Golden State Warriors Nba Finalinde!!!

MEnes

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
pPoEG0.jpg

Nba'de Batı'da düğüm çözülüyor. Nba finaline kalmak için bu mükemmel serinin 7. maçı bu gece TSİ ile 4.00'da.

Seride durum son maçı deplasmanda Golden State Warriors'un kazanmasıyla 3-3 e geldi ve son maç Golden State Warriors sahası Oracle Arena'da oynanacak.

Edit: Baştan sonra mükemmel bir çekişmeye sahne olan bu 7.maçı kazanan 96-88 ile Golden State Warriors oldu ve finalde Cleveland Cavaliers'ın rakibi oldu. Geçen yılın rövanşını tekrar izleyeceğiz. :)

Son düzenleme:

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,689
Puanı
860
Bravo açabilmişsin :A @MEnes

Bu arada ceza işinden vazgeçtim eşit şartlarda değiliz ben 20+ saattir uykusuzum. :A Enes foruma saat 22.00'da filan girdi kesin uyumuştur o saate kadar :A

MEnes

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
@sürgünüm abi uyumadıysan bi sandalye çek sen de otur 4'lüyü tamamlayalım @MEnes okey takımını getir :A

Bu geceden çok ama çok rahatsızım :A
Hakkımızda hayırlısı diyelim dur şimdi hemen rahatsızlığı karıştırma. :A

@sürgünüm abi uyumadıysan bi sandalye çek sen de otur 4'lüyü tamamlayalım @MEnes okey takımını getir :A

Bu geceden çok ama çok rahatsızım :A
Aynen @sürgünüm abi lazım bize. Çaylar benden. :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,689
Puanı
860
Onun sıva işi zaten kolay kolay bitmez. :A Binalardan sonra asıl amacı olan köy kızlarını sıvamaya falan kalkar bu. :A :A
Hoaaaydaa çok ağır ithamlar derhal yayına bağlansın :A

Beyler bu maçı değil de yarınki maçı alamazsak ülkede darbe olur :A @MasacRE- sence seyircisiz alabilir miyiz?

MEnes

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Hoaaaydaa çok ağır ithamlar derhal yayına bağlansın :A

Beyler bu maçı değil de yarınki maçı alamazsak ülkede darbe olur :A @MasacRE- sence seyircisiz alabilir miyiz?
Keşke bağlansa da cevap verse ama fırsat bulamaz sanmıyorum. :A :A

Alırız bence ya. Yani umuyorum, yani temennim o yönde, yani inşallah. :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,689
Puanı
860

MEnes

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
"İnşallahı yok, yarın kazanacağız" :A Bir Aziz Yıldırım sözüdür :A Adam Allah'a nasıl şirk koştuysa o gün bu gündür yüzü gülmedi :A

Alın bu da belgesin:A Biz hep belgelerle konuşuruz :A
O adamdan zaten bu dakikadan sonra medet uman varsa yazık günah yani. :A Bu hale hep bizim yüzümüzden geldi aslında. :A Ne kadar çok konuştu o kadar kupa aldık. Artık çöktü herif. :A