TVen Gelinim Forumda 1.Bölüm (Yeni Yarışma)

Reaksiyon puanı
42
Puanı
29
ODy4GP.png

Mrt Ürek: Ayyyy ayyyy ayyyyy efendim gelinler şahane kaynanaların hepsi bomba... Gelinim Forumda ilk bölümüyle sizlerle anam. :Z (Gelinler müzik eşliğinde stüdyoya gelir)

HeavyTotalAmericanquarterhorse-size_restricted.gif

---- İzleme odası ----
sokak sanati: Bırak millet sadece mücevherlerimizi konuşsun! En güzel gelin benim ki... Çiğdem benim gibi güzelsin kızım!
birak.gif

Aserat: Ne diyor bu be! Güvenme sen de güzel değilsin.
tumblr_oxh1omFFN91vmz51bo3_400.gif

-----
mrt-Ürek: Kızlar kesin kavgayı şimdi hazırsanız ilk etapla başlayalım gelinlerimize sorduğumuz soru şuydu:
""Eve geliyorsunuz eşinizi başka biriyle yatakta yakalıyorsunuz. O an tepkiniz ne olurdu? Eşinize en vurucu sözünüzü kısaca yazar mısınız?""
cookies:
Tepki olarak ben de gelinimle yatardım ayol. :A
vadikızı: Teyzem abovvvv. :eek:
mrt-Ürek: Gelinlerimizin cevapları gelsin. :Z İlk puanlamayı Aserat yapacak...

CEVAP1: Sana güvenmiştim...
CEVAP2: Böyle bişey yaşamadan ne yapacağımı tam olarak kestiremiyorum. O an ki ruh halime göre bişey yapmadan çekip gidebilirim de öldürebilirim de...
CEVAP3: Hayatımda ilk defa beni bu kadar derinden sen üzdün. Boşanıyoruz...
CEVAP4: Aralarına katılırım dermişim. :A Önce kadına saldırırım saçını elime dolar paralarım kadınla mı aldattı bilmiyorum ama. :A Ben de seni boynuzlayacağım derdim eşime de. :A

ASERAT:
Cevap 1:
dreamy olabilirmiş gibi geldi. Zaten Buğra'nın çenesi düşüktür, bu kadar kısa kesmez. Gerçi Burhan Altıntop izleye izleye başımıza köylü kurnazı kesildi, o yüzden böyle düşüneceğimi önceden tahmin edip ciddi bir cevap da vermiş olabilir. Üç noktayı da diğer gelinlere göre daha çok kullanıyor. O yüzden 4 puan. :A

Cevap 2: Buğra yine bu kadar ciddi bir şey yazmaz diye düşünüyorum, aklı fikri fesatlıktadır onun. Hele ki öldürmek onun için fazla ağır bir ifade. Puanım 1. :A

Cevap 3'e de 1 veriyorum. Cümle devrik gibi geldi gözüme, o yüzden serhatt veya Çiğdem-'dir diye düşünüyorum. Gelinime Türkçe konusunda verdiğim ayarlardan sonra bunu yazıp kendini rezil edeceğini sanmıyorum. :A

Cevap 4: Fesatlık açısından Buğra'lık görünüyor. Zaten bu yaz çok bozdu, orada burada erkek muhabbeti yapa yapa kendini kaybetti. Benim yakışıklı oğlum varken gidip Hardal'lara takılmaya başladı. Kısacası her şeyi beklerim o sıska sinsiden. Gerçi düşününce serhatt da olabilir. Malum onun durumu da evlere şenlik. Hatta üzerine biraz daha düşününce kendisinin söylemiş olma ihtimali ağır bastı. O yüzden 3 veriyorum. :A

cookies: Hanım hanım sen benim gelinime Türkçesi devrik diyemezsin. Aç ağzını ulan!

KmxQOp.gif

mrt-06: O sosi kaldıralım lütfen diğer puanlamalara geçelim seri bir şekilde puanlayalım anam. :Z
SOKAK SANATİ:
CEVAP1: 3 nokta ile Çiğdem bana bir mesaj yollamış olabilir ama bu kadar kısa cevap vermez Çiğdem. Çenesi düşük çünkü ama Sunucu tek kelimeli diye sorunca belki ciddiye almıştır o yüzden Çiğdem olabilir diyorum 3 puan

CEVAP2: Gelinim Çiğdem bu kadar düzgün cümle Kurmaz. Ruh halim vs kelimeler kullanmaz bu değil bence. Ama düşünce sistemini beğendim. 2 Puan

CEVAP3: Hayatımda ilk defa beni bu kadar derinden sen üzdün. Boşanıyoruz...
(Gelinim Çiğdem bence bu sensin. Modern direk boşanır. 5 Puan)

CEVAP4: Smileyler Çiğdem'lik ama son cümle olmaz. Çiğdem aldatmaz karşılık olarak kesin ya döver ya boşar.:A 1 Puan zaten düşüncesini sevmedim

mrt-06:
vadikızı anam puanlarını ver bakalım sen de!
vadikızı: Gelinimi çok seviyorum gelinim değil kızım o benim lütfen 3.torunuda düşünün kızımmm :FPuanlarım:
Cevap 1 = 5 Puan
Cevap 2 = 3 Puan
Cevap 4 = 2 Puan
Cevap 3 = 1 Puan veriyorum... Hayırlısı olsun!

mrt-06: Veeee son puanlama için cookies hanımı stüdyoya alıyoruz.
cookies: Ben hiç lafı uzatmadan puanlamamı yapacağım. Aserat hepimiz adına konuştu zaten!
Cevap 4 = 5 Puan
Cevap 2 = 4 Puan
Cevap 3 = 3 Puan
Cevap 1 = 1 Puan veriyorum!
-----
mrt-06: Evettt bakalım kim gelinini buldu kim puanlamasını tutturdu ayolll? Şimdi cevaplar kime aitmiş ve kaynanalar ne puanlama yapmış görelim!

7Dy0Mr.png

Buğra: Yaaa anne!! Elin kaynanası 5 puan vermiş sen 3 veriyorsun!
Aserat: Bağırma bana! Oğlumu boynuzlayacak kadına 3 çok bile iyi oldu!

8zz24k.png

cookies: Gelinimi bulmuşum. (serhatt ile sarılırlar)

Y66WXj.png

dreamy: Annem! Nasıl da o yumuk elleriyle 5 puan vermiş. Oy ölürüm sana!

1EGQMb.png

sokak sanati: Yılan ittifakı resmen kompleeee kurmuş bize benim 5 puanım yeter sana kızım!
mrt-06: Anam puanlamalar böyle oldu 2. bölümde gelinlerimiz pasta yapacaklar konseptimiz ise "kaynanın doğum günü" olacak. 2. bölümde eleme heyecanında görüşmek üzere...
YÜRÜYEN ÖLÜLER|YARIN
(Yeni Bölüm) - 20.00

TOPLAM PUANLAR:
dreamy: 13 PUAN
xBUGRAx: 11 PUAN
Çiğdem-: 10 PUAN
serhatt: 10 PUAN

GELİNLER PASTA YAPTI KAYNANALAR PUANLADI..!
COOKİES'DEN GELİNİNE İLANI AŞK...
ŞOK KAVGALAR VE ELEME HEYECANI 2. BÖLÜMDE...
Çok güzel olmuş emeğinize sağlık abi

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,616
Puanı
1,060
İlk bölümden göz dağı vermişim gelinlere. :A @xBUGRAx @serhatt @Çiğdem-

@Aserat o 3 noktayı iyi ki koymuşum. Yoksa 1'i yapıştaracaktın galiba. :A Puan için teşekkür.

@sokak sanati ben en saf ve dürüst halimle puanladım, %100 gerçek hayat. :A

Allah herkese @vadikızı gibi bir kaynana bağışlasın. :bhr:

@mrt-06 Eline sağlık :bhr:

:F:FYaa ben seni çok tanımıyordum valla cevapları bilmişiz valla iyi uyumlu olduk hee

@mrt-06 paşammmm muhteşem olmuş program 2.bölümü merakla heyecanla bekliyorummm:Z

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,826
Puanı
1,061
Aaa evet bir molada şarttı iyi fındık topladık ama :A Onun haricide Çay olsun Saman falan kaldırıyoruz yanı köyün ev haımlığı dışarıda :F Dışarıda iş bitmiyor :A
13249928_1541074602865954_1119361480_n.jpg

13129153_1711442475777241_1742382157_n.jpg

13130047_896794767098075_1967080554_n.jpg

13129460_1766225436945168_59331647_n.jpg
Son foto muazzam ya bence biryere gönder ödül alırsın tabletimin duvar kağıdı yaptım ablacım. :love1:

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,826
Puanı
1,061
İlk bölümden göz dağı vermişim gelinlere. :A @xBUGRAx @serhatt @Çiğdem-

@Aserat o 3 noktayı iyi ki koymuşum. Yoksa 1'i yapıştaracaktın galiba. :A Puan için teşekkür.

@sokak sanati ben en saf ve dürüst halimle puanladım, %100 gerçek hayat. :A

Allah herkese @vadikızı gibi bir kaynana bağışlasın. :bhr:

@mrt-06 Eline sağlık :bhr:
Teşekkürler. :Z Gerçekten resimdeki gibi başarılı oldun. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,120
Puanı
1,059
Harika olmuş canım inşallah diğer bölümler bol kapslu olur :Z :A @mrt-06

Sorudaki cevabın @xBUGRAx’e ait olduğunu hemen anladım ben kaynanan olsaydım yapıştırırdım 5’i :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,826
Puanı
1,061
Onun kadar olamam herelde. :A Ben farklı bir şeyler bekliyordum senden ama bu da iyi senaryo gibi. :A
Ne bekliyordun önerilere açığım. :D Aslında ilk canlı yayın olarak düşündüm işte konuda puanlama falan belki o tarza çeviririz ileriki haftalarda. Ama bu şekilde takip etmesi daha kolay. :A

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,830
Puanı
710
Ne bekliyordun önerilere açığım. :D Aslında ilk canlı yayın olarak düşündüm işte konuda puanlama falan belki o tarza çeviririz ileriki haftalarda. Ama bu şekilde takip etmesi daha kolay. :A
Normal bir yarışma gibi puanlama verecekler sanmıştım, sohbetler gerçek olurdu öyle. Tabi bu da iyi takip etme açısından. :A