Helena Paparizou - My Number One | Klip

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,897
Puanı
1,060
MV5BYTNjZDgzZGItNjJjOC00ZWY3LWIzNzktYWJkM2E4YjY2MTk0XkEyXkFqcGdeQXVyMzQ3Nzk5MTU@._V1_.jpg

Yunan kökenli İsveç'te doğup büyümüş olan Helena Paparizou, 2005 yılında Yunanistan adına katıldığı Eurovision şarkı yarışmasında 'My Number One' isimli şarkısı ile birincilik kazanmıştı. Türkiye'de de büyük ilgi gören o şarkının klip ve Eurovision performansı sizlerle:

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,897
Puanı
1,060
Çok sevdiğim ortak şarkılarımızdan birisi sanırım her dinleyişti aynı tadı alırım, muhteşemdir, en iyi Eurovision şarkısıdır belki de.. . :bhr: @Dosi
Sen benden daha çok seviyorsun :A ben genel olarak Helena'yı seviyorum zaten ama daha fazla sevdiğim şarkıları mevcut :A sen bugün paylaşınca dedim acaba bir klip konusu varmıydı. Bakındım ve yokmuş :A forumda Helena'nın tüm klip konularını açan biri olarak bundan da eksik kalmayalım dedim :A
Aslında aklımda başka bir konu vardı sonra bu devreye girdi :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
5.sınıfta kızlar etek üstü beyaz t-shirt erkekler de siyah kot pantolon üstüne mavi beyaz yatay çizgili tshirt giyip bu klipteki gibi dans etmiştik :A Tabii ki benim dans yeteneğim sıfır olduğu için dans hocasının en gıcık kaptığı öğrencilerin başında geliyordum... 23 Nisan ya da 19 Mayıs'ta oynamıştık tüm okul önünde...
Dans ortağım kız da bana iyi sövmüştür kesin içinden dans ederken pek beceremediğim için :A

Bu arada bu kadında çok fena Türk havası alıyorum @Dosi

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Sen benden daha çok seviyorsun :A ben genel olarak Helena'yı seviyorum zaten ama daha fazla sevdiğim şarkıları mevcut :A sen bugün paylaşınca dedim acaba bir klip konusu varmıydı. Bakındım ve yokmuş :A forumda Helena'nın tüm klip konularını açan biri olarak bundan da eksik kalmayalım dedim :A
Aslında aklımda başka bir konu vardı sonra bu devreye girdi :A
Akla gelenler sağ olsun şarkı yoksa bahane :A Ama sevdiğim bir şarkıdır ve öyle işte geçen de dedim, Türkiye'de Hadise'nin Düm-Tek-Tek'i bu şarkıdan esinlenme gibi zaten. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,897
Puanı
1,060
5.sınıfta kızlar etek üstü beyaz t-shirt erkekler de siyah kot pantolon üstüne mavi beyaz yatay çizgili tshirt giyip bu klipteki gibi dans etmiştik :A Tabii ki benim dans yeteneğim sıfır olduğu için dans hocasının en gıcık kaptığı öğrencilerin başında geliyordum... 23 Nisan ya da 19 Mayıs'ta oynamıştık tüm okul önünde...
Dans ortağım kız da bana iyi sövmüştür kesin içinden dans ederken pek beceremediğim için :A

Bu arada bu kadında çok fena Türk havası alıyorum @Dosi
İlginç bir hikaye. Neden Yunan bayrağını anımsatan giysi giydiniz ki :eek: :A

Acaba sadece bu şarkıdan dolayı mı yoksa genel olarak daima mı o havayı alıyorsun?

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Akla gelenler sağ olsun şarkı yoksa bahane :A Ama sevdiğim bir şarkıdır ve öyle işte geçen de dedim, Türkiye'de Hadise'nin Düm-Tek-Tek'i bu şarkıdan esinlenme gibi zaten. :A
Elma ile armut kadar ilişkili iki şarkı birbirine :A
------

İlginç bir hikaye. Neden Yunan bayrağını anımsatan giysi giydiniz ki :eek: :A

Acaba sadece bu şarkıdan dolayı mı yoksa genel olarak daima mı o havayı alıyorsun?
Genel olarak bu havayı alıyorum :A
Sahi biz niye Yunan bayrağını anımsatan bir giysi giymişiz tuhaf kızların da etekleri maviydi galiba sklgjsllkg Sonuçta şarkı Yunan şarkısı demek onlara bir gönderme yapmış dans hocası :A
Ben hala niye o dans ekibindeydim anlamadım... Sınıfın en çalışkanıyım diye her halta dahil ediyorlardı o dönem maalesef...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,897
Puanı
1,060
Ne çok ziyaretçi var. Tam Esc haftası açmanın faydası galiba :A

• Güldürdün

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
edit: Bu arada şarkı olarak bu şarkı tokatlar da gösteri olarak bizim Hadise bi 10 kat daha kaliteli bence :A Bir de prime Hadise :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,897
Puanı
1,060
Elma ile armut kadar ilişkili iki şarkı birbirine :A
------

Genel olarak bu havayı alıyorum :A
Sahi biz niye Yunan bayrağını anımsatan bir giysi giymişiz tuhaf kızların da etekleri maviydi galiba sklgjsllkg Sonuçta şarkı Yunan şarkısı demek onlara bir gönderme yapmış dans hocası :A
Ben hala niye o dans ekibindeydim anlamadım... Sınıfın en çalışkanıyım diye her halta dahil ediyorlardı o dönem maalesef...
Sizinki özenme olmuş, gönderme değil :AA
Ben 23 Nisan'da ilkin folklör grubundaydım ve halayı ozaman öğrendim ama sonra spor dans grubuna geçmiştim :A Şarkı eşliğinde o dans gösterimizde beyaz tişört kırmızı pantolon giydik.
Kızlara etek giydirmekte tuhaf olmuş sizde :A :A

• Sinir Bozucu

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Sizinki özenme olmuş, gönderme değil :AA
Ben 23 Nisan'da ilkin folklör grubundaydım ve halayı ozaman öğrendim ama sonra spor dans grubuna geçmiştim :A Şarkı eşliğinde o dans gösterimizde beyaz tişört kırmızı pantolon giydik.
Kızlara etek giydirmekte tuhaf olmuş sizde :A :A
Yahu niye tuhaf etek giymeleri :A Kızlar etek giyer genelde :A
İlk 2 sene folklör grubundaydım ve aşırı sıkıcı bir dans şekli, kuduruyordum sıkıntıdan...

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,897
Puanı
1,060
Esinleme ne alaka? Diğer konuda da Hadise meğerse çakmasıymış dedin :A
------

Yahu niye tuhaf etek giymeleri :A Kızlar etek giyer genelde :A
İlk 2 sene folklör grubundaydım ve aşırı sıkıcı bir dans şekli, kuduruyordum sıkıntıdan...
Etek ile dans biraz sıkıntı olabiliyor ondan dedim :A bizimkiler iyi düşünmüş :bhr:
Bende sevmedim ondnan değiştirmiştim ama halayı öğrenmeme vesile olmuştu :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,897
Puanı
1,060
Hadise'ye benzetiyorum tarzını, benim için öyle diyelim en iyisi :A

İsveç'te Hadise kadar popüler birisi mi?
Eurovision önceside popülerdi zaten. 17 yaşlarından beri piyasada :Z Son seneler Yunanistan'da kalmaya başladı ama yinede herkes tarafından sevilen ve bilinen biri.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Esinleme ne alaka? Diğer konuda da Hadise meğerse çakmasıymış dedin :A
------

Etek ile dans biraz sıkıntı olabiliyor ondan dedim :A bizimkiler iyi düşünmüş :bhr:
Bende sevmedim ondnan değiştirmiştim ama halayı öğrenmeme vesile olmuştu :A
Hangi konuda? :A
Hadise'nin Düm Tek Tek'i Eurovision'da en çok hakkı yenen şarkı bu arada 4.cü olacak kadar kötü değildi. O keman çalan çocuk olmasa 1.ci bile olması lazımdı :A
Ama yalan yok canlı performansında sesi kötüydü...

Şu sesle söylese 2.ci olurduk...

• Beğendim

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Eurovision önceside popülerdi zaten. 17 yaşlarından beri piyasada :Z Son seneler Yunanistan'da kalmaya başladı ama yinede herkes tarafından sevilen ve bilinen biri.
Daha önce yan yana geldin tabii Can Bonobo ile buydu sanırım reelde görmüş olduğun isimlerden biri? :A

• Güldürdün

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
@Tolstoyevski yapma şimdi bizim Hadise bu Helena'dan çok daha popüler :A Hadise nasıl Helena çakması olsun biraz Beyonce'a özeniyor o kadar. Helena'nın çakması olacak kadar tanımıyor olabilir bile...

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,897
Puanı
1,060
Hangi konuda? :A
Hadise'nin Düm Tek Tek'i Eurovision'da en çok hakkı yenen şarkı bu arada 4.cü olacak kadar kötü değildi. O keman çalan çocuk olmasa 1.ci bile olması lazımdı :A
Ama yalan yok canlı performansında sesi kötüydü...

Şu sesle söylese 2.ci olurduk...

Sesi yorgun düştü. Bundan dolayı birinci olamadı. Çok fazla ülkelerde gezip söyledi yoruldu ve hasta hali ile performansını sergiledi. 1. Olma potansiyeli çok yüksek bir şarkıydı :T:

• Güldürdün

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
@Tolstoyevski yapma şimdi bizim Hadise bu Helena'dan çok daha popüler :A Hadise nasıl Helena çakması olsun biraz Beyonce'a özeniyor o kadar. Helena'nın çakması olacak kadar tanımıyor olabilir bile...
İlla ki tanıyordur ve Beyonce'den daha az tanınması da önemli değil, hatta esinlenmek adına daha uygun :A

Ama tamamen çakması olmasa bile ben şahsen tarzlarını benzetiyorum, belki görünüş belki müzikal olarak bilmiyorum ama bana göre benziyorlar işte :A

• Güldürdün