eTV Hepsi Benim Final Sonuçları

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
@The_Erinch in oylari

Öncelikle uzun soluklu ve keyifli bir yarışmaydı; izlemediğim yada izlemediğim birçok dizi hakkında ufakda olsa izlenim edinmiş oldum. Yarışmada emeği geçen,yarışan arkadaşlara teşekkürler.

Yaprak Dökümü - Ferhunde Dayak Sahnesi ; Yapram Dökümü baştan-sona kadar izlediğim ; sevdiğim;favori dizilerimden olmuştur her zaman; birçok bölümünü yada sahnesini çoğu kez izlemişimdir.

O nedenle Yaprak Dökümü denilince ister istemez hep önceliğim oluyor lakin bu finalde sokak sanatının kullandığı kesiti final için yetersiz buldum; sahne gerçekten kademe kadame yükselen Hayriye Hanım isyanı ile donanmış ama Hayri Hanımın isyanı Pick noktasına ulaşmadan sahne sona eriyor... Ağızda bir tat bırakıyor sahne ama okadar... Mentollü sakızın ilk anda verdiği mentol edası....

İçerde - Celal'in Sonu - Bu diziyi hiç izlemedim sadece bu yarışmadaki sahneleri gördüm;hatırladığım bazı arkadaşlarada yüksek oy verdiğim.
Sahne bir final sahnesi;buda yarışmanın finali.
Sahne çok yavaş;sıkabilir çoğu insanı; hatta sanırım Çiğdem böyle bir sahne paylaştı hemen forum elemişti.

Ama sahnedeki oyunculuk muazzam;çok etkiledi beni..
Hiç diziyi izlemesemde sahneye bayıldım; 2 kere izledim.
O nedenle oyumu İçerde - Celal'in Sonu için kullanıyorum. 3 Puanım deniz19 un sahnesinedir.

Sokaksanatı bana gönül koymaz inşallah :bhr: Çok iyi propoganda yaptı oylama öncesi :A

Kim hak ediyorsa o kazansın;

Çok uzun bir yorum oldu;çoğunuz okumayacaktır ama karakterim gereği;finali bu şekilde yorumlamak istedim

Herkese iyi eğlenceler.

4 Puan
Bahsettiğim olay bu işte @sokak sanati :T

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Sahnen gerçekten yetersizdi :( Evet,yapacağım brşey yok sahne süresi okadar dedin ama keşke daha farklı bir sahne ile gelseydin.

Keşke yaprak dökümü ile gel deyip yanıltmasaydin beni. Özellikle Son dakikaya bırak deyip bana gol atma peşindeymiş gibi davranıp ekstra üzülmeme sebep olmasaydın yada.

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,375
Puanı
1,061

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,454
Puanı
1,060
Keşke yaprak dökümü ile gel deyip yanıltmasaydin beni. Özellikle Son dakikaya bırak deyip bana gol atma peşindeymiş gibi davranıp ekstra üzülmeme sebep olmasaydın yada.
Ben sana aslında aksine çok sinyal verdim. Sen Yaprak Dökümünü çok sevdiğim için herşeye rağmen sana veririm diye düşündün. Hatırla; sana ;" senin sahnende süre sorunu" var bile dedim.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,181
Puanı
1,061

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ben sana aslında aksine çok sinyal verdim. Sen Yaprak Dökümünü çok sevdiğim için herşeye rağmen sana veririm diye düşündün. Hatırla; sana ;" senin sahnende süre sorunu" var bile dedim.

Oylama başladıktan sonra söyledin bunları? Oylama başlamadan önce Yaprak dökümü ile gel dediniz @serhatt ile.:D

• Olmamış
Reactions: serhatt

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
İdam edilen Başbakan gibi hissediyorum şuan. O iki kişi beni yanıltmasaydı şuan kazanan bendim. Ama Merhumun dediği gibi "Hiç küskün değilim, hiç bir kırgınlığım yok". Yarışmaya katılma amacım @S.G.A.T. ile aramı düzeltmekti. :X
Ben sırf düşük verince birileri kırılır diye oy vermek istemiyorum. Bunu sana daha önce de belirtmiştim, ben yarıştığınız şeye oy veriyorum. Yoksa benim seninle muhabbetim belli. Direkt sana oy verirdim. :bhr:

• Güldürdün
Reactions: sokak sanati