Exxen Gibi - Dizi Yorumları

Uzun zamandır izlemek isteyip sürekli erteliyordum sonunda başladım ve 1.sezonunu bitirdim. :Z

1. bölüm.

Ya ben absürt komedinin ne demek olduğunu bilmiyorum ya da bu dizi absürt komedi değil. IBAN muhabetti gülümsetti, onun dışında mimik oynamadı.

YouTube yorumlarda "diyaloglar çok doğal" falan denilmiş. Diyaloglar doğal olsa ana karakterler 2. dakika tekme tokat dayak yerlerdi.

27 dakikam boşa gitti.

• İlginç
Reactions: bazinga
@Bully yorum fırlatmanın zamanın gelmedi mi? :A

Ben dün 5. Sezona başladım. Bugün bitmezse yarına tamamlarım. Şu an 7. bölümdeyim ve henüz boş Bölüm denk gelmedi :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Bully

Ben dün 5. Sezona başladım. Bugün bitmezse yarına tamamlarım. Şu an 7. bölümdeyim ve henüz boş Bölüm denk gelmedi :A
Son sezonda boş bölüm yok aynen, bir önceki sezondan daha iyi kesinlikle ve ilk sezonlarla da yarışır :A

Senin Emrah’ı andık Unutabilsem şarkısıyla :A Yaban domuzu bölümünde kahkahalar atmıştım :A Leopar absürtlüğü de efsane :A 9.bölüm İrade’de de kahkahalar atmıştım ben ve sezon finali de birbiriyle bağlantılı 2 bölümden oluşuyor oralar da çok iyiydi :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi
Son sezonda boş bölüm yok aynen, bir önceki sezondan daha iyi kesinlikle ve ilk sezonlarla da yarışır :A

Senin Emrah’ı andık Unutabilsem şarkısıyla :A Yaban domuzu bölümünde kahkahalar atmıştım :A Leopar absürtlüğü de efsane :A 9.bölüm İrade’de de kahkahalar atmıştım ben ve sezon finali de birbiriyle bağlantılı 2 bölümden oluşuyor oralar da çok iyiydi :A
Leopar’ı izliyorum şu an :A
2. Bölüm

taksi sahneleri çok iyiydi.
Arabesk seven biri olarak bu tarz müzikli bölümleri hep beğenmişimdir. Emrah baba olmazsa olmazdı. Yılmaz aşk acısını çok güzel hissettirdi o bölüm :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Bully
2. Bölüm

Arabesk seven biri olarak bu tarz müzikli bölümleri hep beğenmişimdir. Emrah baba olmazsa olmazdı. Yılmaz aşk acısını çok güzel hissettirdi o bölüm :A
Leopar da bu sezona damgasını vurdu :A

Yılmaz iyi yansıttı aynen, çok içimizden bir sahneydi :A Hepimiz yaşamışızdır onu :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

2. Bölüm

Leopar da bu sezona damgasını vurdu :A

Yılmaz iyi yansıttı aynen, çok içimizden bir sahneydi :A Hepimiz yaşamışızdır onu :A
Nuri abilerde perde yıkanıyor bak , hep sökmüşler.
Fikicem şimdi Nuri abiyi ya. :A

• Güldürdün
Reactions: Bully