eTV Hepsi Benim Başlıyor!

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Leyla ile Mecnun'u buna benzer bir yarışmada temsil etmiştim geçmişte. Yarı finale gelmiştim sanırım... Ben de şaşırmıştım hatta o dönemlerde... :)
O zaman tekrara girmesin, almayayım. Gerçi üşenirim ben, uğraşamam. Öylesine demiştim zaten. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
10 dizi ve yarışmacıdan oluşan listemiz belli oldu!

Yarın akşam saat tam 20:00'da bu konudan yapacağım toplu etiket mesajından sonra 10 dizi arasından seçtiğiniz sahneyi bu konudan paylaşacaklar. Sahnelerin youtube'da bulunmasına ve süresinin 2 dakika civarında (büyük sahneler dakikalarla kısıtlanabilir.) olmasına dikkat edelim lütfen.

İlk hafta için yeni konu açılmayacak. Sahneyi paylaşmak için etiket mesajını beklemek şart. Görüşürüz :D

@Bully @xBUGRAx @sokak sanati @Çiğdem- @Yiğitt @denizz19 @xemrexxx @vadikızı @mrt-06 @serhatt @Turkuazz @DarkLegenD @MasacRE- @batuhankaralar @Ahmed @mesmeso61 @Sherlock @Felon @Aserat @dreamy @Forumdash @YıldırıM @eskici @pompy @Billy Kane @Maskeli Fedai @-potterhead- @yigit_00 @12.Adam @Emre Ozansoy @12.Adam @pompy @The_Erinch @Turkuazz @Özgür @alperuz @Silinmiş Üye @serhatt @phoebebuffay @mesmeso61
Yarışmacılar:
mrt-06
xBUGRAx
Denizz19
Yiğitt
sokak sanati
Silinmiş Üye
Alperuz
phoebebuffay
batuhankaralar
serhatt

Diziler:
Hayat Bilgisi
Avrupa Yakası
Bizim Hikaye
Aşk-ı Memnu
Kara Sevda
İçerde
Medcezir
Ufak Tefek Cinayetler
Yaprak Dökümü
Yasak Elma

Son düzenleme:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
10 dizi ve yarışmacıdan oluşan listemiz belli oldu!

Yarın akşam saat tam 20:00'da bu konudan yapacağım toplu etiket mesajından sonra 10 dizi arasından seçtiğiniz sahneyi bu konudan paylaşacaklar. Sahnelerin youtube'da bulunmasına ve süresinin 2 dakika civarında (büyük sahneler dakikalarla kısıtlanabilir.) olmasına dikkat edelim lütfen.

İlk hafta için yeni konu açılmayacak. Sahneyi paylaşmak için etiket mesajını beklemek şart. Görüşürüz :D

@Bully @xBUGRAx @sokak sanati @Çiğdem- @Yiğitt @denizz19 @xemrexxx @vadikızı @mrt-06 @serhatt @Turkuazz @DarkLegenD @MasacRE- @batuhankaralar @Ahmed @mesmeso61 @Sherlock @Felon @Aserat @dreamy @Forumdash @YıldırıM @eskici @pompy @Billy Kane @Maskeli Fedai @-potterhead- @yigit_00 @12.Adam @Emre Ozansoy @12.Adam @pompy @The_Erinch @Turkuazz @Özgür @alperuz @Silinmiş Üye @serhatt @phoebebuffay
Yarışmacılar:
mrt-06
xBUGRAx
Denizz19
Yiğitt
sokak sanati
Silinmiş Üye
Alperuz
phoebebuffay
batuhankaralar
serhatt

Diziler: