Talihsizler Kulübü: Glee

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Glee.jpg

Amerika FOX'un bir döneme damgasını vuran gençlik&müzikal dizisi Glee, lisede geçen bir hikayeyi anlatıyordu. Kısa sürede oyuncuların da enerjisi ile büyük bir hite dönüştü ancak 2009 - 2015 yıllarında yayınlanan bu dizinin oyuncularının yüzü hiç gülmedi...

GENÇ YAŞTA ÜÇ ÖLÜM

Dizinin yıldızlarından, Finn karakterini canlandıran Kanadalı oyuncu Cory Monteith uzun süredir madde bağımlılığı ile mücadele ediyordu, dizinin diğer yıldızı Rachel karakterini canlandıran Lea Michele ile evlilik hazırlıkları yapıyordu. Ancak Lea evlilik değil cenaze hazırlığı yapmak zorunda kaldı, Cory 2013 Temmuz ayında, bir otel odasında ölü bulundu. Ölüm nedeni ise aşırı dozda madde kullanımı... Henüz 31 yaşındaydı...
Dizinin bir diğer yıldızı, Puck karakterini canlandıran Mark Salling'in ise bilgisayarında ve harici diskinde on binlerce ç. tacizi fotoğrafı bulunduğu iddia edilmişti. İhbar sonrası yürütülen soruşturmada 7 yıla kadar hapis cezası istenilen oyuncu, intihar ederek yaşamına son verdi. Mark'ın iftiraya mı maruz kaldığı yoksa iddiaların gerçek olduğu kesinleşmedi. 2018 yılında intihar eden oyuncu henüz 35 yaşındaydı...
Dizinin bir diğer yıldızı, Santana karakterini canlandıran Naya Rivera oğlunu da alarak Piru Gölü'ne gitti. Oğluyla birlikte göle açıldı, saatler sonra gölde seyreden başka bir teknenin sürücüsü Rivera'nın oğlunu, kiraladıkları teknede uyur halde buldu. Rivera ise görünürde yoktu. Oyuncunun baş dönmesi sonucu göle düştüğü, oğlunu kurtardığını ancak kendisini kurtaramadığı kaydedildi. 2020 yılında yine bir Temmuz ayında bir Glee yıldızı daha hayattan koptu.. Henüz 33 yaşındaydı...

@Angelica @Çiğdem @Dosi @The_Erinch @Özgür @serhatt @EmreCan @12.Adam @Gerekli24 @xemrexxx @Maskeli Fedai @haluk792 @DR @Yiğitt @hayret bi şey @Doğan @Alos @offensive @soo @Turkuazz @slhttnmtl @Staran @seyfullXh @Aserat @Sherlock @emreemreu @bazinga @mesmeso @Klaus @Veteran @Hazem @Zeyno45 @phoebebuffay @-potterhead- @Cervantes @BARON男爵 @Tolstoyevski @xdragxx @DarkLegenD @Emre Ozansoy @pompy @ozmoturk @MEnes @Forumdash

Son düzenleme:

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,127
Puanı
1,060
Üç haberide okumuş ve üzülmüştüm ya Cory Monteith rol arkadaşı ile sevgiliydi başarılılardı dizide yazık oldu üçünede ya

• Beğendim
Reactions: mrt-06

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
İzlemeyi düşündüğüm bir diziydi bu olayları hiç bilmiyordum bir kötü oldum. :(

• Beğendim

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
İzlemeyi düşündüğüm bir diziydi bu olayları hiç bilmiyordum bir kötü oldum. :(
Ben izliyorum, 1.sezondayım çok güzel bir dizi. Yabancı müzik kültürümü de geliştirdi.. Fakat ben de bu haberlerden sonra bir süre izleyemedim, şimdi yeniden devam ediyorum. İnsan izlerken bir tuhaf oluyor çünkü bunlar öldü diyorsun birde karakterlere bağlanınca..

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ben izliyorum, 1.sezondayım çok güzel bir dizi. Yabancı müzik kültürümü de geliştirdi.. Fakat ben de bu haberlerden sonra bir süre izleyemedim, şimdi yeniden devam ediyorum. İnsan izlerken bir tuhaf oluyor çünkü bunlar öldü diyorsun birde karakterlere bağlanınca..
Bunları bilerek izlemek daha kötü olur gibi ama bir ara başlamayı düşünüyorum ya müzikal işleri seviyorum. :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Bunları bilerek izlemek daha kötü olur gibi ama bir ara başlamayı düşünüyorum ya müzikal işleri seviyorum. :A
Dram sahnelerinde mesela daha çok üzülüyorum. :A bence başla yorumlaşırız. Hadi bugün 1.bölümü izle ya :bhr:
------

sanki daha önce de böyle bir şey yaşanmıştı sana hadi bugün başla demiştim ama hangi dizi hatırlamıyorum şuan :F

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Cory nin ölümü için böyle tepki vermişti naya :( yazık oldu

Finn için özel bölüm var demi? Öldüğünde devam ediyordu dizi çünkü. :T

Edit: Cory zaten Finn evet :A
------

@xemrexxx Lea Michele için üzerinden prim yaptı demişler, inanmıyorum neden öyle haberler çıktı :(

Son düzenleme:
  • İlginç
Reactions: xemrexxx

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Dram sahnelerinde mesela daha çok üzülüyorum. :A bence başla yorumlaşırız. Hadi bugün 1.bölümü izle ya :bhr:
------

sanki daha önce de böyle bir şey yaşanmıştı sana hadi bugün başla demiştim ama hangi dizi hatırlamıyorum şuan :F
Bugün Elite izleyecem ya onun son sezonunu bitirmeye çalışıyorum ama başlayabilirim ondan sonra. :Z

• İlginç

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İntihar edenleri zaten anlamıyorumda ünlü olanları hiç demekki dünya paradan ibaret değil cnm hani intihar sebebini paraya bağlarlar ama çok varlıklı her istediği olan kişilerinde intihar ettiğini görüyoruz demekki hayatta bizleri tutan şey para değil o tutan şey ellerinden kopunca onlarda dünyadan kopuyorlar :( :( :( @xemrexxx @serhatt @kerem

Allah rahmet eylesin Allah affetsin

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,627
Puanı
1,060
İntihar edenleri zaten anlamıyorumda ünlü olanları hiç demekki dünya paradan ibaret değil cnm hani intihar sebebini paraya bağlarlar ama çok varlıklı her istediği olan kişilerinde intihar ettiğini görüyoruz demekki hayatta bizleri tutan şey para değil o tutan şey ellerinden kopunca onlarda dünyadan kopuyorlar :( :( :( @xemrexxx @serhatt @kerem

Para sadece onca nedenden biri olabilir ama intiharın asıl sebebi çaresizlik ve yalnızlık. Artık hiçbir şeyin değişemeyeceğini, her şeyin aynı şekilde devam edeceğini ve hayattan artık umudunu kesenlerin tek çıkış yolu gibi gözüküyor maalesef. :(

• Beğendim
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Para sadece onca nedenden biri olabilir ama intiharın asıl sebebi çaresizlik ve yalnızlık. Artık hiçbir şeyin değişemeyeceğini, her şeyin aynı şekilde devam edeceğini ve hayattan artık umudunu kesenlerin tek çıkış yolu gibi gözüküyor maalesef. :(
Allah kimseyi o boşluğa düşürmesin en kötü şey cinayet derler ama kendi canına kıymak bilemiyorum cnm ne olursa olsun ben hayattan zevk almaya çalısıyorum

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

Çok haklısın :(

• Beğendim
Reactions: Çiğdem