TVen Gelinim Forumda 1.Bölüm (Yeni Yarışma)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Eline sağlık @mrt-06
Çok güzel düşünülmüş ve keyifliyli olmuş.

Reytingleri silip süpüreceksin bu bölümle :A
Yarışmanın renkli isimleri 'masum' @xBUGRAx ve huysuz @Aserat olmuş :A elenmemelerini sağla reyting için :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,836
Puanı
1,061
Ya mesela 13 puan alan dreamy onu nasıl aldı, özelden ya da buradan detaylıca anlatırsan sevinirim, programı izlemediğim için hesapta ben bir şeyi kaçırıyorum belki :D
Şimdi gelinler ve kayananlar yarışıyor mesela xBUGRAx gelin - Aserat kaynana. Kaynanalar gelinlerin verdiği cevapları puanlıyor isimleri görmeden ama önemli olan kendi gelinin cevabını tahmin edip yüksek verip diğer cevaplara düşük vermek. Toplam puana göre eleme yapılıyor. :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Şimdi gelinler ve kayananlar yarışıyor mesela xBUGRAx gelin - Aserat kaynana. Kaynanalar gelinlerin verdiği cevapları puanlıyor isimleri görmeden ama önemli olan kendi gelinin cevabını tahmin edip yüksek verip diğer cevaplara düşük vermek. Toplam puana göre eleme yapılıyor. :A
O kısmı anlamıştım da toplam puanları hesaplamada bi beynim durmuştu, şimdi onu da anladım :A Tamam sıkıntı yok artık benim açımdan, hayırlı uğurlu olsun yeni formatın forumumuza :bhr:

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,836
Puanı
1,061
O kısmı anlamıştım da toplam puanları hesaplamada bi beynim durmuştu, şimdi onu da anladım :A Tamam sıkıntı yok artık benim açımdan, hayırlı uğurlu olsun yeni formatın forumumuza :bhr:
Teşekkürler canım işte puanlar da kaynanaların verdiklerinin toplamı. :A Bir gün seni de alacam kaynanı seç de. :A