FOX Gotham 2. Sezon Yorumları

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
2x20

Çok güzel bir bölümdü.

Tüm sahneler çok ama çok iyiydi ancak Selina’nın sahneleri hiç bitmesin istedim. Bu bölümde işte tam bir Catwoman gibi davrandı. İnşallah birşey olmaz Selina’cığıma.

Olmadı bir roketatar atarız, iyi geceler dileriz.
– Oswald Cobblepot (a.k.a Penguin)
9/10

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S02B20
Bu bölüm geçen haftanın açığını kapattı
Sonunda Azrail öldü:F tam amerikan senarist kafasıyla yazılmış:F Bazuka sahnesi neydi öyle ya:F Süperdi...

Kedi kızın hapşirması bile kedi gibi pıs pıs:F Şu kendini yakan kızı da evrimleştirmiş Prof. Strange. Ölmediğini görmüştük zaten. Kedi kızı da evrimleştirir mi? Evrimleştirsin:Z

Ben bu bölüm Fish Money'de ordan çıkar diye çok bekledim ama çıkmadı:( Neyse haftaya merakla bekliyorum:Z

8.5/10

Bu arada korkulu rüyanız Bitchessss @sürgünüm @destere @Çiğdem- @OzaN

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
S02B20
Bu bölüm geçen haftanın açığını kapattı
Sonunda Azrail öldü:F tam amerikan senarist kafasıyla yazılmış:F Bazuka sahnesi neydi öyle ya:F Süperdi...

Kedi kızın hapşirması bile kedi gibi pıs pıs:F Şu kendini yakan kızı da evrimleştirmiş Prof. Strange. Ölmediğini görmüştük zaten. Kedi kızı da evrimleştirir mi? Evrimleştirsin:Z

Ben bu bölüm Fish Money'de ordan çıkar diye çok bekledim ama çıkmadı:( Neyse haftaya merakla bekliyorum:Z

8.5/10

Bu arada korkulu rüyanız Bitchessss @sürgünüm @destere @Çiğdem- @OzaN
ıyyy bu sezondan soğudum şuan :(:(:(
giphy.gif

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S02B21

Ayy beklediğim gibi bölüm çık adı ama
Fish aynı döndü. Keşke kedi kız bulsaydı. Kaldi FireFly ile :T:Kedi Kızı tebrik ederim. Zekasını çok güzel kullandı. Tanrının yardımcıları olmalı tabi ki:X
Bölüm sonu güzel bitti bir heycanı orda yakaladılar yoksa bölüm baya bi sönüktü. Gordon olayı çok saçmaydı ya:F o peruk düşmez mi? Adam keldi Gordondaki gibi saç çıkmadı ama gözü Gordon'un gözünden dişi Gordon'undişinden oldu:F Peki Gordon'un bilmem bi yerinde doğum lekesi var o da mı geçti adama? Çok saçmaydı bari Dr. Strangemkendi yapsaydı da kendisi kaçabilseydi:A

Hafta daha tempolu bölüm olur.
7/10

Kimseye sormuyorum neden hala izlemediniz diye sebebinizi biliyorum:A @sürgünüm @Çiğdem- ve twitterda öten @destere :X

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
2x21

Bu bölümde böyle bir diziyi izlediğim için utandım kendimden. Gelmiş geçmiş izlediğim en saçma dizi bölümüydü. Böyle devam ederse 3. sezonda devam etmeyeceğim.

Hugo Strange ve Arkam'dan nefret ettim ne güzel geçtiğimiz sezon mafya olayları izliyorduk, bu saçma sapan olaylar yüzünden Penguen'i de göremez olduk.

Bruce ve Gordon'un Selina'yı kurtarmak için hastaneye Wayne vakfından ziyaret görüntüsü altında 0-9 yaş grubu çocuk aklı numarasıyla girmeye çalışması akıl alır gibi değil. :)

Hugo Strange'den başka bilim adamı prefösör yok ortalıkta, adam tencere ile Gordon'un yüzünden başka birine nakil yapıyor. Tüm bunları da bize izlettiriyorlar, ayıptır! :)
4/10

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2x21

Bu bölümde böyle bir diziyi izlediğim için utandım kendimden. Gelmiş geçmiş izlediğim en saçma dizi bölümüydü. Böyle devam ederse 3. sezonda devam etmeyeceğim.

Hugo Strange ve Arkam'dan nefret ettim ne güzel geçtiğimiz sezon mafya olayları izliyorduk, bu saçma sapan olaylar yüzünden Penguen'i de göremez olduk.

Bruce ve Gordon'un Selina'yı kurtarmak için hastaneye Wayne vakfından ziyaret görüntüsü altında 0-9 yaş grubu çocuk aklı numarasıyla girmeye çalışması akıl alır gibi değil. :)

Hugo Strange'den başka bilim adamı prefösör yok ortalıkta, adam tencere ile Gordon'un yüzünden başka birine nakil yapıyor. Tüm bunları da bize izlettiriyorlar, ayıptır! :)
4/10
S02B21

Fish aynı döndü. Keşke kedi kız bulsaydı. Kaldi FireFly ile :T:Kedi Kızı tebrik ederim. Zekasını çok güzel kullandı. Tanrının yardımcıları olmalı tabi ki:X
Bölüm sonu güzel bitti bir heycanı orda yakaladılar yoksa bölüm baya bi sönüktü. Gordon olayı çok saçmaydı ya:F o peruk düşmez mi? Adam keldi Gordondaki gibi saç çıkmadı ama gözü Gordon'un gözünden dişi Gordon'undişinden oldu:F Peki Gordon'un bilmem bi yerinde doğum lekesi var o da mı geçti adama? Çok saçmaydı bari Dr. Strangemkendi yapsaydı da kendisi kaçabilseydi:A

7/10

Kimseye sormuyorum neden hala izlemediniz diye sebebinizi biliyorum:A @sürgünüm @Çiğdem- ve twitterda öten @destere :X
hahha ayy fish geldi böyle oldu işte muhteşem bir sezonun gelir gelmez içine etti kadın
:F:F:F

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
2x22 (Sezon Finali)

İdare eder bi' sezon finali oldu. :)

Victor Fries ve Firefly arasındaki ateşten Strange'in sapa sağlam çıkması çok şaşırttı. Adamlar bir bardak su ile nükleer bombayı durdurdu ben neyin hesabını yapıyorsam? :) (Chuck'ta da vardı böyle bir sahne) Ölenlerin geri dönmesi bütün dizi keyfimi kaçırdı sezon boyunca, önümüzdeki sezon Jerome dışında kimse dönmez umarım.
7/10

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
23.bölüm sezon finali @sürgünüm @Forumdash ayy alın size fish bukadar harika bir sezonu 2 bölümle berbat etti en kötü 2 bölüm izledim :F
pengueni yine fishe bağladılar şakasına şeyy diyorduk penguen yine fishin emrine girer şemşiyesini falan tutr diyorduk @Forumdash iş oraya gidiyor vlla :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
23.bölüm sezon finali @sürgünüm @Forumdash ayy alın size fish bukadar harika bir sezonu 2 bölümle berbat etti en kötü 2 bölüm izledim :F
pengueni yine fishe bağladılar şakasına şeyy diyorduk penguen yine fishin emrine girer şemşiyesini falan tutr diyorduk @Forumdash iş oraya gidiyor vlla :F
Ahahaha ben yorumlamamişim bile diziyi:F
evet eski havasına girer umarim :X

S02B22
Bruce'un ikimizi vardı? @Çiğdem- @sürgünüm

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2x19 . Bölüm

harika bir bölümdü bu konuda @Çiğdem- in yorumuna katılıyorum siz niye beğenmediniz bölümü @sürgünüm @Forumdash heyecan aksiyon herşey vardı heleki barbaranın tv de kanalları değiştirişi bile çok seksiydi :)) kafayı tümden sıyırmış kadın :)
galavant (hogathaca gılganat ) nerdeyse gordonu öldürüyordu ama onun yerine polis şefini yardı vatandaş ? yine ed in delilerle olan sahneleri çok iyiydi :)
kedi kızı göremedik bu bölüm .. bruce un polis şefine atarları berbattı çocuk gittikçr antipatikleşiyor batmana dönüşmeden ölse keşke :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2x19 . Bölüm

harika bir bölümdü bu konuda @Çiğdem- in yorumuna katılıyorum siz niye beğenmediniz bölümü @sürgünüm @Forumdash heyecan aksiyon herşey vardı heleki barbaranın tv de kanalları değiştirişi bile çok seksiydi :)) kafayı tümden sıyırmış kadın :)
galavant (hogathaca gılganat ) nerdeyse gordonu öldürüyordu ama onun yerine polis şefini yardı vatandaş ? yine ed in delilerle olan sahneleri çok iyiydi :)
kedi kızı göremedik bu bölüm .. bruce un polis şefine atarları berbattı çocuk gittikçr antipatikleşiyor batmana dönüşmeden ölse keşke :)
aman onlardan umudumu kestim vlla boş boş bölümleri beğenip gotham tarihinin en iyi bölümüne laf ediyorlar tam bir batman filmi havasındaydı :A :A :A

20.bölümü bu gece izle bence penguen azrail sahnesine bayılıcaksın :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2x20

harika bir bölümdü imzayı penguenle butch attı bazukalı sahneyle :))

albert ile gavat kavgası güzeldi
bruce u gordon kurtardı diyecektimki olmadı penguenin bazukası gavata girince gavatın sonu geldi :) orda şemsiyeyi gavata yerleştirmeyi düşünüyordu aslında butch bazukayı erken kullandı :)
kedi kızı pişirdimi bridget son sahnede devamını bekliyoruz artık :)

Sen git kediciği sev, kızcağız aç bi ilaç yağmurda ıslanıyor. Kurtar kenar mahalle köşelerinden:F
eğer yakmadılarsa seveceğim kızı :)

aman onlardan umudumu kestim vlla boş boş bölümleri beğenip gotham tarihinin en iyi bölümüne laf ediyorlar tam bir batman filmi havasındaydı :A :A :A

20.bölümü bu gece izle bence penguen azrail sahnesine bayılıcaksın :A
evet dediğin gibi bu gece izledim bölümü :)) o gece bu geceymiş demekki :)

2x20

Çok güzel bir bölümdü.

Tüm sahneler çok ama çok iyiydi ancak Selina’nın sahneleri hiç bitmesin istedim. Bu bölümde işte tam bir Catwoman gibi davrandı. İnşallah birşey olmaz Selina’cığıma.

Olmadı bir roketatar atarız, iyi geceler dileriz.
– Oswald Cobblepot (a.k.a Penguin)
9/10

şemsiyeyi galavanta monte etmeyi düşünüyordu aslında engel oldular penguene :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
2x20

harika bir bölümdü imzayı penguenle butch attı bazukalı sahneyle :))

albert ile gavat kavgası güzeldi
bruce u gordon kurtardı diyecektimki olmadı penguenin bazukası gavata girince gavatın sonu geldi :) orda şemsiyeyi gavata yerleştirmeyi düşünüyordu aslında butch bazukayı erken kullandı :)
kedi kızı pişirdimi bridget son sahnede devamını bekliyoruz artık :)

eğer yakmadılarsa seveceğim kızı :)

evet dediğin gibi bu gece izledim bölümü :)) o gece bu geceymiş demekki :)

şemsiyeyi galavanta monte etmeyi düşünüyordu aslında engel oldular penguene :)
Ne zamanın bölümüydü bu diyordum, ikinci sezon konusu olduğunu 2 dakika sonra fark ettim. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2x21. bÖLÜM

geçen bölüm kadar olmasada güzeldi yinede bu arada barboş nerelerde göremedik iki bölümdür senin iskeletor doktorda piyasada yok @sürgünüm sanırım doğum uzun sürdü 12 ayda doğuruyor kadın :)
fish money yine tüm tipsizliği ve iticiliğiyle sahnelerde :)

mürekkep balığından fish money yaratmak nasıl bir fikirdir ama kadın dokunduğunu etki alanına alıyor gardiyanı mala çevirdi :)
bukelemunun jim gordona dönüştüğü sahnede ilginçti selina bridget ın uşağı olduda paçayı kurtardı :)

penguensiz bölüm hiç sarmıyor şu ed denen kazulatda bir türlü ölmedi onun yapacağı kötülüğün bile bir değeri yok gözümüzde :)

hahha ayy fish geldi böyle oldu işte muhteşem bir sezonun gelir gelmez içine etti kadın
:F:F:F
katılıyorum dediklerine bu bölümü fish mahfetmiş geçen bölüme göre kalitesi yarıya düşmüş dizinin :)

2x21

4/10
dediklerine katılıyorum penguensiz bölüm sıkıcı hale geliyor :) dizinin en renkli karakteri penguen şu anda diğerleri çok düz karakterler :)

S02B21

7/10

haklı sebeple izleemişiz izledikte noldu :) senin fish mürekkeb balığına dönüşüp sıvamış diziyi :)

Son düzenleme: