Diğer Goliath 1. Sezon Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Hukuk falan benim de ilgimi çekmeyen konular ama 2 tane hukuk temalı diziyi izliyorum şu anda. Better Call Saul ve How to get away with murder. Üçüncüsünü kaldıramam gibi geliyor bana :A Kaliteli diziyse ağır olması önemli değil ben seviyorum genelde öyle dizileri :) Americans'ı hiç izlemedim ödül törenlerinde falan da hep adı geçiyor ama hiç merak uyandırmadı bende. Güzel mi bari dizi :)

how gotu madırlı diziden hoşlanmadım onu bilemem:) ama better call saul ün arka plan hikayesi diziyi izlettiriyor yani ben orda mahkemeleri kim kazanmıştan çok karakterlerin özel durumuyla ilgileniyorum :) ordada tek eksik başroldeki kadının yetersizliği :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@destere Yatmadan önce ikinci bölümü izlersin bence. İlkine göre daha iyi bir bölüm olduğunu belirteyim. :)
ikinci bölümü izlemiştim hatta sana burdan cevap yazarken örnek olarak gösterdiğim billy nin yargıca küfredip dava açtırmayı başarması nasıl bir kafa yapısıdır diye sormuştumda :) yalnız yanındaki kadının
bir araba tarafından ezildiğini söylemeyi unutmuşum :) birde billy nin kızı yaşıyor ona sevindim ..:)

legolas9900

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,819
Puanı
710

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x3. bölüm
çok güzel bir bölümdü bir çok hukuki boşluğu billy nin nasıl doldorduğunu tam olarak anlamasakta yanındaki britanny gibi bir mükemmel yardımcı, kafadan kontak avukat ve şişman sekreteriyle rakiplerin başını döndürmeye devam ediyor :)

ufak çocuğa vasi tayin ettirip mahkemeyi tekrar açması, rahip için savurduğu tehtitler, bulduğu balatayı sıyırmış mühendisiyle billy, hukukun ebesini bellemeye devam ediyor? hukuk aslında bir yetenek işi kanunlarda boşluk bulmak için yeteneğin varsa her türlü başarıya gitmek mümkün bunu gösteriyor aslında dizi :)
bu arada @sürgünüm şu britanny gibi yardımcı herkese lazım gündüz iş yapıyor kadın gece rahatlatmaya çalışıyor billy i :) böylesini bulmak her kula nasip olmaz :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x3

Abi bu dizide ne güzel bayanlar var ya. House of Cards'tan beri Molly Parker'a hastayım zaten, kadın aşırı seksi. Billy'in eski karısı, Avukat Patty, hatta kızı Denise bile... hepsi çok hoşlar. Bir de diyaloglar çok güzel. :)

Hakimin odasında avukat Callie, Billy abimize soruyor: ''çok gergin görünüyorsun?''

Billy'in cevabı: ''Hayır, yorgunum. Bütün gece götünüze tekme atmak içim koşuşturdum.''

Billy'in karısı ile Callie arasındaki kıskançlık diyalogları da çok iyiydi. @destere Michelle, kıskandığına göre Billy'i seviyor olabilir. :) Yine de düşmanının yanında durmaktan çekinmiyor ama, tam olarak aralarında ne yaşanmış bir an önce öğrenebilsek keşke.

@destere Zeki olmakta yetmiyor. Billy gibi hakime ya da polise karşı gösterdiği tepkilerden anlaşılacağı üzere korkusuz olacaksın. ‘Yürü be Billy McBride, davan davamızdır’.

8/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x4. bölüm
yine harikaydı :)

billy rahibi tehtitle dize getirdi :)
hele michelle callie sahnesi evlere şenlikti meğersem bizim avukatlar lezosfermiş :) billy nin şaşkınlıkla bakıp savurduğu küfürler güzeldi :)
son sahnedeki moruk donald ın dalbaşak bir şekilde lucy i karşılaması ise herşeyin üstüne tuz biber ekti :)

dördüncü bölümü izleyince kimkimi kıskanıyor daha net anlayacaksın @sürgünüm :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x4. bölüm
yine harikaydı :)

billy rahibi tehtitle dize getirdi :)
hele michelle callie sahnesi evlere şenlikti meğersem bizim avukatlar lezosfermiş :) billy nin şaşkınlıkla bakıp savurduğu küfürler güzeldi :)
son sahnedeki moruk donald ın dalbaşak bir şekilde lucy i karşılaması ise herşeyin üstüne tuz biber ekti :)

dördüncü bölümü izleyince kimkimi kıskanıyor daha net anlayacaksın @sürgünüm :)
İlk sahnesine bakmıştım kadın düğmelerini açmaya başlayınca kapatmıştım. :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
asıl iş orda değil sen bölümü izledinmi onu söyle ben anlatayım asıl yeri :))
4. bölümü siteden indirdim aslında. Benim pc eskidi sesi fazla çıkmıyor, indirip izleyince ses baya artıyor. Tabii bir de sitelerde player'ın içine gömülünce videonun sesi az çıkıyor. Her neyse, yatmadan 1 bölüm daha izlesem mi acaba? Bu sefer de tez bitecek diye korkuyorum, en iyisi The Last Man On Earth'ın son bölümünü izleyim. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x5 . Bölüm
yine güzel bir bölümdü
donald la oynaşan lucy nin .ötü kalktı tamamen? kız bir havalandıki neyseki havası kısa sürdü billy kedinin fareyle oynadığı gibi oynadı kızla :)
ned adlı salak mühendisin internette yayınladığı video soruşturmayı tersine çevirecekti nerdeyse ?
britanny elini attığı yeri yumuşatıyor kızın ned i yumuşattığı sahnelerde komikti:) avukat papağanın öküz cüsseli akrabası renk kattı bölüme :)
callie nin derdi billy i eski karısından uzaklaştırmak, callie nin billy e hem seni hem karını şeeetmek istiyorum dediği sahneler kahkaha attım :)
ölen larson a ait gömüde bulunan uzay mekiği benzeri nesne, umarım soruşturmayı billy ve tayfasının lehine çevirir :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x6. Bölüm

bu önceki bölüme göre tempo düşüktü ama yine güzeldi ..

donald ın tehtitleri billy i korkutmuş olmalıki çukurda bulduğu parçayı yargıcın evine götüürdü saklamak için
britanny nin şişman polisle sahnesi bizi kahretti işi için her yol mübah britany e
lucy nin donald la yatak sahnesi iç bayıltıcıydı öyle bir kızın öyle bir kurbağayla ne işi olabilirki ama para ve güç donald da nede olsa :)
billy donald buluşması ve donald ın billy nin karısıyla yattığına dair kışkırtmaları tehtitleri ilgi çekici sahnelerdendi