'Hercai' Gün Değiştiriyor!

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
Bu arada 50 bölüm kanalı iyi kötü sırtlamış bir dizinin günün yeni dizi için değiştirmek hoş olmadı ama böylece FOX'un elinden -en azından şimdilik- bu unvanı almış oldu. :A
ATV'nin gün değiştirmesi FOX'unkini gölgede bırakmıyor yalnız. :A

Flas gelisme! Dizinin yapimcisi boyle bir gün degisiklikligin olmadigini acikladi az once.
Onun da sosyal medyadan haberi oldu herhalde yazık. :A

• Güldürdün
Reactions: Klaus
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Onun umrunda mı anca fanlara gönderme yapsın. :A
Bence reytingler düştükçe yavaştan sıkıştırıyordur yapımcı, kanal vs (umarım :D)

Ablam patlatsın bir aşk üçgeni daha da ergenlerimiz zevkten gebersin.
Beren, Emir ve Beren'in çirkef arkadaşı is coming :A Aydın ve Meral de olabilir :A Şuan saf ve temiz şekilde ilerleyen Çınar-Jülide'ye de bir şeyler bulur kesin :A

• Güldürdün
Reactions: mesmeso and Özgür

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,183
Puanı
1,060
Öncelikle konuya beğeni atanlar ne diye beğeni atmış onu anlamadım Pazar günüde olsak yine izlenmeye devam ederiz

• İlginç
Reactions: Gerekli24

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Öncelikle konuya beğeni atanlar ne diye beğeni atmış onu anlamadım Pazar günüde olsak yine izlenmeye devam ederiz
Konuya niye beğeni atılmasın? Ben Deniz’in özel haberi olduğu için beğendim mesela. Dizinin gün değiştirmesini değil.

Asıl sen gün değiştiriyor diye sinirden niye olmamış atıyorsun konuya. :F

• Güldürdün
Reactions: denizz19

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,183
Puanı
1,060
Konuya niye beğeni atılmasın? Ben Deniz’in özel haberi olduğu için beğendim mesela. Dizinin gün değiştirmesini değil.

Asıl sen gün değiştiriyor diye sinirden niye olmamış atıyorsun konuya. :F

Hercai izliyorum Pazar Arıza izliyorum hoşuma gitmedi olmamış attım komik olan ne :D izleyemeyenler beğeni atmışta o yüzden sinirlenmeme hakkımmı var acaba :D

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Hercai izliyorum Pazar Arıza izliyorum hoşuma gitmedi olmamış attım komik olan ne :D izleyemeyenler beğeni atmışta o yüzden sinirlenmeme hakkımmı var acaba :D
Ya bir sürü konuya beğeni atılıyor bunda sinirlenecek ne var onu anlamadım? Bir konuya beğeni atmak için o diziyi izleme şartı mı var da haberimiz yok?

Hem Pazar Arıza var diye niye hoşuna gitmiyor maşallah aynı günde yayınlanan tüm dizileri izleyebiliyorsun bir şekilde. :F Pazar da öyle yaparsın. :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,183
Puanı
1,060
Ya bir sürü konuya beğeni atılıyor bunda sinirlenecek ne var onu anlamadım? Bir konuya beğeni atmak için o diziyi izleme şartı mı var da haberimiz yok?

Hem Pazar Arıza var diye niye hoşuna gitmiyor maşallah aynı günde yayınlanan tüm dizileri izleyebiliyorsun bir şekilde. :F Pazar da öyle yaparsın. :A

Of özgür canım sıkkın zaten birde sen sıkma benim canımı yaa hoşuma gitmedi işte anlatabildim mi

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
  • Güldürdün
Reactions: hayret bi şey

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Kontrol ettim de bende beğeni atmışım ve sadece ben ve @Özgür atmışız yani bize laf atmışsın. Benim beğeni atma sebebim konuyu açan @denizz19 ve özel haber oluşu. Sana bunun hesabını vermemi sağladığın için seni kınıyorum :A