Star Güzel Köylü - Dizi Yorumları

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Ben de öyle yapacam zaten. :A

Diziyi izlemedim pek bu yüzden reklam düzenini bilmiyorum ancak dizi gün değiştirmesine rağmen sonra 4 reyting alıyordu diye hatırlıyorum iyiydi yani durumu. Ama FOX TV'ye geçince çöktü. :)
pt2 de aramızda kalsının ardından yayınlandığı için 4 alıyordu.

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Arkadaşlar dizi ile ilgili yorumunuz varsa yapın yoksa başka konuları özelden konuşun lütfen.

İyi yorumlar..
Güzel Köylüm yine çarşamba günü yayınlanacak olan bölümüy ile reytinglerde iyi gidecektir bölüm iyi olacak yine komik sahneler ve sultan ana bünyamin ikilisi:D
Oldu mu bully ciğim:bhr:

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Konuyu up'latmadım sen yeni yorum yapmıştın zaten ben de cevap verdim. :A

Güzel bölüm olacak işte bekliyoruz özellikle itiraf sahnesini. :bhr:
İnşallah itiraf olayları falan sevgili derken konuyu dağıtmazlar:(Bence bir 20 bölüm gitmeli böyle sonra sevgili olsunlar:)
Anlamıyorum ki sultan ana gül ile kaanın arasını yapmaya çalışıyor halbuki gül sultan anaya anlatsa bu bana böyle yaptı falan diye kadın vazgeçer.

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
İnşallah itiraf olayları falan sevgili derken konuyu dağıtmazlar:(Bence bir 20 bölüm gitmeli böyle sonra sevgili olsunlar:)
Anlamıyorum ki sultan ana gül ile kaanın arasını yapmaya çalışıyor halbuki gül sultan anaya anlatsa bu bana böyle yaptı falan diye kadın vazgeçer.
Yok ya bence artık sevgili olma vakitleri geldi konu dağılmaz bence hatta daha iyi olur.

Ama şöyle olacak büyük ihtimal. Cemal Gül'e onu sevdiğini söyleyecek sonra da Kaan'ın Gül'ün eski sevgilisi olduğunu öğrenecek. Bu yüzden birkaç bölüm küsebilir Gül'e. Sultan Ana da öğrenir zaten Cemal öğrendikten sonra. Ama sonuç olarak Gül-Cemal olacak Kaan da avcunu yalayacak Kamuran'la çıkar belki. :A

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Yok ya bence artık sevgili olma vakitleri geldi konu dağılmaz bence hatta daha iyi olur.

Ama şöyle olacak büyük ihtimal. Cemal Gül'e onu sevdiğini söyleyecek sonra da Kaan'ın Gül'ün eski sevgilisi olduğunu öğrenecek. Bu yüzden birkaç bölüm küsebilir Gül'e. Sultan Ana da öğrenir zaten Cemal öğrendikten sonra. Ama sonuç olarak Gül-Cemal olacak Kaan da avcunu yalayacak Kamuran'la çıkar belki. :A
:FKamranı küçümsemeyelim güzel kız nasıl koştu öyle dişçiden kaçarken:)
Bu arada cemil ve cibik:D Yakınlaşsınlar artık:D

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
:FKamranı küçümsemeyelim güzel kız nasıl koştu öyle dişçiden kaçarken:)
Bu arada cemil ve cibik:D Yakınlaşsınlar artık:D
Kamran ve Dişçi birlikte olacaklar bence ama çok sonra olabilir. :D

Cemil değil o bir kere Celal. :A Sen de onlar mı birlikte olsunlar istiyorsun :F Ayten'e nolcak peki :D