Herkese Kocaman Merhabalar !

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Antalya ile Alanya nın birbirini neden sevemiyorlar? Alanya'nın son yıllarda göstermiş olduğu performans dolayı mı? Öncesi mi var? :A
Futbol ile alakası yok aslında. Alanyalılar neredeyse hiçbir zaman Antalyalıyım demezler. Hatta il olma çabaları vs de vardı. Gündemdeymiş hala, belediye başkanı TV'ye çıkıp il olacağız diyor halen :D Ağızlarına Antalya kelimesini pek almazlar. :D

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,341
Puanı
1,060
Futbol ile alakası yok aslında. Alanyalılar neredeyse hiçbir zaman Antalyalıyım demezler. Hatta il olma çabaları vs de vardı. Gündemdeymiş hala, belediye başkanı TV'ye çıkıp il olacağız diyor halen :D Ağızlarına Antalya kelimesini pek almazlar. :D
Öyleyse,Sen de Alanyalısın. :A

12.Adam

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,341
Puanı
1,060
Doğrudur bendeki Sabar özeldir biraz... Final saat 4'te merakla bekliyoruz...
Kanalı açtın mı? Nadalsever ben de netten takip seyredeceğim.Forza Nadal !
rafael nadal tennis GIF

• Harika
Reactions: MEnes

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Öncelikle foruma hoşgeldin @12.Adam kalıcı olmanı temenni ediyor ve futbol dolu günler diliyoruz... ( giriş faslını kuralım istedim...)

1-) İzlerken en heyecanlandığın maçlar hangileriydi? En mutlu oldukların ve üzüldüklerin..?

2-) İstanbul'da hangi ilçede oturmaktasın?

3-) En sevdiğin ilk 3 yerli dizi?

4-) Kurtlar Vadisi mi Ezel mi?

5-) Kış insanı mısın yaz mı yoksa bahar mı?

6-) En sevdiğin meyve nedir?

7-) Batıl inançların ya da totem inançların var mı?

8- En sevdiğin kitap nedir? En son okuduğun kitap?

9-) En sevdiğin ilk 3 şarkıyı sıralayabilir misin?

10-) BHND? (bu olmazsa olmazdı evet, hem de foruma yeni üye olan adama soracak kadar... :bilmem: }

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,341
Puanı
1,060
@MEnes , Şahin gözü RG da neden yok? Hakem parmağıyla kontrol etmek zorunda kaldı.
Ağam,farkı ikiye çıkardı. (2-0)

• Beğendim

12.Adam

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,341
Puanı
1,060
@MEnes Nadal bir kez daha servis kırarak 3-0 yaptı.Ahh dostum @Bully keşke gelseydin de Sevinç'imize ortak olsaydın.

• Beğendim

12.Adam

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,341
Puanı
1,060
Öncelikle foruma hoşgeldin @12.Adam kalıcı olmanı temenni ediyor ve futbol dolu günler diliyoruz... ( giriş faslını kuralım istedim...)

1-) İzlerken en heyecanlandığın maçlar hangileriydi? En mutlu oldukların ve üzüldüklerin..?

10-) BHND? (bu olmazsa olmazdı evet, hem de foruma yeni üye olan adama soracak kadar... :bilmem: }
Hoşbulduk Neşet,
1-)Hafızalara kazınan birçok müsabaka var.Hatırladıklarımı sıralamaya çalışayım.
Euro 2008 Çeyrek final Hırvatistan
Euro 2000 Belçika
2009-2010 sezonu Voleybol Şampiyonlar Ligi Yarı final Cannes
Fenerbahçe CSKA finali
Süper Final Fb-Gs maçı
Filenin sultanlarının uluslarası yaptığı maçlar
Geçmiş yıllarda Gs Avrupa karşılaşmalarını radyodan dinlediğim zamanlar
Bursa'nın şampiyon olduğu Ts maçı
Nonda'nın şampiyonluğa götürdüğü o hazin gün

2-)İstanbul-Anadolu Yakası

3-) Bir bölümünü bile tam izleyemediğim Ezel ( o dönem A.s ile aynı gün yayınlanıyordu :A)- Karadayı - üçüncü şuan için aklımda yok.Seçenek ver bakim.
4-) Ezel diyorum.Kv sanırım bana göre değil çünkü hiç izlemedim.Diğer diziyi netten kısa videolarla bakardım.
5-) Fiziksel dezavantajımdan dolayı mevsimler hakkında şöyle bir görüş bildirenimde kafan karışsın. :AKış ayında doğmuş biri olarak yaz mevsimi biraz daha hoşuma gider ama dkg yapamadıktan her mevsim güzel aslında
6-) Yaz meyvelerinin tümünü severek tüketirim.Kış meyveleri için ise portakal-mandik
7-)Batıl inancım yok ama nadiren yaptığım oluyor.:A
:cool: Şu an veba adlı kitabı okumaktaydım.Forum yüzünden bakamaz oldum.😁
Komik kitap türlerini severim.Belki inanmayacaksın ama bir aralar Saftirik diye bir kitap serisini okurdum.İlk 12 sini okudum.Çizgi roman tadında tavsiye ederim.Şimdi baktım serinin 14.kitabı çıkmış.
9-)Şarkı defterimde sen de 300 ben diyim 400 tane mevcut parçalar olduğundan ilk üçü belirlemeyeyim emeğime haksızlık olmasın.😁
10-) Ben,Yeni görünümlü eski üyeyim. :A
Sen her halinle sıradışı bir adamsın.Ansiklopedi gibisin,çevir çevir oku
Bunu tüm kalbimle söylüyorum.Tüm iletimlerime anında geri dönüyorsun.
@Sherlock mesela biraz geç dönüyor.Herhalde zaman farkı var. 😂
Neredeyse Hiç negatif yönüne rastlamadım.Mesajlarıma diss ve olmamış bile atsan mühim değil.Bazı durumlarda Kelimeleri eğip bükmeği pek beceremiyorum.O an ne düşündüysem Forum kuralları çerçevesinde hemen görüşümü bildirmeye çalışırım.Amacım aslında karşımdaki kişiyi kırmak değil ama sonu bazen hüsranla bitiyor.Sen zaten beni az çok tanımışsındır.Biraz kendimi anlatmış gibi oldum yine...Forumun Fifa Turnuvalarında bayağı iyisin ama biraz daha antrenman yapmalısın.Ayrıca ricamı kırmayıp canlı yayını açmanı da unuttum sanma.😍 Şimdilik aklıma gelenler bu kadar sıradaki sorularını bekliyorum.:D Sevgilerimle Seni Gidi Neşet Seni....

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710

Kurtlar Vadisi mi Ezel mi ben de sana sormak istiyorum sende bu sorunun cevabını merak ettim @Tolstoyevski