Galatasaray - Benfica Maçı Yorum Konusu - 14.02.19

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Galatasaray'ı türk liginde sevmem ama yurt dışındaki takımlara karşı oynayan her türk takımına destekler tam :D

Başarılar Gs! :D

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Poşet Fernando. Galatasaray taraftarının gereksiz abarttığı bir adam daha. Mahvetti bizi ilk yarı.

• Beğendim
Reactions: Doğu

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,609
Puanı
860
Gençler hakemlerde insan hata yapabilir yani o yüzden fazla şey yapmayın. :A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
İspanyol hakemi Portekizli takımın Avrupa maçına verirsen böyle olur işte. Ben VAR var sanıyordum meğer yokmuş, olsaydı o saçma penaltı olmamış olurdu. Bu tur bu penaltı yüzünden giderse yazık olur.

Muslera 1 kez olsun penaltı kurtar be artık, dünya gözüyle penaltılar dışında 90 dakika içinde kullanılan bir penaltıyı kurtardığını görelim, kafayı yiyelim..

• Sinir Bozucu
Reactions: DarkLegenD

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Serdar Aziz’i linç eden futbol cahili yangın tayfa alın size Marcao. Çok güzel yedirdi golü aferin.

• Beğendim
Reactions: Sherlock

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Bu takımın kalecisi yok. Çıkması gereken yerde çıkmıyor çıkmaması gereken yerde çıkıyor. Defol git artık.

• Beğendim
Reactions: takas

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Yazık oldu fakat Porto maçlarındaki futboldan eser yoktu, şampiyonlar ligi olmayınca böyle oluyormuş. İkinci gol çok şanssız bir gol oldu, ne Marcao ne de Muslera’ya tam hatalıdır diyemiyorum öyle balı balına top döndü ki..

Diagne etkisiz kaldı fakat potansiyeli çok yüksek, ligde patlama yapacağını düşünüyorum özellikle Mariano’nun da dönüşüyle.

Umarım Kasımpaşa maçına etki etmez bu maç, UEFA’yı bırakıp şampiyonluğa odaklanmak gerek.

Serdar Aziz’i linç eden futbol cahili yangın tayfa alın size Marcao. Çok güzel yedirdi golü aferin.

Marcao Serdar’dan 5 gömlek üstün kumaşa sahip bir stoper. Eğer tek maçlık performansa bakacaksak Serdar’ın daha geçen hafta Kayseri maçında yedirdiği 2 golü unutmamak gerek.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Yazık oldu fakat Porto maçlarındaki futboldan eser yoktu, şampiyonlar ligi olmayınca böyle oluyormuş. İkinci gol çok şanssız bir gol oldu, ne Marcao ne de Muslera’ya tam hatalıdır diyemiyorum öyle balı balına top döndü ki..

Diagne etkisiz kaldı fakat potansiyeli çok yüksek, ligde patlama yapacağını düşünüyorum özellikle Mariano’nun da dönüşüyle.

Umarım Kasımpaşa maçına etki etmez bu maç, UEFA’yı bırakıp şampiyonluğa odaklanmak gerek.

Marcao Serdar’dan 5 gömlek üstün kumaşa sahip bir stoper. Eğer tek maçlık performansa bakacaksak Serdar’ın daha geçen hafta Kayseri maçında yedirdiği 2 golü unutmamak gerek.
Marcao geldiğinden beri her maç golü yediren isim. Aç bir bak istersen önceki maçlarda yediğimiz gollere. Tek maçlık bir durum yok yani haberin olsun, ne kadar dandik bir oyuncu olduğunu belli etti bu süreçte fazlasıyla. En azından şu ana kadar görünen durum öyle. Yani hiç öyle Serdar'dan 5 gömlek üstün olacak bir numarasını göremedik.

• Beğendim

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Marcao geldiğinden beri her maç golü yediren isim. Aç bir bak istersen önceki maçlarda yediğimiz gollere. Tek maçlık bir durum yok yani haberin olsun, ne kadar dandik bir oyuncu olduğunu belli etti bu süreçte fazlasıyla. En azından şu ana kadar görünen durum öyle. Yani hiç öyle Serdar'dan 5 gömlek üstün olacak bir numarasını göremedik.

Marcao mu dandik? Yapmayın allah aşkına göz var nizam var, takımdaki en diri futbolculardan birisi bu adam. Bugün o pozisyonda ağır kaldı kabul ama bu adamın kalitesini de görmezden gelip ilk hatasında linç etmek lüzumsuz. Ozan için de her maç penaltı yaptırıyor diyorlardı ama 1 hatasına karşılık 10 kritik müdahaleyle Avrupa’ya gitti.

Luyindama canlı bomba deseniz inkar edemem her an ne yapacağı belli olmuyor ama Marcao 21 yaşında olmasına karşın Serdar’dan da Maicon’dan da kat be kat daha kaliteli ve sağlam. Nedir bu Serdar aşkı bir türlü anlamadım gerçi, sanki Serdar yerli Ramos’tu da her maç güven veriyordu, hiç hata yapmıyordu? Yahu Kayseri maçında gördük adamı ayni hatayı iki kere yapıp iki gol yedirdi, birinin pisi pisine iptal ettiler ama performans ortada Fener’de bile yedek adam.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Marcao mu dandik? Yapmayın allah aşkına göz var nizam var, takımdaki en diri futbolculardan birisi bu adam. Bugün o pozisyonda ağır kaldı kabul ama bu adamın kalitesini de görmezden gelip ilk hatasında linç etmek lüzumsuz. Ozan için de her maç penaltı yaptırıyor diyorlardı ama 1 hatasına karşılık 10 kritik müdahaleyle Avrupa’ya gitti.

Luyindama canlı bomba deseniz inkar edemem her an ne yapacağı belli olmuyor ama Marcao 21 yaşında olmasına karşın Serdar’dan da Maicon’dan da kat be kat daha kaliteli ve sağlam. Nedir bu Serdar aşkı bir türlü anlamadım gerçi, sanki Serdar yerli Ramos’tu da her maç güven veriyordu, hiç hata yapmıyordu? Yahu Kayseri maçında gördük adamı ayni hatayı iki kere yapıp iki gol yedirdi, birinin pisi pisine iptal ettiler ama performans ortada Fener’de bile yedek adam.
Luyindama birkaç pas hatası yaptı ama defansta genel anlamda çok daha sağlam bir isim Marcao'dan. Serdar da müthiş bir defans değil tabi ki o da hatalar yapıyordu ama şu ana kadar izlediğim Marcao her maç bize golü yediren isim konumunda. Yani çok net %100'lük hataları yok belki ama pozisyonları da önleyemiyor bir türlü onu demek istiyorum.

• Beğendim

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

Ya nasıl beş gömlek üstün? Sakatlık problemi olmasa Serdar bu ligin en iyi iki stoperinden birisi olurdu. Marcao’dan da çok net daha iyi stoper, Marcao ne yaptı şu ana kadar beş gömlek üstün olabilecek. Serdar, Fenerbahçe armasını öptü diye kör mü bütün Galatasaray taraftarı anlamadım.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Ayrıca orada penaltı vardır veya yoktur orası tartışılır ama topa öyle mi çıkılır. Adamın bir eli tamamen açık, oraya top gelebileceğini düşünemeyen bir stoper çok da iyi stoper değildir. O kadar iyi olsa Porto veya bugün rakibimiz olan Benfica çoktan kapardı onu zaten. Birbirimizi kandırmaya gerek yok.

• Olmamış
Reactions: Danger UA!

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Hay başlayacam Serdar Aziz'e karakter yoksunu yeteneksiz bir herif hala arkasından ağlıyorsunuz. Sanki tüm sorun stoperlermiş gibi. Takımın orta sahası yok bilmem farkında mısınız?

• Beğendim
Reactions: takas