Exxen Gibi - Dizi Yorumları

5. sezonu sonbaharda izlemeyi planlıyordum ama 2 gündür sonbahar havasını yaşıyoruz ve dizi etkinliği başladığı için erkene çektim. Eğer ortalama olsaydı ona göre farklı bir oylama yapardım ama o kadar beğendimki rakibi kim olursa olsun Gibi’yi sonuna kadar oylayacağım.

Gelelim genel yoruma; diğer sezonlara oranla farklı bir sezon oldu çünkü önceki bölümler ile bağlantısı olan bölümler izledik. Yokluk bölümünde kahramanlarımızın önceki yaşantılarını izledik, babaanne ve Yalvaç detayı iyiydi. Direk bir birinin devamı olarakta Leopar ve & Şadan artı 12 ve 13. Bölümleri izledik.
Tüm bölümleri beğendim. 10 ve 11 diğer bölümlerin bir tık altıydı ama aşırı beğendiğim ise yarısından fazlası oldu.
Dizide final bölümlerini çok severek izlemiyordum ama bu sezonun sezon finali çok harika olmuş. Aşırı beğendim. Devamı olur umarım.

Önceki sezon yorumuma baktımda çok fazla küfüre yer verilmiş demişim. Bu sezon dahada fazlalaşmış. Abartmayı bırakırlar umarım.
Yorumumda dikkat çeken baya beğenmediğim bölümler varmış önceki sezon ama bu sezon çıtayı baya yükseltmişler.
Nihayet 4. sezonu izledim. 2 gün içinde tükettim. Bölümler ortalama 41-56 dakika uzunluğundaydı. Bir tek 9. bölüm yarım saatti (en çok beğenilen o olmuş). Eski sezonlara göre çok fazla küfürlü diyaloglar var dizide. Bu kadarına gerek yok. Neyseki odamda tek izledimde ne izliyorsun diye yorumlar almadım :A

Bir tek Defter bölümünü beğenmedim, en sıkıldığım bölüm oldu. Diğerleri fena değildi. Arada güzel bölümlerde oldu. Bu sezon çok aşırı beğenip ilk 10’a ekleyeceğim bir bölüm olmadı ama.

İlk bölüm (Övgü bölümü) ile güzel bir açılış yapılmış, olay güzel işlenilmiş. Onun haricinde 4. bölümdeki nakil konusu oldukça ilginçti, bu bölüm seçilen şarkıları ve Yılmaz’ın triplerini beğendim. 9. bölüm kısa olmasına rağmen iyi bir bölümdü. Artık sürekli Amerikan banyosu tabirini duyacağızdır. Beklenmedik bir anda durgun görünen ama güldüren bir sahne oldu :A

Eski kalitesinden uzak olsada yeni sezonu merakla bekliyorum. Üst üste izlediğim için böyle düşünüyor olabilirim. 10 bölümün yarısından fazlasını beğendim. Daha öncede beğenmediğim çok bölümler oluyordu.

• Harika
Reactions: Bully
5. sezonu sonbaharda izlemeyi planlıyordum ama 2 gündür sonbahar havasını yaşıyoruz ve dizi etkinliği başladığı için erkene çektim. Eğer ortalama olsaydı ona göre farklı bir oylama yapardım ama o kadar beğendimki rakibi kim olursa olsun Gibi’yi sonuna kadar oylayacağım.

Gelelim genel yoruma; diğer sezonlara oranla farklı bir sezon oldu çünkü önceki bölümler ile bağlantısı olan bölümler izledik. Yokluk bölümünde kahramanlarımızın önceki yaşantılarını izledik. Direk bir birinin devamı olarakta Leopar ve & Şadan artı 12 ve 13. Bölümleri izledik.
Tüm bölümleri beğendim. 10 ve 11 diğer bölümlerin bir tık altıydı ama aşırı beğendiğim ise yarısından fazlası oldu.
Dizide final bölümlerini çok severek izlemiyordum ama bu sezonun sezon finali çok harika olmuş. Aşırı beğendim. Devamı olur umarım.

Önceki sezon yorumuma baktımda çok fazla küfüre yer verilmiş demişim. Bu sezon dahada fazlalaşmış. Abartmayı bırakırlar umarım.
Yorumumda dikkat çeken baya beğenmediğim bölümler varmış önceki sezon ama bu sezon çıtayı baya yükseltmişler.
Tüm yorumlarına imzamı atıyorum, efsane bir sezon oldu :A Bağlantı yorumunu ben de yapacaktım, önceki sezonlarda olmayan güzel bir özellik :A Çoğu dizi geriye doğru giderken Gibi ileriye doğru gidiyor maşallah tüm ekibin emeğine sağlık :bhr: 10 ve 11 yorumlarına da katılıyorum, münazara kısmı daha komik yapılabilirdi ama o bölüm bile kötü değil aslında, diğer bölümlerin gerisinde sadece

Bu sezon da Gibi'yi şampiyon yapalım etkinlikte :Z

• Güldürdün
Reactions: Dosi