Diğer Goliath 1. Sezon Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x8

Çok güzel bir kapanış. Billy Bob Thornton izlemeye doyamadan elveda demek kolay değil ama çok tadında güzel bir sezon oldu. :)

Aslaug > Brittany bir kere de şaşırt be. :)) @destere

100 bin dolar tazminatla yırtacaklarını sanmıştım fakat hemen peşinden 162 milyon doları duyunca evin içinde büyüksün Billy reyiz diye bağırdım. :)

Callie de jüriyi etkilemek için baya güzel konuştu ama Billy'nin karşısında kim olsa davayı kaybederdi. Erospu kaltak Brittany karşısında bile hiç sakinliğini bozmadı.

Billy boş durmamış tabii. Brittany'yin intikamını Lucy ile çok güzel karşılık verdi. :)

Billy'yin temyize gitmeden 50 milyonu kabul edeceğine inanmamıştım. CEO'nun ses kaydını alarak işi FBI'ye havale etti. :)

Billy ve Donald'ın hastanedeki konuşması ise enfesti. Cooperman öfkesinden Rachel Kennedy'yi öldürdüğünü itiraf etti. (Ona da bir ses kaydı lazımdı ama yasal olmadığı için mahkemede kullanılmıyor orası ayrı...)
10/10

aslaug da britany de çok şeker şeyler kadir kıymet bilenlerin elinde değiller malesef kaderleri kötüydü :)

İtici geliyor ısınamıyorum karaktere ve diziye.:(
sende bana itici geliyorsun ona rağmen arinaya yüksek puan verdim şimdiye kadar :)) demekki oluyormuş bu iş yeterki kendini briaz zorla niyetin iyi olsun :))

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
aslaug da britany de çok şeker şeyler kadir kıymet bilenlerin elinde değiller malesef kaderleri kötüydü :)

sende bana itici geliyorsun ona rağmen arinaya yüksek puan verdim şimdiye kadar :)) demekki oluyormuş bu iş yeterki kendini briaz zorla niyetin iyi olsun :))
Senin hoşlandığın kadınlar niye böyle bi süre sonra Kuzey Güney'deki Simay ya da Skyler White gibi çıkıyor? :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
dedim ya kadınlarda sorun yok ama onların yanındaki erkeklerden hayır gelmeyince kızlar çıldırıyor haliyle :)
Tamam onu anladık da sen bunları nasıl gözünden mi tanıyorsun? :) Neden Callie, Michelle veya Patty değil de Brittany? :D

Bu arada son zamanlarda bu kadar iyi yazılmış karakterler ile tanışmamıştırız heralde. Biraz Michelle'nin ki hariç tüm oyuncuların karakterleri çok iyi yazılmış. :)

Oldu da ikinci sezon gelirse, Billy ve Patty'i yeni davalar peşinde koşarken izler miyiz? :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Tamam onu anladık da sen bunları nasıl gözünden mi tanıyorsun? :) Neden Callie, Michelle veya Patty değil de Brittany? :D

Bu arada son zamanlarda bu kadar iyi yazılmış karakterler ile tanışmamıştırız heralde. Biraz Michelle'nin ki hariç tüm oyuncuların karakterleri çok iyi yazılmış. :)

Oldu da ikinci sezon gelirse, Billy ve Patyy'i yeni davalar peşinde koşarken izler miyiz? :)

callie ile michell birbirlerine atlamaktan fırsat bulamadıkları için başka tarafa bakmıyorlar :) patty yani papağan avukatta o çeneye kimse dayanamadığı için en iyisi avukat olayım çenem işe yarasın demiş :)

britanny kader kurbanı diyebiliriz :))

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
callie ile michell birbirlerine atlamaktan fırsat bulamadıkları için başka tarafa bakmıyorlar :) patty yani papağan avukatta o çeneye kimse dayanamadığı için en iyisi avukat olayım çenem işe yarasın demiş :)

britanny kader kurbanı diyebiliriz :))
Brittany ile Lucy ihanet ettiler ama kesinlikle kötü karakter değiller. Lucy'nin hastanede ağlayıp Donald'ın yanına yatması ve Brittany'yin ağlayarak özür dilemeye çalışması... ikisi de senaristler tarafından güzel yazılmış gri karakterlerdi.

Buna cevap yazmamışsın; peki ikinci sezon gelirse, Billy ve Patty'i yeni davalar peşinde koşarken izler miyiz? :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Brittany ile Lucy ihanet ettiler ama kesinlikle kötü karakter değiller. Lucy'nin hastanede ağlayıp Donald'ın yanına yatması ve Brittany'yin ağlayarak özür dilemeye çalışması... ikisi de senaristler tarafından güzel yazılmış köşeli karakterlerdi.

Buna cevap yazmamışsın; peki ikinci sezon gelirse, Billy ve Patty'i yeni davalar peşinde koşarken izler miyiz? :)

bu arada izlememiş olanlara spoiler veriyorsun:)

donald cooperman öldüğüne göre devamı gelmez dizinin :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
bu arada izlememiş olanlara spoiler veriyorsun:)

donald cooperman öldüğüne göre devamı gelmez dizinin :)
Aynı konu üzerinden ve oyuncularla devam edeceğini sanmıyorum zaten. Devam ederse Billy ve Patty ikilisi farklı dava ve oyuncularla devam edebilir. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Aynı konu üzerinden ve oyuncularla devam edeceğini sanmıyorum zaten. Devam ederse Billy ve Patty ikilisi farklı dava ve oyuncularla devam edebilir. :)
aslında şu an alıştığımız karakterlerin hepsi gelse çok daha iyi olurdu ama yinede aynı fargodaki gibi bulacakları kaliteli karakterlerle yeni sezonda çok başarılı iş çıkarabilirler :)
mesela bundan önce britanny imi tanıyordum sanki belki önümüzdeki bölüm yeni bir britanny gelir eskisini aratmaz :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
@MEnes @Sherlock göz atarız diyordunuz? Sizi de bekliyoruz bu kaliteli, eğlenceli ve güzel diziye? :)

@Harunnn60 The Night Of'tan sonra 1 sezon 8 bölümcük güzel bir dizi izlemek istersen buyur, seveceğine eminim. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x8
Iyiki izlemisim dedigim bir dizi oldu

McBride reyiz tek dava ile tüm Firmayi yikti özellikle eskiden arkadasi olan Cooperman'i cok iyi köseye sıkıstirmisti ki adam felc oldu .... 100 bin dolar kazandiklarini düsündükleri zaman Patty'nin yüz ifadesi muhtesemdi :A Jüri iyi kalpli cikipta 162 milyon verdiler helal olsun:) Senaristlerin yanlis yaptigi bir konu ise Brittany'ye aciklama sansi vermemesi oldu ne güzel finalde Billy ile görsek fena mi olurdu :( Kiz aglamaktan harap olmustu icim acidi :(

Puanim: 10/10

yorumların harika .. britanny e @sürgünüm demediğini bırakmamıştı oysaki her insan hata yapabilir britany e bir şans daha tanımalıydılar ne yazıkki tanımadılar :) son saniyeye kadar bende britany i bekledim ama malesef çıkmadı öyle içimde bir burukluk kaldı :)