Kanal D Gelinim Mutfakta - Program Yorumları

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
375.BÖLÜM TANITIMI

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,161
Puanı
1,060
Artık izleyemediğim için yorum yapamayacağım. :bilmem:

özetini geçeyim sana o zaman elif 2 haftadır üst üst 4 kere çeyrek aldı ve tabii ki bilezikleride 2 haftadır resmen bir yükselme var elifte ki bu hafta rekor puanla aldı bilezikleri hatice ve ezgi varken çeyrek alamayan elif onlar gidince almaya başladı sanırım ezginden sonra onunla anlaşma yapılmış alıyor altınları Dilekte bunu gördü çekildi kesin :D

• Beğendim
Reactions: mrt-06

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
özetini geçeyim sana o zaman elif 2 haftadır üst üst 4 kere çeyrek aldı ve tabii ki bilezikleride 2 haftadır resmen bir yükselme var elifte ki bu hafta rekor puanla aldı bilezikleri hatice ve ezgi varken çeyrek alamayan elif onlar gidince almaya başladı sanırım ezginden sonra onunla anlaşma yapılmış alıyor altınları Dilekte bunu gördü çekildi kesin :D
Bu senin düşüncen mi yoksa ciddi bir iddia mı ablam. :D

• Güldürdün
Reactions: Angelica

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dün yayınlanan bölümün tekrarına bakıyorum da, Reyhan yine harika döndü! :Z

Herkes 5 verirken Nurten yine Özlem'e 1 verdi, inanamıyorum... :eek: Konsantre olamıyor büyük ihtimalle!

Özlem harika bir dönüş yaptı, Başak ve Cansu'nun da gelmesi dileğiyle... :love1: @vadikızı

• Beğendim

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,161
Puanı
1,060
Dün yayınlanan bölümün tekrarına bakıyorum da, Reyhan yine harika döndü! :Z

Herkes 5 verirken Nurten yine Özlem'e 1 verdi, inanamıyorum... :eek: Konsantre olamıyor büyük ihtimalle!

Özlem harika bir dönüş yaptı, Başak ve Cansu'nun da gelmesi dileğiyle... :love1: @vadikızı

Bende şok oldum valla Reyhanda Çiğdemden öyle bıkmışım hiç keyif almadım Nurtenler bu hafta elenecekmiş ama ilk hafta olduğu için eleme olmayacakmış uyuz Ezgi alacaklarmış bilezikleri

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bende şok oldum valla Reyhanda Çiğdemden öyle bıkmışım hiç keyif almadım Nurtenler bu hafta elenecekmiş ama ilk hafta olduğu için eleme olmayacakmış uyuz Ezgi alacaklarmış bilezikleri

Özlem 2 gündür birinci, devam ettirir bence.. Ama bağrıyordu Nurten'e. Umarım eleme olmaz.

• Beğendim