Star Güzel Köylü - Dizi Yorumları

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Son bölümü izlemiştim bir ara yorumumu yapayım. :X

Çok çok güzel bir bölümdü. Bünyamin yine gülmekten öldürdü beni. :D Niyazi ve Sıddık'ın sahneleri de komikti onlar da iyi güldürdüler. :D

Ama en önemlisi Cemal Gül'e aşkını itiraf etti sonunda. :Z Aşk başlıyor bundan sonra gelecek bölümün fragmanı da süper zaten merakla bekliyoruz. :Z

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Benden sonra yorum yapan olmamış diziyi kimse mi izlemiyor forumda :T:

Neyse kendi yorumumdan devam edeyim bari. :D

Sonunda beklediğim Gül - Cemal aşkı başladı. :Z Çok yakıştırdım ben bu çifti nedense artık sevgili oldular ama Cemal, gelecek bölüm Gül'ün Kaan'ın eski sevgilisi olduğunu öğrenecek gibi. Bu yüzden Gül'den uzaklaşır bir süre.

Cemal'in evlilik teklifi baya hızlı oldu yalnız. :F Aşkını itiraf ettikten kısa süre evlilik teklif etti. E köylü çocuğu tabii direkt mevzuya girmesi doğal. :D

Bekliyoruz gelecek bölümü merakla. :)

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
:D Gelecek bölüm abyi ve abc1 i de bu bölümle alır ve totalde yükselirse şaşırmam harika bir bölüm:D

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
:D Gelecek bölüm abyi ve abc1 i de bu bölümle alır ve totalde yükselirse şaşırmam harika bir bölüm:D
Geçen bölüm çok iyiydi ya Bünyamin beni gülmekten öldürdü yine. :D Cemal de Gül ve Kaan'ın ilişkileri olduğunu öğrendi bundan sonra Gül onun peşinden koşacak. :A

Yalnız bu fragmanın geçen bölümle ne alakası var anlamadım ikinci fragmanı bekliyoruz. :D

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Geçen bölüm çok iyiydi ya Bünyamin beni gülmekten öldürdü yine. :D Cemal de Gül ve Kaan'ın ilişkileri olduğunu öğrendi bundan sonra Gül onun peşinden koşacak. :A

Yalnız bu fragmanın geçen bölümle ne alakası var anlamadım ikinci fragmanı bekliyoruz. :D
:Fbayram bayram ondan:DOrtalara doğru galiba bayram kutlamaları falan olacak:D
Bünyamin ve sultan ana zaten bir numara:D
Kamuran hayret fragmanda koşmuyor yine:D

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Sonu kötü bitti ya. :( Cemal ciddi ciddi gitti Gül yetişemedi. :(

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bu haftaki bölüm süperdi gerçekten. :bhr:
İlk bölümden beri bu bölümleri bekliyorum ben. :D
Dizide konu kalmayınca saçmalıyorlar bazen orası kötü oluyor işte. :T:

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Cemal ve Gül evlenince konu kalmayacak gibi. :T:
Fragmanı izlediysen gulle o discinin gazeteye ciktigini gormussundur bence evlenmeyecekler :F
Diziyi izlemiyorum ama bugün 5 dk baktim bütün kacirdigim bölümleri anladim ilk 10 bölümü super yapmislarki anliyorum :)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Fragmanı izlediysen gulle o discinin gazeteye ciktigini gormussundur bence evlenmeyecekler :F
Diziyi izlemiyorum ama bugün 5 dk baktim bütün kacirdigim bölümleri anladim ilk 10 bölümü super yapmislarki anliyorum :)
Aynen, gazeteye çıktığını görünce olaylar falan yeniden uzayacak. :D