Diğer Goliath 1. Sezon Yorumları

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x4

Çok güzel bir bölümdü, özellikle ikinci kısmı. :)

Sevişen Billy'in kızı sanmıştım Michelle ve Callie'i görünce küçük dilimi yuttum. Callie çok seksi be abi, kırmızı ruj bir insana bu kadar mı yakışır. Michelle istese Callie onu ofisin ortasında bile düzecek. :))

Yalnız Lucy'nin başına gelecekleri ilk sahneden dolayı tahmin etmek hiçte zor değildi. Bir de üstüne baş avukatlığa getirilince elbet bir karşılığı olacaktı. Tabii en son sahnede Hıncal Uluç'un anadan uryan karşılaması yok ebesinin örekesi dedirtti. :)

Bu sahne ve son sahneye benim de tepkim. :)
5LkPaL.png
8.5/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x7. Bölüm

güzel bir bölüm daha tükettik :)

kekeme lucy nin yükselişi gibi düşüşüde o kadar hızlı oldu donald pezosunda en ufak acıma yok kızı her türlü kullandı it gibi kapının önüne koydu :)
lucy e karşı callie de çok acımsızdı kızı fikse o kadar koymazdı:) söylediği sözler daha kötü etki etti lucy üstünde :)
mahkeme yargıcı billy nin önünü kesmek için her haltı yedi ama billy tüm zorluklara rağmen evire çevire önce wendell kurbağasından başlayıp sonrada donald ı mahkemeye çağırttırmayı başardı tabi bunda wendell ile donald anlaşmazlığı ve callie nin donald a attığı kazıkta yardım etti diyebiliriz:) britanny nin arabasını şişko polisin çevirmesiyle kıza birşeyler olduğunu anladıkta ne olduğunu anca son sahnede callie nin billy i ziyaret edişinde çözdük .. kız tehtitlerle saf değiştirmiş... zaten o billy e veda edişide boşuna değilmiş? mecburiyetten saf değiştirdiğini düşünüyorum ve britanny i affediyorum ben :)

callie nin tanık listesine eklediği britany i gelip billy e ispiyonlamasınıda callie nin donald a attığı son iri kazık olarak düşünebiliriz :)
final bölümünde bizi billy donald mahkeme sahnesi bekliyor bakalım neler olacak?

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x8 .bölüm

ve harika bir final

billy ve tayfası mutlu sona ulaştı adamın ikna etme yeteneği takdiri hak ediyor ,
donald kavruğunun ifade verirken çarpılıp felç geçirmesi ve lucy nin ona attığı kazık muhteşemdi :)
jürininde iyiniyeti çok büyük bir faktördü .. yargıç keller jüri kararını açıklarken her callie araya girdiğinde onu susturması harikaydı :)
billy nin wendell a kurduğu tuzakta süperdi tüm şirketide hukuk bürosunuda darmadağın etti son hamleyle :) callie nin tası tarağı toplayıp ordan ayrılışı görülmeye değerdi ..
son billy ile donald karşılaşması yine muhteşemdi
tek üzüldüğüm nokta britanny oldu kızın taraf değiştirmesi her ne kadar kötü olsada billy nin onu affetmesi lazımdı... hatta son sahneye kadar yine gözlerim britanny i aradı, malesef göstermediler :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x5

Çok iyi bölümdü yine. Lucy aklıma geldikçe gülüyorum. :D

Lucy'nin Billy için söylediği ''taş*ak geçti benimle'' sözü sesli güldürdü. :)

Paty'nin çam yarması akrabası da yer yer güldürdü. Billy'in arabasının arka koltuğuna baştan başa sığmayıp bir ayağını dışarı atması çok iyiydi. :)

Dizinin en seksi kadını Callie'nin Billy ile olan muhabbetinin ise tadına doyum olmadı. Daha çok karşılıklı sahnesini bekliyoruz. :)
8.5/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@sokak sanati bu diziye mutlaka bekleriz seni ..
harika bir dizi nasıl kimse izlemez anlamıyorum @OzaN da bu tarzı seviyordu aslında bugünlerde ondanda haber yok :)

Son düzenleme:

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x6

Son iki bölüme göre biraz durgun olsa da izletti kendini yine de.

Callie, Michelle'in kızına haber verip yakalanmalarını sağladı. Abla çok tehlikeli, yarın öbür gün Billy ile de sert bir yarış içerisine girecektir. Danold'tan sonra dizideki en tehlikeli kişi durumunda.

Billy - Donald sahnesi, reddetseler de birbirlerine karşı olan nefretleri inanılmazdı. İyi çekip vurmuyorlar birbirlerini. Sonda Billy'e bir gözdağı daha verdiler tabii. Bagajdaki rahmetli ajanlara benzemiyordu, kimdi çıkaramadım?
8/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x7

Brittany şaşırtmadı. :)

Brittany'i bizim @destere beğendiğinden beri şüpheyle yaklaşmaya başlamıştım. Çünkü onun beğendiği kadınlar da mutlaka bir yamukluk oluyor. :) İşte bu da sonunda ekmek yediği kaba ihanet etti. :X Danold'ın mahkeme çıkacak olması çok iyi oldu, güzel bir sezon finali bizi bekliyor. :)

8.5/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Kaç gündür kıyıp sezon finalini izleyemiyorum. Billy Bob Thornton ile vedalaşmaya henüz hazır değilim. :(

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x1

Dizi fena baslamadi.
Dizimizin kahramani iyi bir davaya el atti ki dava edilenler aciklarini kapatmaya calisiyor :D Papagian denilen sekreter fena degil ilerleyen bölümlerde daha cok rolü olmali :D :D

puanim: 7/10
1x2

McBride son anda oyunu kendi lehine cevirerek cok iyi yapti... Rachel'in ölebilecegini hic düsünmemistim yazik oldu ... Anlasilan Avukat arkadasimiz karsi tarafi baya bir zorlayacaga benziyor ...

Puanim: 8/10

diziyi beğenmene sevindim poldarktan sonra bir ortak dizimiz daha oldu diyecektimde ne yazıkki bu dizi mini dizi çabuk tüketiliyor finale gelince bende @sürgünüm gibi cesaret edip finali izleyemedim erken biter diye korktum ama merak baskın çıktı finalide aradan çıkardık :)

legolas9900

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,819
Puanı
710
diziyi beğenmene sevindim poldarktan sonra bir ortak dizimiz daha oldu diyecektimde ne yazıkki bu dizi mini dizi çabuk tüketiliyor finale gelince bende @sürgünüm gibi cesaret edip finali izleyemedim erken biter diye korktum ama merak baskın çıktı finalide aradan çıkardık :)

Bende bu diziyi cabuk bitirecegim gibi duruyor :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bende bu diziyi cabuk bitirecegim gibi duruyor :)
ilk bölüm biraz sıkıcı gibi olsada ikinci bölümden sonra kendimi tutamadım zaten koptu gitti olaylar :) ilk anda konu olarak soğuk bir konu fakat karakterler çok renkli başta billy olmak üzere tüm karakterler kendi çapında yıldız sayılır :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x3

Üstat Mcbride cok rahat ve rolünü baya iyi oynuyor McBride karakterine cok yakisan bir oyuncu secimu olmus :) McBride'in sekreterine biraz daha fazla rol verseler daha güzel olur :A Dizinin Kadin oyunculari süper :A Sonun avukat temiz bir dava acabildi ve Cooperman ? Ile karsi karsiya gelecek ? Keske Su tatli sekreterde isin icine biraz girse ?!?
Puanim : 8/10

Suana kadar 3 bölüm izledim ve oyuncu seciminin baya iyi oldugunu düsünüyorum :)
Sen bir de dördüncü bölümü izle. :A

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x8

Çok güzel bir kapanış. Billy Bob Thornton izlemeye doyamadan elveda demek kolay değil ama çok tadında güzel bir sezon oldu. :)

Aslaug > Brittany bir kere de şaşırt be. :)) @destere

100 bin dolar tazminatla yırtacaklarını sanmıştım fakat hemen peşinden 162 milyon doları duyunca evin içinde büyüksün Billy reyiz diye bağırdım. :)

Callie de jüriyi etkilemek için baya güzel konuştu ama Billy'nin karşısında kim olsa davayı kaybederdi. Erospu kaltak Brittany karşısında bile hiç sakinliğini bozmadı.

Billy boş durmamış tabii. Brittany'yin intikamını Lucy ile çok güzel karşılık verdi. :)

Billy'yin temyize gitmeden 50 milyonu kabul edeceğine inanmamıştım. CEO'nun ses kaydını alarak işi FBI'ye havale etti. :)

Billy ve Donald'ın hastanedeki konuşması ise enfesti. Cooperman öfkesinden Rachel Kennedy'yi öldürdüğünü itiraf etti. (Ona da bir ses kaydı lazımdı ama yasal olmadığı için mahkemede kullanılmıyor orası ayrı...)
10/10