"Ha Babam Uzay" 14 Mart Çarşamba Show Tv'de Başlıyor!

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
ozelhaber.gif

Furkan DOĞA / ÖZEL HABER

Yönetmenliğini Tayfun Güneyer'in yapacağı Hababam Uzay dizisi 14 Mart Çarşamba Show Tv'de Başlıyor!
Tayfun Güneyer'in yöneteceği ve senaryosunu yazacağı Hababam Uzay dizisinde Ufuk Özkan, Peker Açıkalın, Sinan Çalışkanoğlu rol alıyor.

Oyuncular, dizi için bir uzay gemisinin yapıldığı proje için 'Çılgın bir macera' dizisi olacağını söylüyor.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Kötü birgün seçmişler ama ben izlemeye çalışacağım sırf Ufuk Özkan için... :)

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,294
Puanı
1,060
Günü çok zor bir gün. İlk bölümüyle ilk 5'e filan girebilir. Sonrasında dizinin gidişatına göre bu durum değişebilir :)

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Ilk 10'a girecegini tahmin ediyorum. Çok zor bir günde yarisacak.

jackass

Favori Üye
Reaksiyon puanı
62
Puanı
129
ustura kemal oktay kaynarca vardi hiç olmassa 4 5 rating alirdi bunda 1 2 alir yakın zamanda yayından kaldırılır ..

bence hiç belli olmaz...komedilerin büyük yapımlar karşısında tutunması daha kolay bence bu benim şahsi düşüncem.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
bence tayfun güneyer özelikle çarşambayı istemiştir. malumunuz tayfun güneyerin biten bişi olan dedektif memoliden olaylı şekilde ayrılmıştı burcu esmersoy. dizinin arkasından konuşunca tayfun güneyer kızmış arkadsından demediğini bırakmamıştı burcuya..

tayfun güneyer çocuklar duymasına bir manada burcu esmersoyundan hırsını almak için özelikle çarşambaya koydu

Μαнoni

Favori Üye
Reaksiyon puanı
699
Puanı
684
Her hafta giremeyebilir ama ilk bölümüyle girebilir. Diziyi merak edenler olacaktır, oyuncuların nasıl oynayacağını merak edenler olacaktır :)

Muck İlk bölümde ab 3.olmustu ama içimden bir ses bu dizi çocuklar duymasından çok çok az oranlar alicak bu benim düsüncem ilk 5e totalde girmesi imkansız bu benim düşüncem ab girermi diye düsünüyorum eyvah düsüyorum varken çok ama çok zor inş ilk 10a girer yapılan emegin karsılıgını kanalda alir ama bence bu imkansız

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Show, Çarşamba'yı gözden çıkardı anlaşılan. Bence mantıklı hareket. Ustura Kemal daha boş bir günde daha başarılı olabilir. Hababam Uzay boş günde de başarılı olamazdı bence :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
show tv den inanılmaz bi hata bu dizinin çarşamba günü şansı bence hiç yok ustura kemal çarşamba günü başlamayacakmıydı noldu? ustura kemal bence tutardı çarşamba ustura hangi gün olacak peki

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
show tv den inanılmaz bi hata bu dizinin çarşamba günü şansı bence hiç yok ustura kemal çarşamba günü başlamayacakmıydı noldu? ustura kemal bence tutardı çarşamba ustura hangi gün olacak peki

Pazartesi olabilir.

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,684
Puanı
1,061
Show, Çarşamba'yı gözden çıkardı anlaşılan. Bence mantıklı hareket. Ustura Kemal daha boş bir günde daha başarılı olabilir. Hababam Uzay boş günde de başarılı olamazdı bence :)

zaten tayfun güneyer klasiği olacak :D ilk bölümler yüksek sonra git gide azalan reytingler olacaktır :D