Geri Sayım Konusu ⌛

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Kış bitiyor, sıcaklar gün ve gün artacak. Kışı seven biri için eziyet günleri start alacak yani :A
------

@Tolstoyevski doğum gününe yanlış hesap oluyor ama :A
Kışın bitmesine üzücü attım, cidden üzücü bir durum ve son 10 gün :( :A

Bir sene daha yaşlanma olayı da 10 gün içinde sonuçta, o manada son 10 gün idi :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,327
Puanı
1,060

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,153
Puanı
1,061
Mikasa’nın sıradışı bir tatil anlayışı var. :A İskandinavların eğitim sistemini çözemedim. :A

Keşke ara tatiller yerine yaz tatilimiz 3 ay olsaydı. Tad alamıyoruz böyle :A Temmuz sadece tam tatil olarak geçiyor @Yakamoz-Asi

Aslinda "Mikasa hanim bilir isini bosver iskandinav tatil anlayisini" diyecektim @12.Adam 'a ama bu son mesajindan sonra "yok artik 3 ay tatil mi olur" diyorum. :A :A

Bence bölünmesi gayet güzel. :Z

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Aslinda "Mikasa hanim bilir isini bosver iskandinav tatil anlayisini" diyecektim @12.Adam 'a ama bu son mesajindan sonra "yok artik 3 ay tatil mi olur" diyorum. :A :A

Bence bölünmesi gayet güzel. :Z
3 ay tatilden kast en azından çocuklar 3 ay evde olsunlar. Bunun 1 ayı toplantılar desek 2 ay memnun ederdi beni :A
Ağustos ayı en sıcak ay iken hemen okulların açılıp çalışmak hiç güzel bir duygu değil :/

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,153
Puanı
1,061
3 ay tatilden kast en azından çocuklar 3 ay evde olsunlar. Bunun 1 ayı toplantılar desek 2 ay memnun ederdi beni :A
Ağustos ayı en sıcak ay iken hemen okulların açılıp çalışmak hiç güzel bir duygu değil :/

Bence dünyada herkes ülkenin en sicak aylarinda tümüyle tatil yapsin, soguk zamanlar da calissin. Ne diyorsun. :A :A

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Bence dünyada herkes ülkenin en sicak aylarinda tümüyle tatil yapsin, soguk zamanlar da calissin. Ne diyorsun. :A :A
İşte bundan dolayı 3 ay diyoruz :A İsveç’in temmuz ayı genelde yağmurlu geçip Ağustos düzeliyor hava ve okullar açılıyor :A bir günümüz diğerini tutmuyor. Bu sene Ağustos normalin üstünde olacak deniliyor.

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,327
Puanı
1,060
İşte bundan dolayı 3 ay diyoruz :A İsveç’in temmuz ayı genelde yağmurlu geçip Ağustos düzeliyor hava ve okullar açılıyor :A bir günümüz diğerini tutmuyor. Bu sene Ağustos normalin üstünde olacak deniliyor.
Havası da bir öyle bir böyle. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi