Golden State Warriors Nba Finalinde!!!

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,689
Puanı
860
O adamdan zaten bu dakikadan sonra medet uman varsa yazık günah yani. :A Bu hale hep bizim yüzümüzden geldi aslında. :A Ne kadar çok konuştu o kadar kupa aldık. Artık çöktü herif. :A
Büyük Başkan Aziz Yıldırım :love1:

Konuştukça kupa kazanıyoruz :A Bir tek basketbolda bizden öndeler o da Ülker sayesinde :A Bizim sponsorlardan zerre hayır yok. Düşük bütçelerle Avrupa'da kupa aldık hem bayan hem erkek basketbolda.

MEnes

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Büyük Başkan Aziz Yıldırım :love1:

Konuştukça kupa kazanıyoruz :A Bir tek basketbolda bizden öndeler o da Ülker sayesinde :A Bizim sponsorlardan zerre hayır yok. Düşük bütçelerle Avrupa'da kupa aldık hem bayan hem erkek basketbolda.
Kesinlikle büyük başkan kalmalı. :A :A Basketbolda zaten Ülker olmasa ne hallere düşerlerdi düşünmek ve görmek isterdim o günleri. Adamların şampiyonluğu yoktu ondan önce. Resmen beleşe kondular. :A Biz çapsız sponsorlara rağmen iyi iş yaptık, en azından kupalar aldık ikinci olmadık. :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,689
Puanı
860
Kesinlikle büyük başkan kalmalı. :A :A Basketbolda zaten Ülker olmasa ne hallere düşerlerdi düşünmek ve görmek isterdim o günleri. Adamların şampiyonluğu yoktu ondan önce. Resmen beleşe kondular. :A Biz çapsız sponsorlara rağmen iyi iş yaptık, en azından kupalar aldık ikinci olmadık. :A
Benim aşırı uykum geldi la :A 10 dakika uyusam geri uyanabilir miyim :A Keşke 3te olaydı maç yav :T:

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Hoaaaydaa çok ağır ithamlar derhal yayına bağlansın :A

Beyler bu maçı değil de yarınki maçı alamazsak ülkede darbe olur :A @MasacRE- sence seyircisiz alabilir miyiz?
Seyirciyle birlikte avantajlıydık da sağolsunlar o avantajı da elimizden aldılar. Şimdi fener bir adım önde gibi duruyor. Yalnız ceza kararı doğru ona diyebilecek bir şeyim yokta keşke şu cezaları adaletli bir şekilde dağıtsalar. Geçen sene onların sahasında da buna benzer olaylar yaşandı ama her ne hikmetse onlara seyircisiz cezası verilmemişti.

MEnes

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Olum ölüyom :A Siz takılsanız bu gece olmammı ? :)
Sen gidersen herkes gider. Sen uyursan herkes uyur. Sen ölürsen herkes ölür. :A :A

Hoaydaa la uyudunuz mu? @Doğu , @MasacRE- Kaldık tek başımıza heralde. :T:

Dayanamayıp ben de sızacağım gibi artık konu coşturmak final serisine kalacak. :A

Son düzenleme:

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Sen gidersen herkes gider. Sen uyursan herkes uyur. Sen ölürsen herkes ölür. :A :A

Hoaydaa la uyudunuz mu? @Doğu , @MasacRE- Kaldık tek başımıza heralde. :T:

Dayanamayıp ben de sızacağım gibi artık konu coşturmak final serisine kalacak. :A
Ben buradayım da @Doğu uyudu galiba :D Final serileri biraz daha erken saatte oynanıyordu sanırım onları daha rahat izleriz :D

MEnes

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Ben buradayım da @Doğu uyudu galiba :D Final serileri biraz daha erken saatte oynanıyordu sanırım onları daha rahat izleriz :D
@Doğu gitti gibi cidden. :A Sen burdaysan ben gitmem bir yere. En azından ilk yarı için. :D Yok ya final serileri de sabah 7'de uyuduğumu hatırlıyorum ben. Öyle pek de erken olmuyordu sanırım.

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,689
Puanı
860
Açtırdın konuyu kaçıp gidiyon la hey gidii. :A Neyse ben de kaçarım yakın zamanda gözler kapanmaya başladı benim de. :A
Olum dayanma ihtimalimiz sıfırdı zaten :A Şu an ne konuştuğumun farkında bile değilim inşallah sövmüyorumdur :F Hadi yarın görüşürüz yarın GSW almış olur umarım :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Neyse artık final serisine yorumlaşırız :D O seride tek bir maç kaçırmak yok ona göre uykunuzu falan maçlara göre ayarlayın öyle gelin :A

MEnes

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Neyse artık final serisine yorumlaşırız :D O seride tek bir maç kaçırmak yok ona göre uykunuzu falan maçlara göre ayarlayın öyle gelin :A
Yok ben yine bunu izlerim kahve falan yaptım. Biraz daha burdayım gibi. :A

Final serisine baktım da benim final sınavlarıyla çakışma ihtimali olanlar var. :A Onları saykoluk yapıp izlermiyim zaman gösterecek. :A Ama izlemeye çalışacağım. :A

Ve büyük maç başlıyooor. Haydi bakalım. :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Yok ben yine bunu izlerim kahve falan yaptım. Biraz daha burdayım gibi. :A

Final serisine baktım da benim final sınavlarıyla çakışma ihtimali olanlar var. :A Onları saykoluk yapıp izlermiyim zaman gösterecek. :A Ama izlemeye çalışacağım. :A

Benim de bugün bitti finaller. Serinin yarısını kaçırdım sınavlardan. Artık en son geçen maçı başlarım sınavına da finaline de deyip izledim :A

MEnes

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Hoaydaaa Iguodala 5'e çekilmiş. Bakalım nasıl oynayacak. Final serisindeki gibi oynayabilir diye almış sanırım.

Benim de bugün bitti finaller. Serinin yarısını kaçırdım sınavlardan. Artık en son geçen maçı başlarım sınavına da finaline de deyip izledim :A
Ben de o moda Cavs olduğu için finalde mecburen gireceğim. Yerim finalini deyip maçları izleyeceğim kesin. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Hoaydaaa Iguodala 5'e çekilmiş. Bakalım nasıl oynayacak. Final serisindeki gibi oynayabilir diye almış sanırım.

Ben de o moda Cavs olduğu için finalde mecburen gireceğim. Yerim finalini deyip maçları izleyeceğim kesin. :A

Zaten ben İguodala'yı bu seride baştan beri ilk 5 oynatmamasına şaşırmıştım. Geçen yıl GSW'nin şampiyonlukta başroldeydi, zaten final mvpsi de seçildi. Bu tür zorlu seriler için takımın en tecrübeli ismi.

MEnes

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Oklahoma ülkü ocakları lideri Steven Adams. :A :A

Dünyanın öbür ucundan ataydın be Curry o ne ya. :A