Klasik Game of Thrones - Dizi Yorumları (Geçmiş Sezonlar: 1-2)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
3x6

Olaylar olaylar, Süper bölümdü ilerki bölümleri iple çekiyorum.:)

Bence bu bölümde ileriye yönelik ipuçları vardı ama bakalım nasıl olacak.:)

Tyrell'ların büyükannesi fazla zeki ve hazırcevap, çok sevdim kadını.:)

Ya o ne özgüven, ne zeki akıllı bi kadın, Joffrey'in dedesini nasıl bozdu ama, torunum gey olabilir ama senin kızın ona göre çok yaşlı, yakışmaz torunuma dedi resmen.:)

Sansa'ya çok üzülüyorum ben. Yine Arya kendi ayakları üstünde durabiliyor. Ama Sansa'yı ne tarafa çeksen oraya gidiyor. Şu saflığından kurtul artık be kızım. Aile buluşması ne zaman gerçekleşicek en çokta bunu merak ediyorum.:)

Khaleesi yi birazda olsa gösterseydiniz ne olurdu.:(

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
3x7

Git gide bölümler daha çok zevkli olmaya basladı, bu bölümle yine gönüllere su serpti, çalan müzikler, bölümün adı herşeyiyle mükemmeldi.:)

Bu sezon jamie üzerine pek düşmüşler bence gereksiz oldu gibi konuyu yavaşlattı keşke başka karakterlere biraz fazla zaman verselerdi.:(

Daenerys'in ejdarhaları verdiği gözdağı 10 numaraydı yahu Dokunulmazlık sözü vermiştiniz..evet ama ejderhalarım bir söz vermedi..sende annelerini tehdit ettin...burada çok koptum.:)

Greyjoy'a çok üzüldüm.Bir erkeğin yaşayabileceği en kötü şeylerden birini yaşadı.:)

Sibel Kekilli de Türk kızlarını çok iyi temsil ediyor adamın başının etini yedi.:)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
3x8

Üst düzey bölümler izlemeye devam ediyoruz, yine çok iyi bir bölümdü. :)

Bıçağı bıraktı resmen. kafası dank ettiğinde geri gelip bıçağı alır diye umutlanmak istiyorum ama Sam denilince olmuyor işte akıllı bir insan olsa anında alırdı.:(

Tyrion çok iyi adam ya. Stark olmalıymış o Lannister değil. Yine güzel bir bölüm. Khalessi sana tek geçerim. Bu dizideki bütün kralların ve kraliçelerin tamamı, Khaleese'nin tırnağı olamazlar. bir liderde olması gereken herşeyin fazlası bile var hatunda.:)

Ya otoritesi ile, ya yufka yüreğiyle, ya da güzelliğiyle neredeyse her bölümde gücüne güç katmaya devam ediyor, bakalım daha ne güçler toplayacak.:)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
3x9

Bu senaristleri kızgın yağ dolu bi kazana atmak lazım ki az akıllansınlar...:)

Hep ölenler Starklardan oluyor arkadaş daha bir Lannistar ölmedi. Ama belliydi zaten Rob kızla evlendi hedefinden çok uzaklara gitti.Karstark adamıda öldürdü kendi sonunu hazırladı.:(

Arya geldiği gibi geri döndü ailesini göremeden. kıza çok üzüldüm. Sezon finali bile değilken böyle bir bölüm çok şaşırtıcı oldu.:(

Lannister'lar, Targeryan'lar ve Baratheon'lar kaldı. Bakalım bu üçlüden hangisi galip çıkacak? Bence Targeryan'lar.:)

Khaleese'nin yeni hayranı askeri de dişlek mişlek ama ejder annesinin yeni aşkı olacak sanırım.:)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
3/10 (Sezon Finali)

Finali saf iyilik ve merhamet duygularıyla sentezlemişler. Bir önceki bölüm kadar olmasada güzel bölümdü.:)

Tazı sordu Arya'ya öldürdüğün ilk adam mı diye oda ilk adam dedi ama bir çocuğuda delmişti öldürmüştü kaçarken unuttu senaristler herhalde.:)

Khaleesisen tek kraliçesin. Khaleesi için tüm sezon mükemmel geçti. Onda bir problem yokta, Stark ağacının yaprakları teker teker dökülüyor. En zavallı onlar gariplerim.:(

Snow içinde çok sevindim, çok şükür yerini yurdunu buldu. Lannister'lar mutlu olmasın artık, yeter. Jamie de geldi tam oldu. Artık demeyin keyiflerine. Greyjoy desen ayrı terane.:)

Arya, Jon ve Bran, Stark adına yakışır şekilde güçlenip, ölenlerinin intikamını alacaklar.en azından gönlüm bunu istiyor.

Reytinger

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,256
Puanı
460
1.Sezon 3.Bölüm :
Hatırlamak güzel oluyor.:D Tyrion Lannister'ı canlandıran Peter Dinklage cidden başarılı biri.:)

Reytinger

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,256
Puanı
460
1.Sezon 4.Bölüm :
Güzel bölümdü.:D Hodor geldi.:X Ayrıca duvara Sam geldi. İkisi de eğlenceli.:D

Reytinger

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,256
Puanı
460
1.Sezon 5.Bölüm :
Geçen seneye göre daha iyi izliyorum artık. Yani diziyi anlamaya çalışıyorum.:D Çiçeklerin Şövalyesi iğrenç bir adam.:(

Reytinger

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,256
Puanı
460
1.Sezon 7.Bölüm :
Çok iyidi.:( Robert ölmese daha iyidi. Joffrey tahta geçti ya.:( Baelish son bölümde nasıl bir insan olduğunu herkese ispatladı.:)

Reytinger

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,256
Puanı
460
1.Sezon 8.Bölüm :
Gayet iyidi.:D Robb'un cesareti babasına çekmiş. Ned'in öleceğini biliyorum fakat yine de bir umut var içimde.:D Lannister'lar :(

Reytinger

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,256
Puanı
460
1.Sezon 10.Bölüm (Sezon Finali) :
Harika bir sezon finaliydi. Muhteşemdi. :D Sonunda Ejder Kızı Daenerys Tarrgaryen ejderhaları yaşattı.:D

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
George R.R. Martin köşeden kafayı uzatan.:) @OzaN @yatutarsa @Forumdash

BtcLnSqCYAEgo4O.jpg