Kanal D Hekimoğlu - Dizi Yorumları

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Zeynep ve mıymıntılığı olmadan ne güzel geçiyor. Tek bir sahnede bile gösterilmedi. Sezonun son bölümüne yakışan hareket. :Z

Jet Sosyete'deki alkölik Mesut Afili Aşk ve Öğretmen'den sonra burada da fırladı. :A

Vahap Allah belanı versin kel cüce.ss

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Sezon bitmeden Vahap kelini geldiği gibi uğurladık neyse ki. :Z Orijinalinde İpek ve Orhan oyun oynayıp Vahap'ı postalıyormuş ama böyle de iyi oldu. Gerçi aklı başına çok geç geldi ama iyi ki de geldi. :Z

IMG_20200314_115620.jpg

Zeynep son sahnede fırlayacak diye korktum neyse ki görmedik. :Z Damla Colbay bu bölümden ücret almış mıdır merak ettim. :A

Ve mekanın sahibi is back. :Z
IMG_20200407_233034.jpg

Çok büyük bir şey olmazsa sezon bitti diyebiliriz. Güzel bir final oldu Eylül'de tekrar görüşürüz. :Z

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Zeynep'siz bölüm nasıl güzel aktı.:A

Vahap'a by by dedik. Ekip yine toplandı. İpek şovunu yaptı.:Z

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bu sezon bitti galiba bence sezon finali gibi bölümdü zaten. Bir sonraki sezon tantuni yemeye devam.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
12. BÖLÜM

Dizilerimi tamamlamada sıra Hekimoğlu'nda. Özlemişim Ateş'i ve ekibi izlemeyi, 4-5 ay ara oldu ister istemez. Bir Aile Hikayesi'nden tanıdığımız küçük kız konuktu, çok da güzel iş çıkardı bölümde.

Vahap'tan kurtulalım artık, her şeye atlaması çok sıkıyor. Ekipten birini yollamasını istedi Ateş'ten, Ateş de Emre'nin ismini verdi. Bakalım bu olay nasıl sonlanacak?

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
13. BÖLÜM

Güzel bir bölümdü yine, bayılıyorum dizinin havasına. Hem sürükleyici hem gülümsetiyor hem de merak ettiriyor. Vahap ortalığı karıştırmaya devam ediyor, son sahnede Zeynep istifa ettiğini açıkladı. Bakalım Ateş ne yapacak? Şu ilacı doğru tanıtsaydı da kapansaydı mevzu diyorum ama Ateş'in yapacağı en son iş olurdu herhalde...

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
14. BÖLÜM (SEZON FİNALİ)

Mükemmel bir bölümdü, sezonun en iyi bölümü olabilir. Keşke bölümde Zeynep de olsaydı, o zaman tam olacaktı. Son sahnede falan görünseydi bari.

Bölümün hikayesindeki olay da duygusaldı, kadın keşke yaşasaydı.

Vahap'tan kurtulduk sonunda, İpek'in hamlesi her şeyi çözdü. Orhan, Ateş ve İpek dostluğu... :bhr:

Yeni sezonu da merakla bekliyoruz.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
14. BÖLÜM (SEZON FİNALİ)

Mükemmel bir bölümdü, sezonun en iyi bölümü olabilir. Keşke bölümde Zeynep de olsaydı, o zaman tam olacaktı. Son sahnede falan görünseydi bari.

Bölümün hikayesindeki olay da duygusaldı, kadın keşke yaşasaydı.

Vahap'tan kurtulduk sonunda, İpek'in hamlesi her şeyi çözdü. Orhan, Ateş ve İpek dostluğu... :bhr:

Yeni sezonu da merakla bekliyoruz.
Aksine Zeynep sümsüğünün yokluğuyla bölüm daha güzeldi. :Z

• Sinir Bozucu
Reactions: Yiğitt