eTV Hissikablelvuku: Bir Katilin Hikayesi | Bölüm 1-2

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
İlk bölümü okudum. Müzikle beraber okuyunca güzel bi gerilim hissettim. Sevdim başlangıcı.
Ama hikaye Mantıklı gelmedi bana. Bir adamın çocukları ve eşi ölüyor, trajedi yaşıyor sonra öldürme arzusu doğuyor. Daha sağlam dayanakları olan bi karakter yaratılabilirdi. Dexter mesela çok mantıklı geliyordu. Sadece sıkıcıydı o dizi o yüzden bıraktım ama karakter mantıklıydı. Burada karakter mantıksız. Umarım derinleşir hikayesi. Sırf üzgün ve yıpranmış diye insanı öldürecekse kendini öldürsün.:F

Bizim diziyide oku :F

XanTier

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,235
Puanı
1,061
İlk bölümü okudum. Müzikle beraber okuyunca güzel bi gerilim hissettim. Sevdim başlangıcı.
Ama hikaye Mantıklı gelmedi bana. Bir adamın çocukları ve eşi ölüyor, trajedi yaşıyor sonra öldürme arzusu doğuyor. Daha sağlam dayanakları olan bi karakter yaratılabilirdi. Dexter mesela çok mantıklı geliyordu. Sadece sıkıcıydı o dizi o yüzden bıraktım ama karakter mantıklıydı. Burada karakter mantıksız. Umarım derinleşir hikayesi. Sırf üzgün ve yıpranmış diye insanı öldürecekse kendini öldürsün.:F
Nasıl bir mantık istersiniz sokak bey? :A:A

XanTier

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,235
Puanı
1,061
Sıra ile bu işler.:A

Adamın bunu yapması için sebep lazım. Bu gösterdiğin eşi öldü çocuğu öldü psikolojisi bozuldu trajedisi bir insanı öldürmekten zevk almak için fazla yavan:D
İleride göreceksin bunu. :A 5-10 bölüm okuyup da bir şeyler anlaman kolay olmayacak. :A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,487
Puanı
1,061
Merhaba bunu okuyan ziyaretçi arkadaşımız. Eğer bunu görüyorsan senaryoyu okumadan önce yazar tarafından hikayenin yarıda bırakıldığını bilmeni isterim. Heyecanla arka arkaya bölümleri okurken final bölümünü bulamadığında bizim gibi hayal kırıklığına uğrama istedim.

Bir üye

XanTier

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,235
Puanı
1,061
Merhaba bunu okuyan ziyaretçi arkadaşımız. Eğer bunu görüyorsan senaryoyu okumadan önce yazar tarafından hikayenin yarıda bırakıldığını bilmeni isterim. Heyecanla arka arkaya bölümleri okurken final bölümünü bulamadığında bizim gibi hayal kırıklığına uğrama istedim.

Bir üye
:(

Forum İstatistikleri

Konular
170,507
Kullanıcılar
8,421
Son Üye
tekin