FOX Gotham 2. Sezon Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
penguen i batırdılar ya o adama kötülük yakışıyor bir an önce kendine gelmesi lazım böyle yumoş penguen hiç çekilmiyor :)

fish gelsede pengueni bu haliyle yanına almaz penguen yumurta gibi oğlan olmuş nerde eski şatafatlı günleri ? :)
ayyy benim korkum fish penguenin bu haliyle tanısıp ondan faydanalıcak diye korkuyorum penguenin fishi görmesi boşuna değildi gibi sanki :F @Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
penguen i batırdılar ya o adama kötülük yakışıyor bir an önce kendine gelmesi lazım böyle yumoş penguen hiç çekilmiyor :)

fish gelsede pengueni bu haliyle yanına almaz penguen yumurta gibi oğlan olmuş nerde eski şatafatlı günleri ? :)
Ama eskiden de fishe karşı ezik diğerlerine aslandı:A

ayyy benim korkum fish penguenin bu haliyle tanısıp ondan faydanalıcak diye korkuyorum penguenin fishi görmesi boşuna değildi gibi sanki :F @Forumdash
Aynen Çiğdem- bacıma katılıyorum @destere penguen yine paytak paytak ayakcılık yapacak:X

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S02B17
Sonunda:Z
Barbara hastaneden cıktı, gordonun suçsuz oldugu anlaşildi, penguen eski haline döndü.... Daha ne olsun? Güzel bölümdü. En iyisi de Bruce pcyi çaliştirdi. Pc'de neler var neler cıkacak merak ediyorum. Biraz büyüse şu velet...
8/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
S02B17
Sonunda:Z
Barbara hastaneden cıktı, gordonun suçsuz oldugu anlaşildi, penguen eski haline döndü.... Daha ne olsun? Güzel bölümdü. En iyisi de Bruce pcyi çaliştirdi. Pc'de neler var neler cıkacak merak ediyorum. Biraz büyüse şu velet...
8/10
Sonunda derken?? Kesin Fish gözükmüştür, bölümü izleyecektim bütün tadım kaçtı.

Mutlu oldun mu? :(

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
2x17

Çok güzel bir bölüm daha ve dizi sağlam adımlarla devam ediyor..

Penguen eski haline döndü sonunda. Üvey kardeşlerini öldürüp etlerini analığına yedirdiği sahne harikaydı. :)

Gordon aklandı. Bu Ed rolünü yapan hergele cidden rolünü çok iyi oynuyor gerçekten çok iyi oyuncu. Galiba biz delileri seviyoruz. :)

”Gotham halkı şeyimi yesin.” – Harvey Bullock. :)

Bruce'a kızamasam da Selina’ya üzüldüm, en azından Bruce doğruyu söyleyebilirdi. Neden her zaman bu tip durumlarda karakterler doğruyu söylemez ki ?

Sarışın da tam yerinde geldi. Yoklukta gider hesabı. :)
9/10

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
17.bölüm son bölümler durgunlaşmıştı bu bölümle pası attık bence harika bir bölümdü özellikle penguen sevenler çok mutlu olucaklar @destere mesala :F @sürgünüm @Forumdash :-):-):-)
penguenin hep oyun yaptığını düşünmek istiyordum yapmadığını görünce hevesim kırılmıştı ama penguen muhteşem dönüş yaptı ben o kadına köpeği kesip yediriyor sanmıştım meğerse çocuklarını yediriyormuş hahahah penguenden beklenşr bu manyaklık sadece :F

ed yakalandı ama oda penguenden sonra 2.sevdiğim manyak döner umarım:F

ayy manyak demişken şu barbara manyağıda geldi gebermedi gitti:ppp:

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
En son 17'yi izlememişim ben de. Yarın 17,18 toptan izler olayı bitiririm :D Demek sonunda Penguen tarafında önemli gelişmeler var hadi bakalım. :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S02B18
Gordol gondol ol emi!!! Barbarayı neden istemiyorsun? Dizi 1.sezona gidiyor gibi?
Victoru gösterdiker ama öyle wowww denecek bi bölümde gelmedi. Bruce babasının bilgisayarında bi kaç ip ucu yakaladı onun peşine düştü.
Şu vali olmak isteyen adam tekrar canlandı Azrail olacak:F şu 1 sene içinde kaç tane ölümden kurtulan dizi karakteri gördüm 1 elimin 5 parmağini geçer bu da toplam izlediğim dizinin yarısına yakın nerdeyse:( bırakacam dizileri artık o olacak....
7/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
2x18

Son haftalardaki güzel bölümlerin altında kaldı.

Azrael’i büyük bir merakla nasıl işleneceğini çok merak ediyordum. Gayet iyi yönden vurdular. Galavan olmasını beklemiyordum tabii, büyük bir sürpriz oldu. :)

Gadasını aldığım Hugo Strange'dan Jerome'u da diriltmesini bekliyoruz. :)

Penguensiz bölüme bölüm mü derim ben. Onun olmayışı bütün keyfimi kaçırdı. Son olarak Victor puştu Karen'ı öldürdü. Aslında gideri vardı kızın, zamansız ölüm işte. :)
8/10

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S02B19
@Çidem- bölüm cok guzeldi dimi:A heycandan yorum yapmayı unutmuşsun:A

Ben pek begenmedim, tek sahne harıcınde
Bruce sanki kafasındakı Batman imajını tasarlıyor. Azraeli ordan oraya atlarken görunce bı hayranlıkla baktı.
7/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
2x19

Niye böyle oldu yav. 2 haftanın ardından böyle bir bölüm. :(

Azrail'in saçma sapan harektlerinden başka bir şey yoktu. Yorum yapmaya değmez.
6/10

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
S02B19
@Çidem- bölüm cok guzeldi dimi:A heycandan yorum yapmayı unutmuşsun:A

Ben pek begenmedim, tek sahne harıcınde
Bruce sanki kafasındakı Batman imajını tasarlıyor. Azraeli ordan oraya atlarken görunce bı hayranlıkla baktı.
7/10
2x19

Niye böyle oldu yav. 2 haftanın ardından böyle bir bölüm. :(

Azrail'in saçma sapan harektlerinden başka bir şey yoktu. Yorum yapmaya değmez.
6/10
ayy sizin içiniz çürümüş bee bu sezonun değil sadece iu 2 sezonun en iyi bölümlerinden biriydi tam bir batman dizisine yakışan bir bölümdü @destere :Z:Z:Z
baştan sona harika bir bölümdü boş sahnesi yoksu azrail büyük heyecan getirdi diziye penguende glavatı tanıdı ayy bakalım haftaya ikisinin karşılaşmasınıda bekliyorum glavatın hafızasının kaybolduğunu penguen öğrenirse onu kullanabilir bence ozaman dahada harika olur işte :Z:Z:Z

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
ayy sizin içiniz çürümüş bee bu sezonun değil sadece iu 2 sezonun en iyi bölümlerinden biriydi tam bir batman dizisine yakışan bir bölümdü @destere :Z:Z:Z
baştan sona harika bir bölümdü boş sahnesi yoksu azrail büyük heyecan getirdi diziye penguende glavatı tanıdı ayy bakalım haftaya ikisinin karşılaşmasınıda bekliyorum glavatın hafızasının kaybolduğunu penguen öğrenirse onu kullanabilir bence ozaman dahada harika olur işte :Z:Z:Z
Yok kız öyle bişeynolmaz
vali kendi posterini görunce bişeyler hatırladı. Pengueni görürse hepten hatırlar:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2x17. Bölüm

harikaydı her bölüm mükemmel bu sezon :)
penguenin dönüşü :)
penguenin dönüşü harikaydı ? :) kimseye iyilik yaramaz bu dünyada o açıdan penguen bundan sonra naparsa yapsın haklı :) biraz alttan alayım dedi analıkla üvey kardeşler eşek yerine kullandı adamı ama yaptıklarının bedelini çektiler mutlu olduk :) penguenin üvey anası grace doğrayıp karşısında kadeh kaldırışı muhteşemdi :)
Ed manyağı yakalansın gordn tarafından diye çok büyük dualarım vardı o vatandaşı sevemedim bir türlü kötü olacaksan penguen gibi sempatik olacaksın ed in kötülüğü antipatik :) neyse kafadan sıyrık yakalandı sonunda ama hugo adlı psikopat doktora teslim edecekler nede olsa yakında ed de geri döner :)

2x18. Bölüm

yine güzel bir bölüm bu bölümde @Forumdash ın barbarası bana sempatik geldi nedense bunuda kaptım :) forumdash a sadece fish money i bıraksak diyorum hem neyine yetmiyor fish tepe tepe kullansın :)
@sürgünüm bende karen i sevdim eli maymun eli gibi olsada kızın yüzü çok güzeldi şrfsz viktor kızı buza çevirdi :)
barboşum gordon a yardım etmek için çırpınıyor! ama totosu buruşasıca gordon mırın kırın ediyor lanet olası karpuz kafa sen git lee kertenkelesinin peşinde koş barboş sana fazla gelir :)
son sahnedede @Çiğdem- in giresunca gavat dediği adam çıktı sahneye :) şimdiki ismi azraelmi olmuş ipsizin yeni ismi? vatandaşın seri numarasıda 44 dü malatyalı sanırım hemşerim sayılır :))

üstüste iki bölüm ezmişim şimdi sıradaki gelsin :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
2x17. Bölüm

harikaydı her bölüm mükemmel bu sezon :)
penguenin dönüşü :)
penguenin dönüşü harikaydı ? :) kimseye iyilik yaramaz bu dünyada o açıdan penguen bundan sonra naparsa yapsın haklı :) biraz alttan alayım dedi analıkla üvey kardeşler eşek yerine kullandı adamı ama yaptıklarının bedelini çektiler mutlu olduk :) penguenin üvey anası grace doğrayıp karşısında kadeh kaldırışı muhteşemdi :)
Ed manyağı yakalansın gordn tarafından diye çok büyük dualarım vardı o vatandaşı sevemedim bir türlü kötü olacaksan penguen gibi sempatik olacaksın ed in kötülüğü antipatik :) neyse kafadan sıyrık yakalandı sonunda ama hugo adlı psikopat doktora teslim edecekler nede olsa yakında ed de geri döner :)

2x18. Bölüm

yine güzel bir bölüm bu bölümde @Forumdash ın barbarası bana sempatik geldi nedense bunuda kaptım :) forumdash a sadece fish money i bıraksak diyorum hem neyine yetmiyor fish tepe tepe kullansın :)
@sürgünüm bende karen i sevdim eli maymun eli gibi olsada kızın yüzü çok güzeldi şrfsz viktor kızı buza çevirdi :)
barboşum gordon a yardım etmek için çırpınıyor! ama totosu buruşasıca gordon mırın kırın ediyor lanet olası karpuz kafa sen git lee kertenkelesinin peşinde koş barboş sana fazla gelir :)
son sahnedede @Çiğdem- in giresunca gavat dediği adam çıktı sahneye :) şimdiki ismi azraelmi olmuş ipsizin yeni ismi? vatandaşın seri numarasıda 44 dü malatyalı sanırım hemşerim sayılır :))

üstüste iki bölüm ezmişim şimdi sıradaki gelsin :)
Barbaroşum demişsin ama Barbaro-sh'um yazılır. Bunu da ben yazarım. Kader ağlarımızı ördü Barbar'osh'um'la:bhr::bhr: