HBO His Dark Materials - Dizi Yorumları

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@MasacRE filmi izlemiş. Dizi çok değişik bişey. Filmle aynı mı acaba diyorum:F sen diziyi izle bi görcen aynı soruyu sen de sorcan:F
@MasacRE Önerdiğinden dolayı h azırlıklıydım zaten :F Ama film afişinden dolayı boşa heves etmişim :F Şimdi ya bizi beklersin yada kütüğü ikna et önce bunu izleyelim sonra onu biz onla izleriz :F Sizin kararınıza göre bişi ederiz sonra diyorkı benle dizi izlemiyorsunuz diye carlıyor :A :A :A
İyice karışmış ortalık :A Şimdi durum şu. Forumdash diziyi izliyor. Ben filmi izledim. O filmi izleyecek ben diziyi. İkisini de izleyince ancak yapabileceğiz gibi ne kadar farklı olduğunu :A

Bu arada ben Dark Materials da izlemedim Forumdash, orada da bir yanlışlık olmuş :A

Watchmen Forumdash'ın dediğine göre beyin yakan bir diziymiş. Varsa başka dizi listenizde izleyin siz onu. Çiğdem bunu sevmeyecek yani çünkü belli :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
İyice karışmış ortalık :A Şimdi durum şu. Forumdash diziyi izliyor. Ben filmi izledim. O filmi izleyecek ben diziyi. İkisini de izleyince ancak yapabileceğiz gibi ne kadar farklı olduğunu :A

Bu arada ben Dark Materials da izlemedim Forumdash, orada da bir yanlışlık olmuş :A

Watchmen Forumdash'ın dediğine göre beyin yakan bir diziymiş. Varsa başka dizi listenizde izleyin siz onu. Çiğdem bunu sevmeyecek yani çünkü belli :A
Sanki Materialsı konuşurken senle günceldesin gibi geldi bana:F bence siz watchmeni izleyin. Siz onu izlerken ben Titansla oyalanırım. Materials ayın 22sinde bitiyormuş hem tüm bölümü Netflix dizisi gibi izleriz:A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Sanki Materialsı konuşurken senle günceldesin gibi geldi bana:F bence siz watchmeni izleyin. Siz onu izlerken ben Titansla oyalanırım. Materials ayın 22sinde bitiyormuş hem tüm bölümü Netflix dizisi gibi izleriz:A
Haftaya Witcher dizisi varmış. O da kafamı karıştırdı benim :A Onu mu izlesek acaba topluca önce :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

22ye kadar ben serbestim :A siz bacımla anlaşin @Çiğdem
Bence birlikte izleyeceğimiz dizi öncelik olsun forumdash sen ben @Harunnn60 ve diğerleri yanı mesala bu konudakı dizi gibi yada baska bulursanızda olur beyin yakan olmasına sende alıstık o sıkıntı değil ama birlikte izlicemiz dizi olması iyi olur forumdash diğerini izlemiş olması işi bozuyor :A Onunda izlemedi bişi olsun bu konudakı gibi yada baska bişi :F :F :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bence birlikte izleyeceğimiz dizi öncelik olsun forumdash sen ben @Harunnn60 ve diğerleri yanı mesala bu konudakı dizi gibi yada baska bulursanızda olur beyin yakan olmasına sende alıstık o sıkıntı değil ama birlikte izlicemiz dizi olması iyi olur forumdash diğerini izlemiş olması işi bozuyor :A Onunda izlemedi bişi olsun bu konudakı gibi yada baska bişi :F :F :F
Materials izlersek bi hafta son bölümü bekleriz:( 22sine kadar watchmeni izleyin bence:X

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Eee buldunuz mu cnm :F

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem