eTV Hayatım O Dizi - 1. Hafta | Ezel vs Hayat Bilgisi vs Kurtlar Vadisi

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Rezil olmama çırpınışları. :A
diğer dizilerin soruları daha görünür yerlerden olmuş vadi seçilmese vadi derdim bir test ettim kendimide polatın babası sorusunu bilemedim sadece 8-7 yapardım gerçie zeldede diğer 2 dizi gibi normal sorular olsa 5 üstüne çıkardı ilk 5 soru zorluğunu bakalım diğerleridne görücekmiyiz diğer bölümlerde :A :A :A

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,373
Puanı
1,061
diğer dizilerin soruları daha görünür yerlerden olmuş vadi seçilmese vadi derdim bir test ettim kendimide polatın babası sorusunu bilemedim sadece 8-7 yapardım gerçie zeldede diğer 2 dizi gibi normal sorular olsa 5 üstüne çıkardı ilk 5 soru zorluğunu bakalım diğerleridne görücekmiyiz diğer bölümlerde :A :A :A
Nükhet karakterini tanıyor olman lazımdı. :D Ayrıca o çay bahçesi fiyaskosu da ayrı. :A Kaç sahne çekilmiştir orada. :D İlk soru zaten ilk bölüm. Tefonun hapishane olayı da abartılacak kadar zor degil. :D Hepsini geçtim, Ramiz dayının efsane olan şarkısı, sahne Ezelin en çok izlenenen sahnelerinden. En azindan onu bilmen lazımdı. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Nükhet karakterini tanıyor olman lazımdı. :D Ayrıca o çay bahçesi fiyaskosu da ayrı. :A Kaç sahne çekilmiştir orada. :D İlk soru zaten ilk bölüm. Tefonun hapishane olayı da abartılacak kadar zor degil. :D Hepsini geçtim, Ramiz dayının efsane olan şarkısı, sahne Ezelin en çok izlenenen sahnelerinden. En azindan onu bilmen lazımdı. :D
aaa sus bee diğer 2 diziye normal soru bana görünmeyen yerlerden :F diğer bölümleri takip edecem egrekirse mahkemeye çıkarız :A :A :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,161
Puanı
1,060
Güzel format :) emeğine sağlık @S.G.A.T.
Söz ettiğin yarışman buydu galiba?
Başka bir gün firsat bulunca okurum.
Şimdilik uzun yazıları çok okuyamıyorum :D

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,373
Puanı
1,061
sahurda bir tuhaf oyun oynuyorlar top oyunu sanrım bir onu bilmiyorum naptıklarını onun dısında forumda ne oluyorsa altından ben çıkıyorum işte :F :F :F
Haxball. :D Eski bir tutkunu olarak istediğinde gel öğretirim. :A
Güzel format :) emeğine sağlık @S.G.A.T.
Söz ettiğin yarışman buydu galiba?
Başka bir gün firsat bulunca okurum.
Şimdilik uzun yazıları çok okuyamıyorum :D
Teşekkürler, Zeynep evet. :D
Soru-cevap şeklinde ilerliyor, düşünmen yeterli. :D Gelecek bölümler daha nefes kesici olacak. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Haxball. :D Eski bir tutkunu olarak istediğinde gel öğretirim. :A

Teşekkürler, Zeynep evet. :D
Soru-cevap şeklinde ilerliyor, düşünmen yeterli. :D Gelecek bölümler daha nefes kesici olacak. :A
hahha aa yok oda forumda bilmediğim sırlı oda gibi kalsın evde bilinmeyen bir oda gibi
:A :A :A

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,373
Puanı
1,061
@pompy aslında sen de Arka Sokaklarla rahatlıkla yarışırdın. :D 10 sezon ama seni pek zorlamaz. :A