Herkese Kocaman Merhabalar !

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
Herkese Merhaba !
Adım Berk, 31 yaşındayım.Bu forumu keşfedeli 4 sene oldu.Bundan önce haberkulesi adlı bir siteye Reyting sonuçlarını öğrenmek için bakarken denk geldim.Sonrasında müptelası oldum.Foruma başlarda çekinerek mesaj yazardım. Başlarda emojilerle iletişim kurardım 😂@sokak sanati bilir.Sormak istediğiniz bir şey olursa seve seve cevaplamaya hazırım.
@Angelica @Sherlock @MasacRE @Maskeli Fedai @bazinga @Emre Ozansoy @emreemreu @Aserat @Tolstoyevski @Dosi @alperuz @serhatt @tolgab @Bully @dreamy @phoebebuffay @pompy @Polat Şaşmaz @Hazem @seyfullXh @slhttnmtl @The_Erinch @kerem @sokak sanati @Gerekli24 @Billy Kane @HeisenBerg @MEnes @hayret bi şey @Emrecnnn @Emrecnnn @denizz19 @haluk792
Hoşgeldin, ben de kendimi tanıtmaya fırsat bulamadım ilk fırsatta konumu açacağım :F :F

• Güldürdün
Reactions: Angelica

12.Adam

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,293
Puanı
1,060
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Ne güzel işte ikisi de aradan çıkmış olur.Teşekkürler Hayrettin.Sempati duyduğun takım hangisi? (Klasik sorumlarımdan biridir. ) :X
Antalyaspor ve Galatasaray :) Hatta virüs olmasaydı bu yıl Antalya'a olan maçların çoğuna giderdim sanırım. Alanya da Antalya takımı ama Alanyalılar ile Antalyalıların geneli birbirini pek sevemediği için ona karşı çok sempati duyamıyorum. Ama ligde desteklediğim 3. takım:D

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,293
Puanı
1,060
Antalyaspor ve Galatasaray :) Hatta virüs olmasaydı bu yıl Antalya'a olan maçların çoğuna giderdim sanırım. Alanya da Antalya takımı ama Alanyalılar ile Antalyalıların geneli birbirini pek sevemediği için ona karşı çok sempati duyamıyorum. Ama ligde desteklediğim 3. takım:D
Antalya ile Alanya nın birbirini neden sevemiyorlar? Alanya'nın son yıllarda göstermiş olduğu performans dolayı mı? Öncesi mi var? :A

• Beğendim
Reactions: hayret bi şey

12.Adam

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,293
Puanı
1,060
Aramıza hoş geldin, film izlemeyi seven bir havan var gibi geldi. :A
Var ama henüz başlamış değilim.Tek başına da sarmıyor.Biliyor musun?Ayrıca neden yabancı filmler yorumlanırken Türk sineması yorumlanmıyor anlamış değilim. :A