TVen Gelinim Forumda 1.Bölüm (Yeni Yarışma)

ODy4GP.png

Mrt Ürek: Ayyyy ayyyy ayyyyy efendim gelinler şahane kaynanaların hepsi bomba... Gelinim Forumda ilk bölümüyle sizlerle anam. :Z (Gelinler müzik eşliğinde stüdyoya gelir)

HeavyTotalAmericanquarterhorse-size_restricted.gif

---- İzleme odası ----
sokak sanati: Bırak millet sadece mücevherlerimizi konuşsun! En güzel gelin benim ki... Çiğdem benim gibi güzelsin kızım!
birak.gif

Aserat: Ne diyor bu be! Güvenme sen de güzel değilsin.
tumblr_oxh1omFFN91vmz51bo3_400.gif

-----
mrt-Ürek: Kızlar kesin kavgayı şimdi hazırsanız ilk etapla başlayalım gelinlerimize sorduğumuz soru şuydu:
""Eve geliyorsunuz eşinizi başka biriyle yatakta yakalıyorsunuz. O an tepkiniz ne olurdu? Eşinize en vurucu sözünüzü kısaca yazar mısınız?""
cookies:
Tepki olarak ben de gelinimle yatardım ayol. :A
vadikızı: Teyzem abovvvv. 😱
mrt-Ürek: Gelinlerimizin cevapları gelsin. :Z İlk puanlamayı Aserat yapacak...

CEVAP1: Sana güvenmiştim...
CEVAP2: Böyle bişey yaşamadan ne yapacağımı tam olarak kestiremiyorum. O an ki ruh halime göre bişey yapmadan çekip gidebilirim de öldürebilirim de...
CEVAP3: Hayatımda ilk defa beni bu kadar derinden sen üzdün. Boşanıyoruz...
CEVAP4: Aralarına katılırım dermişim. :A Önce kadına saldırırım saçını elime dolar paralarım kadınla mı aldattı bilmiyorum ama. :A Ben de seni boynuzlayacağım derdim eşime de. :A

ASERAT:
Cevap 1:
dreamy olabilirmiş gibi geldi. Zaten Buğra'nın çenesi düşüktür, bu kadar kısa kesmez. Gerçi Burhan Altıntop izleye izleye başımıza köylü kurnazı kesildi, o yüzden böyle düşüneceğimi önceden tahmin edip ciddi bir cevap da vermiş olabilir. Üç noktayı da diğer gelinlere göre daha çok kullanıyor. O yüzden 4 puan. :A

Cevap 2: Buğra yine bu kadar ciddi bir şey yazmaz diye düşünüyorum, aklı fikri fesatlıktadır onun. Hele ki öldürmek onun için fazla ağır bir ifade. Puanım 1. :A

Cevap 3'e de 1 veriyorum. Cümle devrik gibi geldi gözüme, o yüzden serhatt veya Çiğdem-'dir diye düşünüyorum. Gelinime Türkçe konusunda verdiğim ayarlardan sonra bunu yazıp kendini rezil edeceğini sanmıyorum. :A

Cevap 4: Fesatlık açısından Buğra'lık görünüyor. Zaten bu yaz çok bozdu, orada burada erkek muhabbeti yapa yapa kendini kaybetti. Benim yakışıklı oğlum varken gidip Hardal'lara takılmaya başladı. Kısacası her şeyi beklerim o sıska sinsiden. Gerçi düşününce serhatt da olabilir. Malum onun durumu da evlere şenlik. Hatta üzerine biraz daha düşününce kendisinin söylemiş olma ihtimali ağır bastı. O yüzden 3 veriyorum. :A

cookies: Hanım hanım sen benim gelinime Türkçesi devrik diyemezsin. Aç ağzını ulan!

KmxQOp.gif

mrt-06: O sosi kaldıralım lütfen diğer puanlamalara geçelim seri bir şekilde puanlayalım anam. :Z
SOKAK SANATİ:
CEVAP1: 3 nokta ile Çiğdem bana bir mesaj yollamış olabilir ama bu kadar kısa cevap vermez Çiğdem. Çenesi düşük çünkü ama Sunucu tek kelimeli diye sorunca belki ciddiye almıştır o yüzden Çiğdem olabilir diyorum 3 puan

CEVAP2: Gelinim Çiğdem bu kadar düzgün cümle Kurmaz. Ruh halim vs kelimeler kullanmaz bu değil bence. Ama düşünce sistemini beğendim. 2 Puan

CEVAP3: Hayatımda ilk defa beni bu kadar derinden sen üzdün. Boşanıyoruz...
(Gelinim Çiğdem bence bu sensin. Modern direk boşanır. 5 Puan)

CEVAP4: Smileyler Çiğdem'lik ama son cümle olmaz. Çiğdem aldatmaz karşılık olarak kesin ya döver ya boşar.:A 1 Puan zaten düşüncesini sevmedim

mrt-06:
vadikızı anam puanlarını ver bakalım sen de!
vadikızı: Gelinimi çok seviyorum gelinim değil kızım o benim lütfen 3.torunuda düşünün kızımmm :FPuanlarım:
Cevap 1 = 5 Puan
Cevap 2 = 3 Puan
Cevap 4 = 2 Puan
Cevap 3 = 1 Puan veriyorum... Hayırlısı olsun!

mrt-06: Veeee son puanlama için cookies hanımı stüdyoya alıyoruz.
cookies: Ben hiç lafı uzatmadan puanlamamı yapacağım. Aserat hepimiz adına konuştu zaten!
Cevap 4 = 5 Puan
Cevap 2 = 4 Puan
Cevap 3 = 3 Puan
Cevap 1 = 1 Puan veriyorum!
-----
mrt-06: Evettt bakalım kim gelinini buldu kim puanlamasını tutturdu ayolll? Şimdi cevaplar kime aitmiş ve kaynanalar ne puanlama yapmış görelim!

7Dy0Mr.png

Buğra: Yaaa anne!! Elin kaynanası 5 puan vermiş sen 3 veriyorsun!
Aserat: Bağırma bana! Oğlumu boynuzlayacak kadına 3 çok bile iyi oldu!

8zz24k.png

cookies: Gelinimi bulmuşum. (serhatt ile sarılırlar)

Y66WXj.png

dreamy: Annem! Nasıl da o yumuk elleriyle 5 puan vermiş. Oy ölürüm sana!

1EGQMb.png

sokak sanati: Yılan ittifakı resmen kompleeee kurmuş bize benim 5 puanım yeter sana kızım!
mrt-06: Anam puanlamalar böyle oldu 2. bölümde gelinlerimiz pasta yapacaklar konseptimiz ise "kaynanın doğum günü" olacak. 2. bölümde eleme heyecanında görüşmek üzere...
YÜRÜYEN ÖLÜLER|YARIN
(Yeni Bölüm) - 20.00

TOPLAM PUANLAR:
dreamy: 13 PUAN
xBUGRAx: 11 PUAN
Çiğdem-: 10 PUAN
serhatt: 10 PUAN

GELİNLER PASTA YAPTI KAYNANALAR PUANLADI..!
COOKİES'DEN GELİNİNE İLANI AŞK...
ŞOK KAVGALAR VE ELEME HEYECANI 2. BÖLÜMDE...
Çok güzel olmuş emeğinize sağlık abi

İlk bölümden göz dağı vermişim gelinlere. :A @xBUGRAx @serhatt @Çiğdem-

@Aserat o 3 noktayı iyi ki koymuşum. Yoksa 1'i yapıştaracaktın galiba. :A Puan için teşekkür.

@sokak sanati ben en saf ve dürüst halimle puanladım, %100 gerçek hayat. :A

Allah herkese @vadikızı gibi bir kaynana bağışlasın. :bhr:

@mrt-06 Eline sağlık :bhr:

:F:FYaa ben seni çok tanımıyordum valla cevapları bilmişiz valla iyi uyumlu olduk hee

@mrt-06 paşammmm muhteşem olmuş program 2.bölümü merakla heyecanla bekliyorummm:Z

Aaa evet bir molada şarttı iyi fındık topladık ama :A Onun haricide Çay olsun Saman falan kaldırıyoruz yanı köyün ev haımlığı dışarıda :F Dışarıda iş bitmiyor :A
13249928_1541074602865954_1119361480_n.jpg

13129153_1711442475777241_1742382157_n.jpg

13130047_896794767098075_1967080554_n.jpg

13129460_1766225436945168_59331647_n.jpg
Son foto muazzam ya bence biryere gönder ödül alırsın tabletimin duvar kağıdı yaptım ablacım. :love1:

İlk bölümden göz dağı vermişim gelinlere. :A @xBUGRAx @serhatt @Çiğdem-

@Aserat o 3 noktayı iyi ki koymuşum. Yoksa 1'i yapıştaracaktın galiba. :A Puan için teşekkür.

@sokak sanati ben en saf ve dürüst halimle puanladım, %100 gerçek hayat. :A

Allah herkese @vadikızı gibi bir kaynana bağışlasın. :bhr:

@mrt-06 Eline sağlık :bhr:
Teşekkürler. :Z Gerçekten resimdeki gibi başarılı oldun. :A

Harika olmuş canım inşallah diğer bölümler bol kapslu olur :Z :A @mrt-06

Sorudaki cevabın @xBUGRAx’e ait olduğunu hemen anladım ben kaynanan olsaydım yapıştırırdım 5’i :A

Onun kadar olamam herelde. :A Ben farklı bir şeyler bekliyordum senden ama bu da iyi senaryo gibi. :A
Ne bekliyordun önerilere açığım. :D Aslında ilk canlı yayın olarak düşündüm işte konuda puanlama falan belki o tarza çeviririz ileriki haftalarda. Ama bu şekilde takip etmesi daha kolay. :A

Ne bekliyordun önerilere açığım. :D Aslında ilk canlı yayın olarak düşündüm işte konuda puanlama falan belki o tarza çeviririz ileriki haftalarda. Ama bu şekilde takip etmesi daha kolay. :A
Normal bir yarışma gibi puanlama verecekler sanmıştım, sohbetler gerçek olurdu öyle. Tabi bu da iyi takip etme açısından. :A