CW Gossip Girl - Dizi Yorumları

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Oooo hayırlı olsun Özgürüm. Bence daha iyi olmuş, keşke ben de Stick alsaydım, hiçbir farkı yok 4K haricinde. O da elzem değil, yer kaplaması açısından Stick avantajlı. Modemin eski tip mi? Sinyal sorunu olabilir, modemi cihaza yakın bir yere koysan diğer cihazlara etkisi azalabilir. Bende de mesela bunu açınca diğerlerini kapamam gerekiyor. :A
Teşekkür ederim canım. Televizyon 4K olmadığı için Box almanın anlamı yokmuş çünkü Box 4K için uygunmuş. :A Yoksa ondan alacaktım. Farkı şu hafızası daha az ama sonuç olarak günü kurtarıyor istediğimi doya doya izliyorum. :Z

Modem daha birkaç ay önce yenilendi aslında üstelik televizyonun da hemen yanında. :A Herhalde sıkıntı genel olarak var tüm bağlantı hızı ona gidiyor sanırım. :A Dünden beri dizi izlerken telefonun Wifi’sini kapatıyorum gerçi daha iyi oluyor dikkatim dağılmıyor en azından. :A

Neyse gerçekten harika bir cihaz, eski televizyonum şimdi kıymete bindi resmen. :A

• İlginç
Reactions: mrt-06

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Teşekkür ederim canım. Televizyon 4K olmadığı için Box almanın anlamı yokmuş çünkü Box 4K için uygunmuş. :A Yoksa ondan alacaktım. Farkı şu hafızası daha az ama sonuç olarak günü kurtarıyor istediğimi doya doya izliyorum. :Z

Modem daha birkaç ay önce yenilendi aslında üstelik televizyonun da hemen yanında. :A Herhalde sıkıntı genel olarak var tüm bağlantı hızı ona gidiyor sanırım. :A Dünden beri dizi izlerken telefonun Wifi’sini kapatıyorum gerçi daha iyi oluyor dikkatim dağılmıyor en azından. :A

Neyse gerçekten harika bir cihaz, eski televizyonum şimdi kıymete bindi resmen. :A
Söylediklerimin tam tersi durumdaymış zaten. :A İlginç ama belki de tam tersi çok yakın olduğu için olmasın? :A Bunu araştıracağım bana garip geldi.. :A

Yaaaaaaa ne varsa eskilerde varr. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Söylediklerimin tam tersi durumdaymış zaten. :A İlginç ama belki de tam tersi çok yakın olduğu için olmasın? :A Bunu araştıracağım bana garip geldi.. :A

Yaaaaaaa ne varsa eskilerde varr. :A
Araştırma sonucunu merakla bekliyorum canım. :A

Bizimkilere smart tv aldırmaya çalışırken bu cihaz resmen ilaç gibi geldi. :A Geceleri oturup yayıla yayıla bir şeyler izlemek çok keyifli. :A

• Güldürdün

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Araştırma sonucunu merakla bekliyorum canım. :A

Bizimkilere smart tv aldırmaya çalışırken bu cihaz resmen ilaç gibi geldi. :A Geceleri oturup yayıla yayıla bir şeyler izlemek çok keyifli. :A
OOOOhhh paşama yakışır. :bhr: Keyifli izlemeler. :love1:

Ben de bilgisayardan izlemeyi seviyorum malum HAK platformum var. :A

• Harika
Reactions: Özgür

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
6x7
Finale doğru bomba bölümdü. Dizide görmek istediğim çiftler değişti, umarım yeniden Serana&Dan - Chuck&Blair - Lily - Rufus olur. :bhr: Entrikalar tavandı. :Z

Ayrıca Chuck iyi oldu sana, Lily'e ihanet etmenin bedeli. :bağır: Ayrıca Iyv tam bir hayal kırıklığı oldu bende, Rufus'a bu yapılır mı :T

Bart da iyi mi kötü mü anlayamadım, bu dizide 100 bölümdür karakterleri tam olarak anlayamadım. :A İyise Lily'i layık görcem. :A

Sonda Dany'nin dediği "Serena bölümünü yazıyorum" kısmı eğer kötü anlamdaysa, eğer Serena'ya bunu yaparsan.. :mad: Çok üzülürüm.

• Beğendim
Reactions: BARON疼痛

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Finale 1.5 kala vay vay bir bölümdü ama Nate nasıl hapisten çıktı yav hani Bart'ın adamı vardı polis müdürü. :A Bu arada güle güle Bart. :Z Sonunda sonunda. :Z

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Say bakayım birkaç saçmalık :A
Bu dizinin saçma olmayan detayı mı var? :A

Bu kadar gerçeküstülük beni soğuttu diziden maalesef. En son Dan isimli gereksiz karakterin Vanessa ve adını unuttuğum sarışın kızla olan malum olayından sonra diziye devam edesim gelmedi hiç. Entrikanın kralını izlemiş biri olarak bu dizi beni hiç tatmin edemiyor. Bizim Yasak Elma 10'a katlar bunu entrika olarak. :A

• Güldürdün

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Bu dizinin saçma olmayan detayı mı var? :A

Bu kadar gerçeküstülük beni soğuttu diziden maalesef. En son Dan isimli gereksiz karakterin Vanessa ve adını unuttuğum sarışın kızla olan malum olayından sonra diziye devam edesim gelmedi hiç. Entrikanın kralını izlemiş biri olarak bu dizi beni hiç tatmin edemiyor. Bizim Yasak Elma 10'a katlar bunu entrika olarak. :A
İnsanların fantezi dünyalarına saçma demek çok ayıp. Öyle istediler ve yaptılar.. :A

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Pandeminin başında başlamıştım ve bugün finali izleyeceğim.. Bakalım Dedikoducu kız kim? Çok merak ediyorum. :Z

• Beğendim
Reactions: BARON疼痛

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
6x10 FİNAL
Bayıldım, harika bir finaldi. İlk defa sevdiğim bir dizi biterken finali beni tatmin etti. Genelde çok sevdiğim dizilerin sonunda asla tatmin olmam ama birkaç konu dışında tüm karakterler mutlu sona erdi. Dedikoducu kızın Dan olduğunu aslında 3.sezondan beri tahmin ediyordum. Şaşırdım ama çok da şaşırmadım fakat hikayeyi harika bağlamışlar, keza diziden ayrılan tüm karakterler de finaldeydi. İşte final bölümü böyle olmalı. :Z 10/10

@phoebebuffay @BARON男爵

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
6x10 FİNAL
Bayıldım, harika bir finaldi. İlk defa sevdiğim bir dizi biterken finali beni tatmin etti. Genelde çok sevdiğim dizilerin sonunda asla tatmin olmam ama birkaç konu dışında tüm karakterler mutlu sona erdi. Dedikoducu kızın Dan olduğunu aslında 3.sezondan beri tahmin ediyordum. Şaşırdım ama çok da şaşırmadım fakat hikayeyi harika bağlamışlar, keza diziden ayrılan tüm karakterler de finaldeydi. İşte final bölümü böyle olmalı. :Z 10/10

@phoebebuffay @BARON男爵
Ay ne tahmin etmesi, daha geçen kendin diyordun ya twitterda spoiler yedim diye. :A

Friends'in finali seni tatmin etmedi mi? :oops: Neyse bırak Gossip Girl'ü de Friends Reunion izle. Çok güzeldi. :bhr:

• Güldürdün

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Ay ne tahmin etmesi, daha geçen kendin diyordun ya twitterda spoiler yedim diye. :A

Friends'in finali seni tatmin etmedi mi? :oops: Neyse bırak Gossip Girl'ü de Friends Reunion izle. Çok güzeldi. :bhr:
Ondan önce de tahmin etmiştim Serena Gossip Girl'e mesaj atıp buluşalım dediğinde, kafeye Dan'in geldiği bölümden itibaren. :A Ben sadece arada babasından şüpheleniyordum, finalde onun şakası da yapıldı. :F

Tatmin derken hani "keşke devam etse" dersin ya Friends'i öyle bitirdim. Burada herkesin hikayesi tamamlanarak bitti. :Z

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Ondan önce de tahmin etmiştim Serena Gossip Girl'e mesaj atıp buluşalım dediğinde, kafeye Dan'in geldiği bölümden itibaren. :A Ben sadece arada babasından şüpheleniyordum, finalde onun şakası da yapıldı. :F

Tatmin derken hani "keşke devam etse" dersin ya Friends'i öyle bitirdim. Burada herkesin hikayesi tamamlanarak bitti. :Z
Friends'de de herkesin hikayesi tamamlanmıştı zaten. Gerçi bu dizide doğru düzgün bir hikaye bile yok ki tamamlansın. :A

• Olmamış