil ya. Geceleri 2 saat falan uğraşıyorum oyalanarak orada burada. O da bazı geceler.
Benim demek istediğim hani diğer diziler gibi 20-30 dakikada yazılmış bi şey değil.

O kadar da değil ya. Geceleri 2 saat falan uğraşıyorum oyalanarak orada burada. O da bazı geceler.
Benim demek istediğim hani diğer diziler gibi 20-30 dakikada yazılmış bi şey değil.
Onu net bir şekilde anladık zaten.
Haftanın en çok hit alan yapımı olur zaten.
Tam tarih ne zaman?

Onu net bir şekilde anladık zaten.
Haftanın en çok hit alan yapımı olur zaten.
Tam tarih ne zaman?
Bence çok hit almaz. İnsanlar hep şimdi kafam dağınık sonra okurum diye diye bölümleri okumaz diye düşünüyorum. :/
Yarın gündüz inşallah

Bence çok hit almaz. İnsanlar hep şimdi kafam dağınık sonra okurum diye diye bölümleri okumaz diye düşünüyorum. :/
Yarın gündüz inşallah
Forumda ne hit ne mesaj sayı. Tek şey kaliteyi gösterir o da Harika sayısı. Beğendim ve ya güldürdün bunların çoğu geçiştirmelik. Bak Kanlı Ay'daki Harika sayısına. Yanına yaklaşan yok.

Forumda ne hit ne mesaj sayı. Tek şey kaliteyi gösterir o da Harika sayısı. Beğendim ve ya güldürdün bunların çoğu geçiştirmelik. Bak Kanlı Ay'daki Harika sayısına. Yanına yaklaşan yok.
Aynen öyle. Ben de öyle düşünüyorum. Bir şey harika alıyorsa o iş iyidir.

Tanıtımda pek harika alamadık, ama birkaç bölüm yayınlanınca görürüz artık inşallah

En son 2 yıl önce okumuştum ben bu diziyi. Korkudoluydu belki yine okurum

Sen öyle hissederek yazmış olabilirsin ama gerilim ve korku vardı.

Sen öyle hissederek yazmış olabilirsin ama gerilim ve korku vardı.
Tabii ki. Gerilim, korku gibi şeyler de birer duygudur.

Zaten oraya yazdım, tabii okuduysan. Eminim okumuşsundur çünkü tamamını

"İç monolog" ve "bilinç akışı" anlatım tekniklerininin kullanıldığı, duygularınızı harekete geçirecek bir hikaye
HİSSİKABLELVUKU
BİR KATİLİN HİKAYESİ
ÇOK YAKINDA!

Tabii ki. Gerilim, korku gibi şeyler de birer duygudur.

Zaten oraya yazdım, tabii okuduysan. Eminim okumuşsundur çünkü tamamını

Ne korkusu daha çok duygusal diye mesaj yazmışsın şimdi de korkuda bi duygu diyorsun. Son dönemde kendini keybettin.