2020 Hangisi "En" İz Bırakan Film Olmalı? **FİNAL**

Hangisi "En" İz Bırakan Film Olmalı? **FİNAL**

• Kullanılan toplam oy
    56
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,270
Puanı
1,060
Bu arada @xdragxx Bu sefer Fight Club gibi olmayacaktır.

Biranda değişebilirde.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bence filmden anlamak ile ilgisi yok..gerçekten konsepte uygun, kendisinde bir iz yada bir hayranlık bırakmış olana göre oy verildiyse.. Buda kişiden kişiye değişecektir.

Bende Titanik film daha derin iz bırakmıştır... Ama Hababamdaki karakterlerde iz bırakanlar olmuştur.
Tabii ki öyle, kişiden kişiye değişir. Hani film bağımlısı olan arkadaşlardan bahsetmiştim orada, özellikle onlar o tarafa oy kullanmış, hissiyatım o yönde oldu bir an. Diğer türlü alakası yok. :D

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
@bazinga ile meseleyi konuşmuştuk. Hatta o konuşmayı atayım.

@Araf: "Fight Club neden ödül adayı bile olmadı acaba? Çok saçma. Muhteşem film ama aday bile değil. Cast Away da ödül almadı ilginçtir aday olmasına rağmen. Mükemmel filmler olmasına rağmen kimisi aday olmuyor, kimisi de ödül bile alamıyor."
@bazinga: "David Fincher filmlerini pek sevmiyor Akademi ve eleştirmenler. Benjamin Button ve Social Network ile yıkabilmiş sadece bunu. Genelde izleyiciye yönelik, seyir zevkine yönelik filmler yapıyor çünkü. Oscar'da daha çok filmin vermek istediği mesaj ön plana çıkıyor."

Yani akademi ve eleştirmenlerin seyir zevkine göre bir film değilmiş Fight Club, o yüzden ödül alamamış ve dolayısıyla aday bile gösterilmemiş.

Hatta @bazinga ile bu konuşmanın öncesinde The Shawshank Redemption ile Forrest Gump meselesine de değinmiştik.

@Araf: "Forrest Gump birinci oluyor ama mağdur olan The Shawshank Redemption zirvede IMDb'de. Ödülü kazanan olsaydı tersi olur muydu diye düşündüm bir an. :D"
@bazinga: "Kim bilir belki de olurdu. :D

Forrest Gump o sene hem aşırı iyi gişe yapmış hem de Oscarda silip süpürmüş. O nedenle baya antisi varmış o zamanlar. IMDb'de yıllar geçtikçe o dönemki antilik azalmış ve öyle öyle Top 10'a yaklaştı. :D Titanic mesela o etkiden hala kurtulamadı, Top 250'de bile yok. :D"
Bazinga'yı etiket ettin Titanic oy aldı :A @xdragxx

• Güldürdün
Reactions: Araf

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,270
Puanı
1,060
Sizin oyunuzla umudu olacak diyeyim :A Çok gerideydi ama farkı kapatmış biraz :Z
İkiside izlediğim film ama milliyetçi damarım kabardı bu tur :A @The_Erinch
Ben bu sefer o duyguyu geride bıraktım ya... Biraz içim buruk ama ne yalan Titanik daha derin izler bırakmıştır,bende.

• Sinir Bozucu
Reactions: Dosi

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,270
Puanı
1,060
@xdragxx @Dosi Ankete oy verenleri başından takip ettiğim için... gelecek oylarda Hababam Sınıfı öne çıkacaktır bana göre..
Bu iş son güne kalacak :) :)

• Beğendim

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
Ben bu sefer o duyguyu geride bıraktım ya... Biraz içim buruk ama ne yalan Titanik daha derin izler bırakmıştır,bende.
Oy vermişsin diğer tarafa :T:
Bi de 0 mesajlı yepyeni üyelerin oyu sayılmamalı bence :) anketlerde oy kullanıp kayboluyorlar :)
@Sflr12 kim etiketlemişsin?:A

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,270
Puanı
1,060
Oy vermişsin diğer tarafa :T:
Bi de 0 mesajlı yepyeni üyelerin oyu sayılmamalı bence :) anketlerde oy kullanıp kayboluyorlar :)
@Sflr12 kim etiketlemişsin?:A
Ben herkesin fikri olabileceğini düşünyorum, o yüzden gözüme çarpan yeni üyeleride etiketliyorum.

Mesaj yazan biri değildir ama eminim bu iki film hakkında bir fikri vardır :)

Evet geçmiş turlarda Hababam Sınıfı işaretledim ama finalde malesef Titanik dedim yaa :(

• Beğendim
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...