ATV Güven Bana - Genel Yorum Konusu

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Offf yaaa çıyan gözlü adamdan bişeyler bekledim ama adam ağladi bide:F Karısı "basmaaa" diyip durdu :F Belki adamın huyunda suyunda sinsilik var :F Zaten arkadaşina diğer ailenin reflekslerini kontrol ettirdi :F

Kadının enerjisi zaten baştan çok temizdi. Kadına ben de olsam güvenirdim:X
Kadını ilk bölümdeki şansım dönsün diye bastım diyen kadına benzetmiştim ama ondan esaslı çıktı gerçekten helal olsun. :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Karısı basma diye karşı tarafa da demiş olabilir :A
Bence kocası için dedi :A 117K boru değil:A Müge 117 diyip de basabilirdi yani:F

Kadını ilk bölümdeki şansım dönsün diye bastım diyen kadına benzetmiştim ama ondan esaslı çıktı gerçekten helal olsun. :A
Ben Nizam sorusundan sonra kadına ısındım :F Adam bildiği soruyu sırf ego kasmak için yanliş cevaplattirdi:X

• Güldürdün
Reactions: Aserat and MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bana şu an profil resminizdeki gibi bakıyorsunuz sanırım Utku beyciğim. :A
Şöyle de bakıyor olabilirim Şerlok beyciğim :A
a7743014-941a-436d-a5f5-acdcec3706e5.png

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bunlar basmazlar ya, gidebildikleri kadar giderler :A Tenis sorusunu da kadın şansına bilmişti aslında, diğeri çok biliyor gibi başka şık söyledi. Sanki diğer turnuvalar kapalı kortta oynanıyor :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Bunlar basmazlar ya, gidebildikleri kadar giderler :A Tenis sorusunu da kadın şansına bilmişti aslında, diğeri çok biliyor gibi başka şık söyledi. Sanki diğer turnuvalar kapalı kortta oynanıyor :A
Benim de beklentim yoktu (hele adamın sosyal medya fenomeni olduğunu duyunca) ama 10. soruya kadar geldiler şaşırdım. Üstelik para konusunda da yüksekleri seçip risk almalarına rağmen. :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Benim de beklentim yoktu (hele adamın sosyal medya fenomeni olduğunu duyunca) ama 10. soruya kadar geldiler şaşırdım. Üstelik para konusunda da yüksekleri seçip risk almalarına rağmen. :A
Ben başını kaçırdım da sosyal medya fenomeni miymiş bu şimdi :A Kadının mesleği ne? :D

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Mühendis abla kızdan nefret ettiğini bu kadar açık belli edemezdi bassın gitsin. :A
O ilk hafta çıkan salak kız ve adamla birlikte en uyumsuz ikili olabilir :A Kadın da dediğin gibi güvenmediğini o kadar belli etti ki, artık ilk kim basarsa alacak parayı, koruma altında değilse tabi :A

• Güldürdün

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
O ilk hafta çıkan salak kız ve adamla birlikte en uyumsuz ikili olabilir :A Kadın da dediğin gibi güvenmediğini o kadar belli etti ki, artık ilk kim basarsa alacak parayı, koruma altında değilse tabi :A
Ama para çok azdı ve yanlış yokken devam etmeleri mantıklı oldu. Bir dahaki yüzleşmeden sonra basar umarım. Bir de kız parayı oyunculuk eğitimim için harcayacağım diyor sen o kadar parayı versen ne olacak. :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE