FOX Glee - Dizi Yorumları

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,094
Puanı
1,061
Aaaa The Flash Glee'de oynamış şimdi izlerken (3x7) denk geldim. Hem de kötü rolde Kurt ile erkek arkadaşını ayırmaya çalışıyor fettan. :A @Çiğdem ablam çok severdi bu oğlanı.. :A @xemrexxx @Forumdash

fdd2ba3089d20cde3fbdadb631034759.jpg
@serhatt gibi aşüfteydi :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Bu bölüm çok üzüldüm gııı anası Finn'e baban aşırı dozdan öldü diyor, o da ben babamla aynı kaderi paylaşmıycam diyor. 2 sene sonra gerçekten aynı nedenden ölüyor.. Birde Santana ölmekten bahsediyor ama asıl Finn'in sözü çok etkiledi beni. hayat çok garip... off bu dizi bana hüzün veriyor ama seviyorum. :(

• Üzücü
Reactions: xemrexxx

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
  • Harika
Reactions: mrt-06

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Glee mi izliyorsun :eek: :bhr:Yeniden izlemek isterdim :(

Flash'a halen devam ediyon mu? Ediyosan kaçtasın?
Gossip Girl'den sonra benzer bir dizi arıyordum aslında epeydir izliyorum ama yavaş ilerlediğim için daha 3.sezondayım. Bir ara izleyemedim keşke oyuncuları araştırmasaydım; https://fav10.net/forum/threads/talihsizler-kulübü-glee.308505/ :(

Bundan sonra zor oldu ama alıştım, geçen bölüm mesela Finn'e baban aşırı dozdan öldü diyor annesi, o da ben babamla aynı kaderi paylaşmıycam diyor. 2 sene sonra gerçekten aynı nedenden ölüyor.. Birde Santana ölmekten bahsediyor ama asıl Finn'in sözü çok etkiledi beni.

Keza Puck'ın çocukla olan sahneleri rahatsız edici. :(

Bir daha bir dizi bitmeden asla wikipedia'ya bakmıycam. :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Gossip Girl'den sonra benzer bir dizi arıyordum aslında epeydir izliyorum ama yavaş ilerlediğim için daha 3.sezondayım. Bir ara izleyemedim keşke oyuncuları araştırmasaydım; https://fav10.net/forum/threads/talihsizler-kulübü-glee.308505/ :(

Bundan sonra zor oldu ama alıştım, geçen bölüm mesela Finn'e baban aşırı dozdan öldü diyor annesi, o da ben babamla aynı kaderi paylaşmıycam diyor. 2 sene sonra gerçekten aynı nedenden ölüyor.. Birde Santana ölmekten bahsediyor ama asıl Finn'in sözü çok etkiledi beni.

Keza Puck'ın çocukla olan sahneleri rahatsız edici. :(

Bir daha bir dizi bitmeden asla wikipedia'ya bakmıycam. :F
@xemrexxx ye de demiştim Ryan amca çok sorunlu kişileri seçmişler:A Kim bilir diğerlerinin ne gibi sorunları var(b)

Ama İzlemene sevindim:bhr: Beğendiğin performansları arada konuya atarak yeşillendir :Z

• Güldürdün
  • Üzücü
Reactions: mrt-06 and xemrexxx

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
@xemrexxx ye de demiştim Ryan amca çok sorunlu kişileri seçmişler:A Kim bilir diğerlerinin ne gibi sorunları var(b)

Ama İzlemene sevindim:bhr: Beğendiğin performansları arada konuya atarak yeşillendir :Z
Kızların da seks kaseti çıkmış. :A Puck olayı da ilginç aslında, dava sonuçlanmadan intihar etmiş, siz inanıyor musunuz ped*fili olduğunu? Yoksa iftira mıdır? Bilgisayarından binlerce foto çıkmış :( @xemrexxx

O dönem hatta rahmetli Santana ile gerçekten sevgililermiş, beklerdim demiş. :A

Senaristler Finn'e açıkca yardım etmiş aslında uyuşturucu sorunu konusunda, dizide çok güzel işlemişler. Çok yazık olmuş ya.

Tabii. :bhr:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Kızların da seks kaseti çıkmış. :A Puck olayı da ilginç aslında, dava sonuçlanmadan intihar etmiş, siz inanıyor musunuz ped*fili olduğunu? Yoksa iftira mıdır? Bilgisayarından binlerce foto çıkmış :( @xemrexxx

O dönem hatta rahmetli Santana ile gerçekten sevgililermiş, beklerdim demiş. :A

Senaristler Finn'e açıkca yardım etmiş aslında uyuşturucu sorunu konusunda, dizide çok güzel işlemişler. Çok yazık olmuş ya.

Tabii. :bhr:
Sanmıyorum. Santana çok trajik:( Bir film yapsalar keşke:bhr: Finn için de üzülmüştüm. Reachel filan vazgeçiröeye çaliştim filan diye röp vermişti. Bunlar kullanmayı doğal karşilıyorlar nasıl bir kafaysa(b)

• Harika

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Sanmıyorum. Santana çok trajik:( Bir film yapsalar keşke:bhr: Finn için de üzülmüştüm. Reachel filan vazgeçiröeye çaliştim filan diye röp vermişti. Bunlar kullanmayı doğal karşilıyorlar nasıl bir kafaysa(b)
Film güzel olurdu, Will hocamız zaten küçük Afet hoca.. Erkek hali olarak görüyorum. :A Bu arada dizide her ne kadar kötü olsa da Sue gerçek hayatta çok iyi birisi. Hep iyilik şeylerinde. :bhr: @xemrexxx

Glee_Shooting_Star_5_a_p.jpg

Evet ya, Avrupa ve Amerika bu konuda çok değişik, @bazinga sence neden uyuşturucu vb. orada normal karşılanıyor? Hatta sigara da özendiriliyor, bir tek Türkler mi fazla yeşilaycı. :S

• Harika
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Film güzel olurdu, Will hocamız zaten küçük Afet hoca.. Erkek hali olarak görüyorum. :A Bu arada dizide her ne kadar kötü olsa da Sue gerçek hayatta çok iyi birisi. Hep iyilik şeylerinde. :bhr: @xemrexxx

Glee_Shooting_Star_5_a_p.jpg

Evet ya, Avrupa ve Amerika bu konuda çok değişik, @bazinga sence neden uyuşturucu vb. orada normal karşılanıyor? Hatta sigara da özendiriliyor, bir tek Türkler mi fazla yeşilaycı. :S
Imdb'ye bakmadım hiç acaba hangi projede yer aldı:X

Biz yeşilaycımıyız gerçekten:A

• Güldürdün

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Insta'da takip ediyordum, hatta seminerler de düzenliyor. Gençler için falan..

Bence Türkler olarak hem temiziz hem de yeşilaycıyız. En azından geleneksel olarak. :A
Güzel işlere imza atıyormuş :bhr:

İnanç sisteminin etkisi, mahalle baskısı > yeşilaycılıktan :A Eğer bunlar olmasaydı en keş biz olurduk:A

• Güldürdün

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
"Hayatta ne yapmak istediğini dile getiremeye korkuyorsun, hayallerinin peşinden gitmek nedir bunu görmeni istiyorum, herkes imkansız dese de. Bizi yıkan gerçekleşmeyen hayaller değil, hayal etmeye cesaret edemediklerimizdir." Will Güçverir (3x18)

@Forumdash @xemrexxx