Kanal D Hekimoğlu - Dizi Yorumları

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
10. BÖLÜM

Vahap Bey geldi diziye, ben sinir oldum valla kendisine. Diziye hava getirdi tamam da Ateş'in de İpek'in de Orhan'ın da yani herkesin huzurunu bozdu... Eski atmosfer pat bitti yani. :T:

Zeynep'in filozof hali de iticiydi, kendine gelsin. :A

yirmisekizk

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
2
Puanı
4
Hekimoğlu | Kim kovulacak? | Hekimoğlu 13.Bölüm Fragman Analiz!

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Diziyi şuana kadar hep takip ettim. Hiç kaçırmadım ve bozmadan devam ediyor.
Ateş ile İpek sahnelerine bayılıyorum. Çok doğal geliyor.
Okan yalanı biraz fazla geri planda kalıyor gibi. Daha çok kullanmaları lazım böyle bir oyuncuyu.
Ekibin erkek oyuncuları güzel. Mehmet Ali ve Emre rolünü çok iyi oynuyor. Kaan Yıldırım'ın sonunda patlamış olmasına sevindim. Hem dizisi tuttu hemde magazinsel olaylarda ön plana çıkarak altın çağını yaşıyor. Ateş ile sahneleri eğlenceli oluyor.
Emre biraz fazla tripli ama olsun katlanabiliyorum.
Katlanamadığım tek kişi Zeynep. Televizyonun içine girip boğmak istiyorum kızı. Normalde severdim bu kızı ama bu rolü çok gıcık. Devamlı olur olmaz şeylere duyar kasıp, anlayışlı pozlar kesmesinden nefret ediyorum. Lütfen ayrılsın diziden. Diziye psikopat ruhlu biri gelsin kadın olarak. Zenan Parlar kıvamında biri:A

@Bully @Yiğitt @Forumdash beni onaylıyor musunuz:A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Diziyi şuana kadar hep takip ettim. Hiç kaçırmadım ve bozmadan devam ediyor.
Ateş ile İpek sahnelerine bayılıyorum. Çok doğal geliyor.
Okan yalanı biraz fazla geri planda kalıyor gibi. Daha çok kullanmaları lazım böyle bir oyuncuyu.
Ekibin erkek oyuncuları güzel. Mehmet Ali ve Emre rolünü çok iyi oynuyor. Kaan Yıldırım'ın sonunda patlamış olmasına sevindim. Hem dizisi tuttu hemde magazinsel olaylarda ön plana çıkarak altın çağını yaşıyor. Ateş ile sahneleri eğlenceli oluyor.
Emre biraz fazla tripli ama olsun katlanabiliyorum.
Katlanamadığım tek kişi Zeynep. Televizyonun içine girip boğmak istiyorum kızı. Normalde severdim bu kızı ama bu rolü çok gıcık. Devamlı olur olmaz şeylere duyar kasıp, anlayışlı pozlar kesmesinden nefret ediyorum. Lütfen ayrılsın diziden. Diziye psikopat ruhlu biri gelsin kadın olarak. Zenan Parlar kıvamında biri:A

@Bully @Yiğitt @Forumdash beni onaylıyor musunuz:A
Zeynep de tatlı bence ya, onu da seviyorum. Asistan kadrosu hoşuma gidiyor, en çok İpek-Ateş sahnelerine düşüyorum. Onaylıyorum seni kısaca. :A :Z