eTV Hayatım O Dizi - 1. Hafta | Ezel vs Hayat Bilgisi vs Kurtlar Vadisi

Mazi Kalbimde Yaradır çok cool bir diziydi. Ben de bir bakma isterim. Yarışmak istersen gelecek sezon için yaz.
sende katilsana
sana sorulari ben hazirlarim. Kazik soru sorarim ilk bölümden şutlanıp sunuculuğa devam edersin

sende katilsana
sana sorulari ben hazirlarim. Kazik soru sorarim ilk bölümden şutlanıp sunuculuğa devam edersin
Profili değiştirir değiştirmez etkisini gösteriyor tabi.
Kendi kendime hazırlarım ben sorular. 😎 O kadar zekiyim.

simdi okudum.
cok begendim yarismanida bazilarina zor soru bazilarinada kolay gelmiş.
bu yarismanin favorisi bence @mrt-06
diğerleri eglencesine yarisir ancak.
@denizz19 başka dizi secse sasirirdim. bakalim nasil performans sergileyecek ama Atacan gibi güclü bir rakip karsisinda sansi az gibi

Profili değiştirir değiştirmez etkisini gösteriyor tabi.
Kendi kendime hazırlarım ben sorular. 😎 O kadar zekiyim.
ben açıldım onumu diyorsun?

kendine soru hazirlayacak degilsinya. sende yarismaci olarak dene.
aklinda bulunsun ve seni zorlamak icin kazik soru hazirlamak bana zevk verecektir

Valla bana direk teklif Kırgın Çiçeklerle yazıyorum seni olarak geldi

Valla bana direk teklif Kırgın Çiçeklerle yazıyorum seni olarak geldi
adini feriha koydum parmakliklar ardinda ve karagül diger alternatiflerin olurdu belki.
sen yarisirken bende cevaba bakmadan kendimi test edecegim.
illk aylardaki bölümleri izlememistim ama yinede illa bildiklerim olur

Teşekkürler. 🙄

adini feriha koydum parmakliklar ardinda ve karagül diger alternatiflerin olurdu belki.
sen yarisirken bende cevaba bakmadan kendimi test edecegim.
illk aylardaki bölümleri izlememistim ama yinede illa bildiklerim olur
Aslında bir soruyu bildiğim halde yanlış ismi söylediğim için yanlış cevap verdim zaten söyler söylemez aaa dedim yanlış söyledim
nazar boncuğu misali

Aslında bir soruyu bildiğim halde yanlış ismi söylediğim için yanlış cevap verdim zaten söyler söylemez aaa dedim yanlış söyledim
nazar boncuğu misali
yani sadece 1 soruda tekmi hata yaptigini acikliyorsun?
@S.G.A.T. spoi verdi yarismacin. dislalifiye gerekmiyormu?
tüm heyecani kaçti

Kamuoyunun bilgisine. @denizz19 nick'li yarışmacımız gizlilik anlaşmasını bozduğu gerekçesiyle yarışmadan diskalifiye edilmiştir. Kendisine forum hayatında başarılar dileriz.

Kız yok bir tanesi sadece bu yolla yanlış oldu dedim

Kamuoyunun bilgisine. @denizz19 nick'li yarışmacımız gizlilik anlaşmasını bozduğu gerekçesiyle yarışmadan diskalifiye edilmiştir. Kendisine forum hayatında başarılar dileriz.
bu cevap beni tatmin etti 😛
Acun gibi ek bir çekim yap bir soruda daha yanlış cevap vermiş süsü ver devam etsin.
okadar bölümü çekip bir sürü para harcandi. Zarar etmek istemezsin bence

Reactions: S.G.A.T.
bu cevap beni tatmin etti 😛
Acun gibi ek bir çekim yap bir soruda daha yanlış cevap vermiş süsü ver devam etsin.
okadar bölümü çekip bir sürü para harcandi. Zarar etmek istemezsin bence
@S.G.A.T. kendi kaybeder benim gibi sükse yapacak bir program gününü çöpe atmayı göze alabiliyorsa ne ala.