eTV Hayatım O Dizi - 1. Hafta | Ezel vs Hayat Bilgisi vs Kurtlar Vadisi

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
@Polat Şaşmaz jenerigin en sonunda karahanlı mı var rezil yarışmışsın bi de zor sorma demişsin ulan en kolay soruyu sormuş daha ne sorsun baron nasıl en sonda oluyor? Adam kurtlar konseyinin ilk gelen kisisiydi hayal kırıklığına uğrattın

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,472
Puanı
1,061

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,630
Puanı
1,060
etiketlere bakmıyormusun? :D Aslında 2. haftada konuk olarak varsın, bir sürprizim var sana. :D

:Dvalla ben 6 gün oldu sanırım laptobumdaki sıkıntıdan dolayı yoktum şuan tek tek etiketlere bakıyorum işte 2.hafta varım demek süpriz mi o özelde dediğin sanırım omu olacak 2.haftada:D

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,520
Puanı
1,061
@Polat Şaşmaz jenerigin en sonunda karahanlı mı var rezil yarışmışsın bi de zor sorma demişsin ulan en kolay soruyu sormuş daha ne sorsun baron nasıl en sonda oluyor? Adam kurtlar konseyinin ilk gelen kisisiydi hayal kırıklığına uğrattın
Lan olm jenerigi direkt geçiyordum nerden bileyim

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
@Tolstoyevski 2.sezon özel olarak GoT ilk 3 sezon ile yarışmaya ne dersin? :A

GoT 5 ve öncesi bende uçtu, o kadar olay yaşandı ki ayrıntıları unuttum gitti. :A Haftaya 7.sezon bittikten sonra diziye en baştan başlayacağım, o yüzden ben şimdilik almayayım. :A

Yarışabileceğim tek dizi Leyla ile Mecnun galiba, onun da kontenjanı dolu.

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,472
Puanı
1,061
GoT 5 ve öncesi bende uçtu, o kadar olay yaşandı ki ayrıntıları unuttum gitti. :A Haftaya 7.sezon bittikten sonra diziye en baştan başlayacağım, o yüzden ben şimdilik almayayım. :A

Yarışabileceğim tek dizi Leyla ile Mecnun galiba, onun da kontenjanı dolu.
Aynı dizi ayrı sezonda da yarışabilir, soru bitmiyor ne de olsa. :D Kesinlikle kapını çalacağım. :A