Helena Paparizou - My Number One | Klip

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Sesi yorgun düştü. Bundan dolayı birinci olamadı. Çok fazla ülkelerde gezip söyledi yoruldu ve hasta hali ile performansını sergiledi. 1. Olma potansiyeli çok yüksek bir şarkıydı :T:
Yok olamazdı :A

Şu şarkı gelmiş geçmiş belki en iyisi maalesef :A Ama Hadise'nin sesi gerçekte de çok iyi değil ki. Hastalık olmasa da değişen bir şey olmazdı bence :A
Ama ikinci ve üçüncüden çok daha iyi tabii :A
------

İlla ki tanıyordur ve Beyonce'den daha az tanınması da önemli değil, hatta esinlenmek adına daha uygun :A

Ama tamamen çakması olmasa bile ben şahsen tarzlarını benzetiyorum, belki görünüş belki müzikal olarak bilmiyorum ama bana göre benziyorlar işte :A
Bizim Hadise daha güzel :A Tanıyordur da esinlenecek kadar hayran değildir :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

Şu şarkı gelmiş geçmiş belki en iyisi maalesef :A Ama Hadise'nin sesi gerçekte de çok iyi değil ki. Hastalık olmasa da değişen bir şey olmazdı bence :A
------

Sima olarak benziyorlar uzaktan bakınca özellikle, güzellik ise dörtte bir oranında göreceli bir kavram nihayetinde :A

Ama evet Hadise daha güzel, makyajlı halleri tabii :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Kıraç'ı söylemiştim ama sohbet etmedim onunla :A
Ne konuştuğumuzu demem :A ama şans eseri bir felaketten kurtulmuştu. Onunla alakalı söyleşi vardı okulda (yangın)
İsveççeyi ana dili gibi mi biliyor yoksa çat pat mı :A

• İlginç
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060

------

Ha aynı sene. Yalnız kemençe olayına Türkler çok hayran kalıyor :A Helena ve bu kendi ülkelerinden çok Türkiye'de popüler oldular :A

• Güldürdün

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
Ekli dosyayı görüntüle 102560

Yunan kökenli İsveç'te doğup büyümüş olan Helena Paparizou, 2005 yılında Yunanistan adına katıldığı Eurovision şarkı yarışmasında 'My Number One' isimli şarkısı ile birincilik kazanmıştı. Türkiye'de de büyük ilgi gören o şarkının klip ve Eurovision performansı sizlerle:
Çocukkene kaç kez dinledim hatirlamiyorum bile valla okadar çok seviyorum şarkıyı

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Şunu kaç senedir diyorum bu adama bulaşan belki çok daha fazla para kazanıyor ama kalitesi de aynı oranda düşüyor :A
Yok yok Acun'dan da kurtulacağız.
Acun kulübe başkan olmasın da :A Cidden olabilir şaka bir yana, Koç'tan sonra böyle bir işe girişirse sürpriz olmaz :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Tabiki ana dili :A

Yalnız Helena'da Acun'a bulaştı :A O Ses Yunanistan'ın sorumluluğunu da Acun almıştı. O haberler vardı ve Helena oraya jüri oldu diye yerleşti Yunanistan'a :A @xdragxx
O bulaşmak sayılmaz, o kadarı da olacak işi gereği ama kısa bir dönemlik o :A Hadise ise kadrolu elemanıydı malum :A

Helena'nın ana dili Yunanca mı İsveççe mi şimdi? :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Yok olmaz böyle bir şey :A Fenerbahçe başkanı ağır adamlardan oluşur hep. Acun gelmiş 55 yaşına millete hala abi çeken bir tip mümkünatı yok.
Peki Acun içten içe bunu hayal etmiyor mudur? :A Ediyorsa eğer bir medya patronu olarak ilerde hiç belli olmaz ama şimdilik neyse diyelim :A

• Güldürdün

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Peki Acun içten içe bunu hayal etmiyor mudur? :A Ediyorsa eğer bir medya patronu olarak ilerde hiç belli olmaz ama şimdilik neyse diyelim :A
Rüyasında görür :A Medya patronu dediğin Doğan Aydın gibi falan olur Acun çok büyük bir patron değil benim gözümde. Tarzı daha samimi geliyor olabilir tabii ki millete ama ben sevmiyorum :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski