eTV Hayatım O Dizi - 1. Hafta | Ezel vs Hayat Bilgisi vs Kurtlar Vadisi

Mazi Kalbimde Yaradır çok cool bir diziydi. Ben de bir bakma isterim. Yarışmak istersen gelecek sezon için yaz. :A
sende katilsana :A sana sorulari ben hazirlarim. Kazik soru sorarim ilk bölümden şutlanıp sunuculuğa devam edersin :A

simdi okudum.
cok begendim yarismanida bazilarina zor soru bazilarinada kolay gelmiş.
bu yarismanin favorisi bence @mrt-06
diğerleri eglencesine yarisir ancak.
@denizz19 başka dizi secse sasirirdim. bakalim nasil performans sergileyecek ama Atacan gibi güclü bir rakip karsisinda sansi az gibi :A

Profili değiştirir değiştirmez etkisini gösteriyor tabi. :A Kendi kendime hazırlarım ben sorular. 😎 O kadar zekiyim. :A
ben açıldım onumu diyorsun? :A
kendine soru hazirlayacak degilsinya. sende yarismaci olarak dene.
aklinda bulunsun ve seni zorlamak icin kazik soru hazirlamak bana zevk verecektir :A

simdi okudum.
@denizz19 başka dizi secse sasirirdim. bakalim nasil performans sergileyecek ama Atacan gibi güclü bir rakip karsisinda sansi az gibi :A

aklinda bulunsun ve seni zorlamak icin kazik soru hazirlamak bana zevk verecektir :A
Valla bana direk teklif Kırgın Çiçeklerle yazıyorum seni olarak geldi :A

Valla bana direk teklif Kırgın Çiçeklerle yazıyorum seni olarak geldi :A
adini feriha koydum parmakliklar ardinda ve karagül diger alternatiflerin olurdu belki.
sen yarisirken bende cevaba bakmadan kendimi test edecegim.
illk aylardaki bölümleri izlememistim ama yinede illa bildiklerim olur :D

simdi okudum.

Teşekkürler. 🙄

adini feriha koydum parmakliklar ardinda ve karagül diger alternatiflerin olurdu belki.
sen yarisirken bende cevaba bakmadan kendimi test edecegim.
illk aylardaki bölümleri izlememistim ama yinede illa bildiklerim olur :D
Aslında bir soruyu bildiğim halde yanlış ismi söylediğim için yanlış cevap verdim zaten söyler söylemez aaa dedim yanlış söyledim :F nazar boncuğu misali :A

Aslında bir soruyu bildiğim halde yanlış ismi söylediğim için yanlış cevap verdim zaten söyler söylemez aaa dedim yanlış söyledim :F nazar boncuğu misali :A
yani sadece 1 soruda tekmi hata yaptigini acikliyorsun?
@S.G.A.T. spoi verdi yarismacin. dislalifiye gerekmiyormu?:F tüm heyecani kaçti :T:

Kamuoyunun bilgisine. @denizz19 nick'li yarışmacımız gizlilik anlaşmasını bozduğu gerekçesiyle yarışmadan diskalifiye edilmiştir. Kendisine forum hayatında başarılar dileriz.

Kız yok bir tanesi sadece bu yolla yanlış oldu dedim :D

Kamuoyunun bilgisine. @denizz19 nick'li yarışmacımız gizlilik anlaşmasını bozduğu gerekçesiyle yarışmadan diskalifiye edilmiştir. Kendisine forum hayatında başarılar dileriz.
bu cevap beni tatmin etti 😛
Acun gibi ek bir çekim yap bir soruda daha yanlış cevap vermiş süsü ver devam etsin.
okadar bölümü çekip bir sürü para harcandi. Zarar etmek istemezsin bence :A

• Güldürdün
Reactions: S.G.A.T.
bu cevap beni tatmin etti 😛
Acun gibi ek bir çekim yap bir soruda daha yanlış cevap vermiş süsü ver devam etsin.
okadar bölümü çekip bir sürü para harcandi. Zarar etmek istemezsin bence :A
@S.G.A.T. kendi kaybeder benim gibi sükse yapacak bir program gününü çöpe atmayı göze alabiliyorsa ne ala. :A

Forum İstatistikleri

Konular
171,714
Üyeler
8,459
Son Üye
Yunusemresahin94